Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022774 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #345 -: Март 03, 2014, 07:25:09 pm »

Ще се видя ли със С. Днес или утре  :engel016:

Странна карта. Видях, че не сте се видели. Между вашите управители няма аспект, а няма и рецепция, това би трябвало да е достатъчно. Но от домовото разположение човек би помислил по-скоро, че причината е в теб, не е в него. При него желанието определено е било силно :72:. Ти що не отиде да го видиш?
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #346 -: Март 03, 2014, 07:29:21 pm »
Веско, по твоя въпрос мнението ми съвпада с Акрукс. Само - ако случайно преди сте имали подобни отношения и той не ти е говорил известно време... тогава е вероятно пак да те блокира.
Предстои ви още една квадратура, и ако ще си мерите чувствата, изглежда, че ти го тачиш все пак повече, отколкото той тебе, така че не си насилвай късмета излишно. Гледам Х по 7-ми.
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #347 -: Март 03, 2014, 07:44:05 pm »
Много благодаря, Акрукс! Обратното е.

Имам един хорар с такъв въпрос. Една съученичка от гимназията ме тормози преди няколко години без причина, обиждаше ме с неща, които знае от преди години, когато бяхме близки. Сега пак ме докопа и ми вдигна нервите. Въпросът ми е, да се пазя ли, може ли да ми навреди, па макар и не преднамерено, тя е много странна, или да не се кося за нея?

Тук "силата" е с теб, не ти вреди нарочно, напротив, целта й е да спечели отново близостта ти. Възможно е да се самонавиваш и тя да е просто формален повод да дълбаеш в отдавна загноило трънче - нещо, което само ти виждаш като вина и компрометиращ факт. 

Иначе изглежда, че по-скоро тя ще излезе от живота ти скоро, по-точно няма да е така вторачена в теб и няма да направи нищо, за да ти навреди. Но проблемът, който е събудила, така или иначе ще трябва да си го разрешиш - ти си ретроМарс в 12-ти, който се отделя от СЛВ, но си и ретроСатурн в първи дом. Дошло му е времето. После можеш да й благодариш... :)
De omnibus dubitandum est

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Общи хорари
« Отговор #348 -: Март 03, 2014, 07:56:22 pm »
:19:
Ще се видя ли със С. Днес или утре  :engel016:

Странна карта. Видях, че не сте се видели. Между вашите управители няма аспект, а няма и рецепция, това би трябвало да е достатъчно. Но от домовото разположение човек би помислил по-скоро, че причината е в теб, не е в него. При него желанието определено е било силно :72:. Ти що не отиде да го видиш?
Желание даже много голямо имах само за това си мислих как ще се облека., как ще се държа,...много исках да се видим и затова избухнах и му написах,че е последния път в който се разбираме. Че 2 дена си мисля безмислено..много съм смотана ДА...живее с техните няма как да му се изтреса  :012:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #349 -: Март 05, 2014, 11:16:25 am »
Отново  се нареждам с хорар.Р. ще ме одобри ли за работа?Отново благодарности за помощта.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #350 -: Март 05, 2014, 11:22:15 am »
Отново  се нареждам с хорар.Р. ще ме одобри ли за работа?Отново благодарности за помощта.
Според мен, има шанс, но ще останеш на старата си работа-предстоящите квадартури на луната, МЦ във фиксиран знак, управителят на 10 е в 6-сегашната работа, и.за сатурн говорим-сигурност....тя ще е козът. И луната апликира квдаратурии, колебанията ти остават в полза на  на сегашната стаблиност, макар да се вижда,че ти е тегаво. Негативните аспекти предхождат полседният тригон с венера, който реално дори няма да се състои по ефемеридите.
луната прави секстил със слънцето-управител на 4-края на нещата, и ситуиран-включено в 10, тоест ,неще да ти е чак толкова зле тук и сега. Вписаното слънце впочем също показва невъзможност по някаква причина да напуснеш. А и идва от тригон с юпитер-диспозиторя му, ще направи тригон със сатурн. Засърбяли са те сандалките за ново и промени, но не  момента за мен.
Юпитер-Р. е екзалтиран в знак, в който твоят мерк няма достойнства.
« Последна редакция: Март 05, 2014, 11:27:36 am от enigma »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #351 -: Март 05, 2014, 11:28:14 am »
Енигма,в момента съм безработна.След обяд имам една среща,където трябва да кажа окончателното си решение.Но нямам особено желание,за сметка на това място-имам огромно желание! :91: Благодаря.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #352 -: Март 05, 2014, 11:30:06 am »
Енигма,в момента съм безработна.След обяд имам една среща,където трябва да кажа окончателното си решение.Но нямам особено желание,за сметка на това място-имам огромно желание! :91: Благодаря.
Чакай де, аз знам, че имаш работа, грешка, пак ще гледам тогава. Гледах 11, а то не е така сега....А работила ли си за Р., или .в неговата фирма преди?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #353 -: Март 05, 2014, 11:30:52 am »
А работила ли си за Р., или .в неговата фирма преди?

Не,не съм работила.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #354 -: Март 05, 2014, 11:42:52 am »
Много "за" има ,но твоят меркурий и сатурн-работата ще направят квадрат накрая, или условитя,работното време няма да ти изнасят, заплащането-също, видно е че не ти харесва.поради сатурн. И това е достатъчно. като че ли желанието-твоето има последна дума. луната ще направи хубави аспекти и с Р. и с включеното слънце, първоночалните трудности ще отпаднат. Но....сатурн има последната дума, а опозира луната-у-л на 2 твой и е в място на нейното заточение, ретрограден...
Нищо, ти опитай, пък ако нямаш друг избор и те вземат, ще траеш до -по-добро. И луната ще пренесе значението си от квадрата с меркурий-неудвлетворение от заплащането, към опозицията със сатурн-за сметка на това-много работа и неудовлетворителни условия за теб.
Ако гледаме 6 дом-меркурий и марс ще сколасат тригона и то скоро, още на 15 март, марс ще направи и тригон с д-рката си -венера по-нататък.
« Последна редакция: Март 05, 2014, 11:45:28 am от enigma »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #355 -: Март 05, 2014, 11:45:39 am »
 :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #356 -: Март 05, 2014, 12:27:27 pm »
Благодаря за включването,akruks. :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #357 -: Март 05, 2014, 12:55:30 pm »
Муун, между теб и Р. няма аспект, не се виждате и няма рецепция - не се "интересувате" един от друг. Като в картата на мейл по-горе - в крайна сметка среща нямаше...  В допълнение с управителя на МС ти предстои квадрат, с луната също - и двете са в знаци, в които нямаш достойнства... Картата не е в твоя полза.

Не отхвърляй днешното предложение, ако разчиташ само на Р.
« Последна редакция: Март 05, 2014, 12:57:58 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #358 -: Март 05, 2014, 01:21:28 pm »
Ще получиш работата, но и аз мисля, че ще има нещо нередно в плащането и впоследствие може да се откажеш.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #359 -: Март 05, 2014, 01:51:01 pm »
Дияна,Азазел, благодаря и  за вашата помощ. :38:

Възможно ли е,само питам,възможно ли е картата да отразява мястото,за което нямам желание? ??? Поради финансовите проблеми,за които споменавате.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."