Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022809 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #390 -: Март 14, 2014, 05:09:52 pm »
Брат ми и той си поръча вчера една книга от един руски сайт, прати парите и продавачът ги е получил, обаче все още не е пуснал пратката по пощата. Въпросът ми е: ще получи ли брат ми книгата, която си закупи от сайта?
Този Сатурн в 7 дом прави картата нерадикална, нали?
И аз мисля, че ще я получи. У1,2 за брат ти - Луната ще направи секстил с У7 - последен аспект, а в същото време ще пренася светлина между У7 и У9 от картата - Марс и Сатурн, които са във взаимна рецепция. Обаче май само аз си гледам У9 за поръчките, но съм установил, че така работи.  :lol_hitting: :012:
« Последна редакция: Март 14, 2014, 05:11:52 pm от AzaZaeL »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #391 -: Март 14, 2014, 05:28:04 pm »
Ох свърши ли се вече с гадните преживявания и ще започне ли вече нов, по-приятен период за мен?
Като гледам тая Луна У1, няма да ми се отвори парашута :017:  ;D
Луната е в разходящи опозиции с У5,12 и съупр, 12 дом; както и разходяща квадратура със Сатурн У7,8 - ясно е какво те мъчи.  :29:
« Последна редакция: Март 14, 2014, 05:32:46 pm от AzaZaeL »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #392 -: Март 14, 2014, 05:43:03 pm »
Здравейте, имам дълга и напоителна дискусия с бившия за детето. въпросът е - Ще се развият ли отношенията ми с Х благоприятно за мен?
Неговият У1 е Сатурн - иска да има повече власт и контрол над детето си. Спорът, който сте имали според мен е описан от разхощите квадратури на Сатурн с твои У1 и У3, но изглежда нещата между вас ще се изгладят и ще намерите компромисен вариант. ;)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #393 -: Март 14, 2014, 08:27:55 pm »
А като гледаш тая Луна У1 не забеляза ли, че е без курс  :) освен това управлява и 2д, свързана си с материалното, явно в тази област си била затруднена
като цяло въпросът не е за Хорарна астрология

Луната е в разходящи опозиции с У5,12 и съупр, 12 дом; както и разходяща квадратура със Сатурн У7,8 - ясно е какво те мъчи.  :29:

То нямаше област в която да няма проблеми  :)
Акрукс, при транзитите, дирекции и прогресии картинката не е никак розова и за това въобще не искам да ги гледам  :)
Благодаря  :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #394 -: Март 14, 2014, 09:31:34 pm »
Здравейте, имам дълга и напоителна дискусия с бившия за детето. въпросът е - Ще се развият ли отношенията ми с Х благоприятно за мен?
Неговият У1 е Сатурн - иска да има повече власт и контрол над детето си. Спорът, който сте имали според мен е описан от разхощите квадратури на Сатурн с твои У1 и У3, но изглежда нещата между вас ще се изгладят и ще намерите компромисен вариант. ;)

Благодаря ви, AzaZaeL и akruks! До няколко дни се надявам да се изясним, въпреки че такива спорове имаме постоянно...
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #395 -: Март 15, 2014, 11:09:11 am »
Обаче май само аз си гледам У9 за поръчките, но съм установил, че така работи.  :lol_hitting: :012:
аз също гледам 9д, като пиша всеки път У3 за отсрещната страна, това какво е посред теб?!
нали да получи нещо питащият по 3д, трябва да е задействан негов 9д, който е 3-ти на изпращача/продавача

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #396 -: Март 16, 2014, 03:18:14 pm »
Акрукс, отправям специална молба към теб, ако може да погледнеш хорарната ми карта, както и благодаря на всички останали, които имат желание да коментират! Събитието е от изключителна важност за мен!

Ще мине ли добре събеседването с професор Х (назован по име), следващата седмица?

Детайли: ще имам едночасово събеседване или по-точно изпит за определяне на достойнства и недостатъци на академичното ми изследване и дали си струва то да бъде финансирано. Самия грант няма да се дискутира, по-скоро ще ме разпитват  за самата мен, досегашни постижения в кариера и университети, мотивация, принос на изследването и т.н. Четох два дни из форумите какво питат общо-взето, за да се подготвя възможно най-добре.

Професора е чужденец, университета също, по 9-ти дом ли го търсим тогава, или по 7-ми, защото е назован по име? И в двата случая гледам няма аспект между мен  и него :( Самото интервю нали се сигнифицира от 3-ти дом?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #397 -: Март 16, 2014, 03:31:18 pm »
Сигурна ли си, че ще се състои другата седмица?

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #398 -: Март 16, 2014, 03:34:50 pm »
Сигурна ли си, че ще се състои другата седмица?

Да, деня и часа са определени.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #399 -: Март 16, 2014, 03:47:13 pm »
Според мен, би трябвало да мине добре събеседването с Х и ще е в твоя ползва. У1,2 - Венера е в сходящ тригон с У7,8 домове - Марс, като той е заточен с дизпозитор твоя У1 и се намира в твой 1 дом. У8 е в сходящ тригон с куспида на 2-ри дом - трябва да получиш финансирането. Луната У10 е в сходящ тригон с У2 Плутон  ;)
« Последна редакция: Март 16, 2014, 03:51:21 pm от AzaZaeL »

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #400 -: Март 16, 2014, 04:00:26 pm »
Според мен, би трябвало да мине добре събеседването с Х и ще е в твоя ползва. У1,2 - Венера е в сходящ тригон с У7,8 домове - Марс, като той е заточен с дизпозитор твоя У1 и се намира в твой 1 дом. У8 е в сходящ тригон с куспида на 2-ри дом - трябва да получиш финансирането. Луната е в сходящ тригон с У2 Плутон  ;)

Благодаря за анализа, AzaZaeL! Дано наистина резултата да е позитивен!

Аз опитах да направя карта на събитието със специфичния ден, час и място, за късмет Сатурн точно тогава попада в 3ти дом:( Вероятно тонът ще бъде много сериозен и официален, но това предварително ми е ясно.

Към момента на интервюто, ще имам транзит на натален управител на 9-ти дом -Меркурий, сформиращ тригон към натален У3-Юпитер, все пак е някаква подкрепа. Вече е и за  сламката се хващам :)


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #401 -: Март 16, 2014, 06:58:15 pm »
Акрукс, отправям специална молба към теб, ако може да погледнеш хорарната ми карта, както и благодаря на всички останали, които имат желание да коментират! Събитието е от изключителна важност за мен!

Ще мине ли добре събеседването с професор Х (назован по име), следващата седмица?

Детайли: ще имам едночасово събеседване или по-точно изпит за определяне на достойнства и недостатъци на академичното ми изследване и дали си струва то да бъде финансирано. Самия грант няма да се дискутира, по-скоро ще ме разпитват  за самата мен, досегашни постижения в кариера и университети, мотивация, принос на изследването и т.н. Четох два дни из форумите какво питат общо-взето, за да се подготвя възможно най-добре.

Професора е чужденец, университета също, по 9-ти дом ли го търсим тогава, или по 7-ми, защото е назован по име? И в двата случая гледам няма аспект между мен  и него :( Самото интервю нали се сигнифицира от 3-ти дом?
Благодаря за оказаното доверие, имайки предвид, че на няколко пъти не ти давах верни отговори по подобни въпроси!
Ти и парите, които трябва да ти отпуснат сте по Венера, а професорът и парите, които трябва да получиш са по Марс- двете планети ще се срещнат в тригон, може малко да стане трудно и бавно, защото Марс е ретро и заточевн в знака на Венера, но ще се получи. За събеседването: най-кратко казано, Луната У10 в 11д е в сходящ хармоничен аспект с Юпитер У3 в 9д, така че ще имаш успех на събеседването, свързано с висше образование, чужбина и научно-изследователска дейност. Дано последният неин аспект- опозиция със Слънцето, не наклони везните към неблагоприятен завършек, като например събеседването да мине добре, но някой по-главен или комисия/колегия да не са на твоя страна.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #402 -: Март 16, 2014, 07:58:52 pm »
Акрукс, отправям специална молба към теб, ако може да погледнеш хорарната ми карта, както и благодаря на всички останали, които имат желание да коментират! Събитието е от изключителна важност за мен!

Ще мине ли добре събеседването с професор Х (назован по име), следващата седмица?

Детайли: ще имам едночасово събеседване или по-точно изпит за определяне на достойнства и недостатъци на академичното ми изследване и дали си струва то да бъде финансирано. Самия грант няма да се дискутира, по-скоро ще ме разпитват  за самата мен, досегашни постижения в кариера и университети, мотивация, принос на изследването и т.н. Четох два дни из форумите какво питат общо-взето, за да се подготвя възможно най-добре.

Професора е чужденец, университета също, по 9-ти дом ли го търсим тогава, или по 7-ми, защото е назован по име? И в двата случая гледам няма аспект между мен  и него :( Самото интервю нали се сигнифицира от 3-ти дом?
Благодаря за оказаното доверие, имайки предвид, че на няколко пъти не ти давах верни отговори по подобни въпроси!
Ти и парите, които трябва да ти отпуснат сте по Венера, а професорът и парите, които трябва да получиш са по Марс- двете планети ще се срещнат в тригон, може малко да стане трудно и бавно, защото Марс е ретро и заточевн в знака на Венера, но ще се получи. За събеседването: най-кратко казано, Луната У10 в 11д е в сходящ хармоничен аспект с Юпитер У3 в 9д, така че ще имаш успех на събеседването, свързано с висше образование, чужбина и научно-изследователска дейност. Дано последният неин аспект- опозиция със Слънцето, не наклони везните към неблагоприятен завършек, като например събеседването да мине добре, но някой по-главен или комисия/колегия да не са на твоя страна.

Акрукс, аз съм ти силно задължена за отделеното време и всички мои карти, които ти разгледа през последната година!
Нещата са силно комплицирани с това финансиране, има и доста пречки от различно естество, много са хората от които зависи решението, затова предполагам е трудно да се прогнозира с точност.

Продължавам да се подготвям по темата си, искам да изглеждам колкото се може по-уверена и убедителна. Изключително точно си видяла в картата, че именно комисия има последната дума за финансите. Професорът може само да лобира за мен, да изкаже мнение дали си струва да се спонсорира моята работа, което всъщност е доста важно, но не и да вземе окончателното решение.

Ще ви дам обратна връзка, като мине интервюто.

Благодаря  :58:

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Общи хорари
« Отговор #403 -: Март 17, 2014, 07:34:08 am »
Аз не смятам,че ще го спечели
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #404 -: Март 17, 2014, 01:23:05 pm »
Брат ми днес зададе въпрос от свое име: "Ще спечеля ли конкурса по рисуване?". Конкурсът е международен и наградата е работа в Япония.
Съжалявам, но и моят отговор е Не!