Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022567 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #405 -: Март 17, 2014, 01:31:34 pm »
Поръчах си една книга от нета и очаквам да ми я доставят вкъщи ... Обаче сайтът ми се струва супер съмнителен, а той беше единствения, който имаше в наличност продукта, който търся ... Според вас ще получа ли книгата от направената си поръчка? Благодаря предварително. :) Давам скоро ОВ! :)
Направил си поръчка- Юпитер У1, 3 в техен 1д, но за тях излиза, че няма да получат пари от теб- Луната У2 за тях в квадрат със Сатурн У2 за теб и  няма да изпратят книгата- Луната У2  в опозиция с Меркурий У1, 3 за тях, ако са посредническа фирма за онлайн търговия, може самите те да нямат пари, за да я закупят и препродадат на тебе, но в крайна сметка би трябвало да я получиш- Юпитер У1,3 е в сходящ съвпад с ПФ, която е в знак на Луната, която пък е в рецепция от смесен тип с Юпитер, последния неин аспект е секстил с Марс У4- ще пристигне у дома ти, забавянето може да е свързано с мястото ти на живеене.

Благодаря много за отговорите по хорарите ми!!!
По твоя хорар, книгата купена от теб е представена от ретро Сатурн но в свой дом. Луната ще направи квадрат със Сатурн и опозиция с Меркурий У9, обаче Сатурн върви към тригон с Юпитер У1 - може да пристигне, обаче с голямо забавяне.
Получих я днес книгата - навреме.  :1rij:
Браво на вас! :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #406 -: Март 17, 2014, 08:31:27 pm »
Мен пак ме прихвана, но този път не без основание  ???

Предстои ли негативно развитие на ситуацията във фирмата до края на април? Имам предвид да ликвидират бизнеса и да съкратят персонала, вкл. и мен?

17.03.2014, 20 ч. 26 мин., Варна
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Общи хорари
« Отговор #407 -: Март 17, 2014, 08:33:52 pm »
Ми, аз не виждам такова, поне за теб. Ще има промени и може да се наложи да работиш повече време в къщи или да си вземаш работа за домашно.
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #408 -: Март 17, 2014, 08:39:51 pm »
Благодаря, Кабалита  :)

Днес се коментираше, че форматът, в който е създаден бизнесът, не е печеливш. Шефът най-сетне прогледна и стигна до този извод. Сега ще има или пренасочване на бизнеса, или закриване. Разчита на едни предстоящи външнотърговски сделки, но ако и там не провърви, има голяма вероятност фирмата да се ликвидира.

В интерес на истината и аз вече искам да мина на друга длъжност и с нещо друго да се занимавам. С колежките от сегашния екип за около две години така и не можахме да се сработим, твърде сме различни и в подхода към работата, и по манталитет. Ако фирмата се пренасочи към друга дейност, евентуално има шанс да остана, но да да ми възложат други функции и отговорности.

---
ПП. Домашни и сега си вземам, когато дават - в смисъл, когато има външни поръчки за превод, работя вкъщи след работа.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #409 -: Март 17, 2014, 09:29:51 pm »
Мен пак ме прихвана, но този път не без основание  ???

Предстои ли негативно развитие на ситуацията във фирмата до края на април? Имам предвид да ликвидират бизнеса и да съкратят персонала, вкл. и мен?

17.03.2014, 20 ч. 26 мин., Варна
Ще има някакви промени във фирмата, обаче те няма да ти се отразят негативно на длъжността- У1 в сходящ тригон с У10. За промените съдя от Уран У4 в дом в сходяща опозиция с Луна У10. У1 и У7 са в сходящ тригон, а и Луната ще пренася светлина между тях като последния аспект на Луната е съвпад с У7 - ще стигнеш до позитивно споразумение с работодателите. ;)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #410 -: Март 17, 2014, 09:31:53 pm »
Благодаря и на теб, Азазел  :)

Предпочитам реорганизация пред ликвидация, готова съм и за промяна в длъжността, стига да ми предложат.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #411 -: Март 17, 2014, 10:08:35 pm »
Мен пак ме прихвана, но този път не без основание  ???

Предстои ли негативно развитие на ситуацията във фирмата до края на април? Имам предвид да ликвидират бизнеса и да съкратят персонала, вкл. и мен?

17.03.2014, 20 ч. 26 мин., Варна
АСЦ е на изгорял път, но в съвпад с щастливата Спика. Очертават се негативни тенденции в работата, свързани по някакъв начин с чужбина и/или юридически въпроси- Луната У10 ще извърши квадрат с Юпитер У6, У3 в 9д, освен това ще направи опозиция с Уран в 6д. За теб не се очертава да те засегнат обаче негативно, а напротив- Луната У10 ще извърши тригон с Венера У1, У8 в 4д- може би ще работиш предимно у дома си, но важното е, че ще имаш работа, а това ще ти донесе и пари- последен аспект на Луната е съвпад с Марс У2 в 1д, който е диспозитор на ПФ в 6д. Бизнесът няма да се ликвидира- Луната ще извърши тригон с К9, който е 4-ти от 6-ти, описва крайният резултат на работата.
« Последна редакция: Март 17, 2014, 10:10:51 pm от akruks »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #412 -: Март 17, 2014, 10:12:47 pm »
Благодаря за коментара, Акрукс.  :)
Цялата ни дейност е ориентирана към клиенти от чужбина, но засега нищо не върви.
А сега се разчита на едни чуждестранни партньори - ако не стане и там, вече не знам... Надявам се, ако има такава възможност, в рамките на фирмата да мина на друга длъжност и в друг отдел, за да се отделя от един постоянен дразнител. Но това ново направление още не е създадено, още е в процес на обсъждане.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #413 -: Март 17, 2014, 10:19:31 pm »
Майка ми даде идея на брат ми да правят заедно фирма и бизнес. Той задава въпрос: ще си удържи ли тя на обещанието?
Да, ще си удържи на думата, но по картата не излиза да действа заедно с брат ти, по-скоро ще получи подкрепа от баща ви, с когото би направила успешно съдружие.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #414 -: Март 20, 2014, 03:08:16 am »
Брат ми помоли,ако може, да кажете какви по картата вероятно ще са причините да не спечели? Може би твърде силна конкуренция или нещо друго?
Конкуренцията не е нито много силна, нито е слаба, състои се от чужденци-оригинални личности, а на брат ти творбата са я харесали, включена е в конкурса/изложението, но не му се дава по тази карта да разбере защо няма да спечели наградата- Луната У12 във 2д в опозиция със Слънцето У1 в 8д

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Общи хорари
« Отговор #415 -: Март 20, 2014, 08:32:30 am »
Не е сериозно и като гледам,ще изчезне
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #416 -: Март 20, 2014, 01:30:19 pm »
Веско, започвам да те подозирам в хипохондрия :) Гледай по-леко на нещата, човешкото тяло е доста здраво и устойчиво, не се мре лесно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #417 -: Март 20, 2014, 02:43:39 pm »
Благодаря много, akruks!
Вчера забелязах на кожата на ръката си странно червеникаво петно, малко по надолу от мястото, където ми правиха Манту и подобно на белега от него. Чудя се от какво ли може да е и дали е нещо сериозно? Интересно, че е само на кожата, сигурно не е да съм се удрял някъде (аз не си и спомням). Дали си струва за такова нещо да се ходи на лекар, как мислите?
По самата карта не знам какво да каже, освен че смяната на знака на Слънцето У6 може да означава някакво състояние, вероятно към по-добро, тъй като ще бъде в екзалтация в Овен.
Слънцето У6 ще е в екзалтация в овен, но ще е в сходяща  опозиция с Марс У1, У8,  а сега в риби и в 12д показва за пореден път, че здравословния дискомфорт при теб е на психична основа, освен това в случая Слънцето У6 показва, че придаваш важност на това петно, което най-вероятно е нахапване от насекомо или си се ударил леко по ръката у вас или по време на тренировка/разходка, а не помниш- Луната У4 в скорпион, с диспозитор Марс У1, У8, е извършила тригон с Меркурий У3, съУ6 в 12д

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #418 -: Март 20, 2014, 03:51:21 pm »

Ще мине ли добре събеседването с професор Х (назован по име), следващата седмица?

Обратна връзка по въпроса-снощи беше дискусията между 17.00-19.00 ч. бг време. Мина чудесно! Отговрих на всички въпроси, които ми бяха зададени, защитих си хипотезата достойно. Оказа се, че професора събира екип за работа от есента точно по проблемите на региона, който аз разглеждам, много си допаднахме един на друг. Това което спечелих е официално предложение за докторат в съответния университет, с неформално лобиране за цялостен грант пред комисията отпускаща стипендиите, за моята работа. Крайният резултат ще излезе към 15-ти април.

Искрено благодаря на всички още веднъж, за коментарите по картата!

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #419 -: Март 20, 2014, 04:05:29 pm »

Ще мине ли добре събеседването с професор Х (назован по име), следващата седмица?

Обратна връзка по въпроса-снощи беше дискусията между 17.00-19.00 ч. бг време. Мина чудесно! Отговрих на всички въпроси, които ми бяха зададени, защитих си хипотезата достойно. Оказа се, че професора събира екип за работа от есента точно по проблемите на региона, който аз разглеждам, много си допаднахме един на друг. Това което спечелих е официално предложение за докторат в съответния университет, с неформално лобиране за цялостен грант пред комисията отпускаща стипендиите, за моята работа. Крайният резултат ще излезе към 15-ти април.

Искрено благодаря на всички още веднъж, за коментарите по картата!

супер, браво!    :clap: :clap: :clap: