Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022841 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #270 -: Февруари 07, 2014, 11:04:43 am »
Взех ли правилно решение ?

Преценката ти за ситуацията и твоята роля в партньорството си е била съвсем реалистична и си права да недоволстваш. Сега обаче ще се спихнеш - на Луната не й предстои друг аспект, освен опозиция Сатурн. На теб в рамките на знака ти предстои само секстил със Сатурн и после още една здрава кавга с Марс - партньорите, при която може и да изчистите взаимоотношенията си.
Ако все пак се разкъндардисаш, в следващия месец-два можеш да договориш по-добри условия за себе си - засега са ти в ръцете. Ти надценяваш силата на отсрещната страна, но в момента те са по-зависими от теб, отколкото ти от тях. Те ще се дуят доста - Марс съвпада с арктур, по-добре е от теб акцидентално и е тръгнал към собствен знак, но после тръгва ретро и ще е склонен на компромиси.

Поантата ми е, че в момента силата е с теб и си се пренавила (разходящи опозиция Юпитер и съвпад Плутон), но в дългосрочен план, като се поохладиш, може да размислиш... Така или иначе, още не си сложила край, както пишеш.

Дияна ,благодаря ти за вниманието и препоръките (смятам този път да се възползвам от другите ),такава е ситуацията . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #271 -: Февруари 07, 2014, 01:27:00 pm »
У3 - Луна без курс;У1 е ретрограден, но когато стане директен е щял да достигне секстил със Сатурн У9 (3-ти от 7 дом). Достъчно предпоставки за забавяне. 
Въпросът е зададен на 16-ти януари, четвъртък, "ще получа ли документа другата седмица", която обхваща периода 20-26 януари, аз го получих на 24-ти, петък, преди обяд, но честно казано се бях отчаяла с тази карта, само сходящия секстил на Луната У3 с К6 (4-ти от 3-ти) ми даваше лъч надежда и това, че е на трон по знак и дом. Доставиха ми го до вратата на апартамента- Луната У3 в 4д, съвпад с ИЦ
То не трябва ли да се гледа 9 дом, защото ти ще получаваш пратка, а няма да я изпращаш и ми звучи логично да се гледа връзката У1 и У9.  ::)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #272 -: Февруари 07, 2014, 09:52:14 pm »
Един въпрос, който зададох рано тази сутрин:
Ще получи ли мъжът ми до края на тази седмица колетната пратка, която изпратих на 24 януари? Съдържа подарък- пуловер и дълго правен и очакван документ  :)
Вече имам сигурен отговор- вчера, 15мин след като се е прибрал вкъщи от пощата, пощальонът му е доставил колета. В този случай съвпадът на негов Меркурий У3 с моя Нептун У3 е проработил, макар Мерка да е стационарен- последното може да има връзка с това, че той беше обещал да ми пише снощи, а не се появи в нета, защото бил подгизнал от дъжд вчера, докато тичал до пощата и обратно, и настинал.
Браво, важното е,че го е получил. :)


 Тогава-да разбираме ле,че към момента на задаването на въпроса, документът вече е бил получен ? тогава картата трябва да има нерадикалнсот някаква, или да се търсят разходящи аспекти, а не-сходящи.
« Последна редакция: Февруари 08, 2014, 11:33:22 am от enigma »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #273 -: Февруари 09, 2014, 03:22:39 pm »
Искам да попитам ,когато се задава хорарен въпрос от друго населено място -град,държава   ,различно от това ,на което се намира астролога,коя карта се взема под внимание ,тази построена от мястото на питащият или тази ,с координатите където се намира отговарящият ?  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

valinka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Общи хорари
« Отговор #274 -: Февруари 10, 2014, 09:28:56 am »
Здравейте задавам въпрос на приятелка,тя си зададе въпроса "Ще се срещнем ли с Х в следващите 3 месеца?"
Въпреки ранния асцендент, забелязвам,че нейн у1 и негов У3 се управляват от една и съща планета, негов у1 в нейн първи заточен - което не знам как да тълкувам. Също предстои тригон между уп. на 1 дом,управителите на третите им домове също са в съвпад.което ме навежда на мисълта,че среща ще има, също и марс ще направи съвпад с лунния възел,може да става въпрос и за кармична среща  :012:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #275 -: Февруари 10, 2014, 09:58:05 am »
Да, ще се срещнат, едва ли срещата ще протече според очакванията й.
De omnibus dubitandum est

wind

  • Global Moderator
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 16
Re: Общи хорари
« Отговор #276 -: Февруари 10, 2014, 11:57:01 am »
Съжалявам, че се налага намеса

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Общи хорари
« Отговор #277 -: Февруари 10, 2014, 07:06:52 pm »
Не смятам,че тази специалност ще доведе до голямо развитие и дори си мисля, че няма да работиш и това, за което ще се обучаваш.
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #278 -: Февруари 10, 2014, 07:13:39 pm »
и мен не ме кефи, сори, може грандиозно да бъркам
защо не пробваш да сложиш карта - в натални примерно, може някой да му светне кое ти подхожда, ако наистина си пред дилема

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #279 -: Февруари 10, 2014, 09:19:52 pm »
Като обща картина не изглежда толкова зле, де. Образованието по Марс и Везни не е много подходящо-специалността не подхожда на Слънце. То е Водолейско и му трябва нещо по-хайтек електроника, компютри или подобни. МС еуправителят е в сатурнов знак също, не му е добре, но е в синхрон със Слънце. Значи, като доп. Акцент - евентуално ландшафтна Архитектура или дизайн и визуални изкуства. С някакъв мениджмънт в добавка. Има силна Луна и силен Юпитер. Нео такова може да отвори портите. Пиша от тел. Извинявай за грешките.
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #280 -: Февруари 10, 2014, 09:36:46 pm »
Не е бъгнат нищо му няма, само мерк е ретро :) То и Уран на к9 би трябвало да ме наведе на това, което казваш. Утре ще го видя отново на софта на компютъра си.
De omnibus dubitandum est

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #281 -: Февруари 13, 2014, 02:06:21 pm »
Ох, една приятелка ме помоли да стана управител (формално) на новата и фирма, опитах се да се измъкна, но е доста настоятелна. Целта е двете фирми да не бъдат с един и същи управител. Разбрахме се, ако се съглася да и пусна пълномощно, без да се ангажирам с друго. Въпросът ми е, ще си създам ли излишни главоболия, ако кажа да? Също така иска да и помогна в някакви проекти, проблемът е, че в работна среда въобще не се разбираме и стигаме до конфликти, в друг момент щях да се съглася, за да и помогна, но точно сега не мога да се натоварвам психически по никакъв начин.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #282 -: Февруари 13, 2014, 02:37:05 pm »
Е щото съм разсеяна  :)
Ето я вярната

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #283 -: Февруари 13, 2014, 02:58:39 pm »
Мерси, тия дни ще дам обратна връзка

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #284 -: Февруари 13, 2014, 04:36:07 pm »
Акрукс, тука последният аспект на луната-опозиция с мерк-"не", така ли?