Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021644 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #585 -: Април 10, 2014, 10:51:38 am »
Здравейте. Напоследък имам едни терзания - какво ще се случи със сина ми като тръгнена училище. Това във връзка с проблемната му Луна и големият кръст в къртата му...

Въпросът, с който се събудих тази нощ, беше: Ще успея ли да намеря добро училище за сина ми?
Като построих картата преди малко ми стана лошо...  ::)

Квадратът на Луната (като съуправител на хорарна карта) със Сатурн (У 11 приятелите му) се повтаря от картата му, но в други знаци. Опозицията на Уран - питащия, с Марс повтаря опозицията в натала му на Луна с Марс, че и Слънцето - той, тук опозира Марса.
Венерата У3 с Нептуна показва, че аз ще имам идеалистични очаквания от образованието, така ли?
« Последна редакция: Април 10, 2014, 10:55:46 am от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #586 -: Април 10, 2014, 11:26:50 am »
Здравейте. Напоследък имам едни терзания - какво ще се случи със сина ми като тръгнена училище. Това във връзка с проблемната му Луна и големият кръст в къртата му...

Въпросът, с който се събудих тази нощ, беше: Ще успея ли да намеря добро училище за сина ми?
Като построих картата преди малко ми стана лошо...  ::)

Квадратът на Луната (като съуправител на хорарна карта) със Сатурн (У 11 приятелите му) се повтаря от картата му, но в други знаци. Опозицията на Уран - питащия, с Марс повтаря опозицията в натала му на Луна с Марс, че и Слънцето - той, тук опозира Марса.
Венерата У3 с Нептуна показва, че аз ще имам идеалистични очаквания от образованието, така ли?
У11 за сина ти е Венера, която е и негов У4- дома и семейството му
Сатурн си ти, твоите приятели и среднощните ти терзания, така че гледай да не пришпорваш детето и да си развалиш отношенията с него. Луната У5(сина ти) е в хармоничен сходящ аспект със Слънцето У3 за него(училището), така че детето ще учи и то в престижно училище, тъй като Слънцето е в екзалтация в знак овен и попада в 10д на детето.
Извън въпроса- каквото и училище да намериш, големият кръст в натала на сина ти ще си стои, казвам ти това защото малката ми дъщеря е с Тау квадрат в натала между Сатурн У3- Луна У8- Слънце У9 и учеше в едни и същи училища, в които учеше и голямата, но при голямата винаги нещата са вървели гладко, а при малката с проблеми- все попадаше на кучки за класни и треньорки, които буквално ѝ вгорчаваха живота, но това не ѝ попречи да започне училище на 5г 10м, да стане студентка на 17 и да завърши бакалавърска степен на 21г. , все пак Уран У3 е в секстил с Марс У1, Плутон У1 и Слънце У9 при нея. По-добре виж в натала на сина ти към коя област в живота да го насочиш, за да извлече положителното от енергията, която дават квадратите, а не толкова в кое елитно училище да го запишеш. А понеже си споменала, че има проблемна Луна, включена в този кръст, то проблемът при него неизбежно ще е свързан с майката, а на по-късен етап с жените в живота му.
« Последна редакция: Април 10, 2014, 11:38:58 am от akruks »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #587 -: Април 10, 2014, 01:28:21 pm »
У11 за сина ти е Венера, която е и негов У4- дома и семейството му
Сатурн си ти, твоите приятели и среднощните ти терзания, така че гледай да не пришпорваш детето и да си развалиш отношенията с него. Луната У5(сина ти) е в хармоничен сходящ аспект със Слънцето У3 за него(училището), така че детето ще учи и то в престижно училище, тъй като Слънцето е в екзалтация в знак овен и попада в 10д на детето.
Извън въпроса- каквото и училище да намериш, големият кръст в натала на сина ти ще си стои, казвам ти това защото малката ми дъщеря е с Тау квадрат в натала между Сатурн У3- Луна У8- Слънце У9 и учеше в едни и същи училища, в които учеше и голямата, но при голямата винаги нещата са вървели гладко, а при малката с проблеми- все попадаше на кучки за класни и треньорки, които буквално ѝ вгорчаваха живота, но това не ѝ попречи да започне училище на 5г 10м, да стане студентка на 17 и да завърши бакалавърска степен на 21г. , все пак Уран У3 е в секстил с Марс У1, Плутон У1 и Слънце У9 при нея. По-добре виж в натала на сина ти към коя област в живота да го насочиш, за да извлече положителното от енергията, която дават квадратите, а не толкова в кое елитно училище да го запишеш. А понеже си споменала, че има проблемна Луна, включена в този кръст, то проблемът при него неизбежно ще е свързан с майката, а на по-късен етап с жените в живота му.

Благодаря ти, Акрукс. Определено от малък иска сам да си решава какво да прави диването. И виждам, че имаме проблем с дисциплината двамата, та се надявам на съпорт от средата, в която ще попадне... Не е лесно с него.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #588 -: Април 10, 2014, 02:13:35 pm »
Веско, то квадратът на У3 домове е от Сатурн и Луна, а Сатурн е режещия злосторник и е твой У3, така че нещо от твоя страна ще попречи за срещата ви или пък за по - нататъшното ви общуване ... 

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #589 -: Април 10, 2014, 04:25:50 pm »
И така понеже от почти 1 месец започнах вече да боксувам с чудене какво ще се случи на моето работно място, реших да погледна нещата и от друга страна с въпрос "Ще ми бъде ли увеличена заплатата през новия летен сезон?" Картата ми се видя много лесна и си отговорих с да ;) но абсолютно допускам,че съм пропуснала нещо важно, затова и я прилагам , и може ли също така да се каже ако има увеличение, то дали ще е удовлетворяващо за мен, а не просто промяна в цифрата  :012: или това вече си е отделен въпрос?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #590 -: Април 10, 2014, 06:28:37 pm »
И така понеже от почти 1 месец започнах вече да боксувам с чудене какво ще се случи на моето работно място, реших да погледна нещата и от друга страна с въпрос "Ще ми бъде ли увеличена заплатата през новия летен сезон?" Картата ми се видя много лесна и си отговорих с да ;) но абсолютно допускам,че съм пропуснала нещо важно, затова и я прилагам , и може ли също така да се каже ако има увеличение, то дали ще е удовлетворяващо за мен, а не просто промяна в цифрата  :012: или това вече си е отделен въпрос?
И по картата от 8 април, в която питаше дали ще имаш повишение в длъжност, и по тази карта не виждам да имаш увеличение на парите, изкарани от работа. По първата карта съм ти писала там, където попита.

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #591 -: Април 11, 2014, 11:09:03 am »
И по картата от 8 април, в която питаше дали ще имаш повишение в длъжност, и по тази карта не виждам да имаш увеличение на парите, изкарани от работа. По първата карта съм ти писала там, където попита.
Благодаря ти Акрукс, знаех си,че не трябва да разчитам на собствените си интерпретации  :57:, но реших,че тригона между У2 в Д6 към Юпитер в У10 е достатъчен ..и все пак секстила на Луната към У8 в Д2 как би могло да се тълкува - увеличение на ресурсите ,но от страна на партньора ;)?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #592 -: Април 11, 2014, 12:13:33 pm »
Благодаря ти Акрукс, знаех си,че не трябва да разчитам на собствените си интерпретации  :57:, но реших,че тригона между У2 в Д6 към Юпитер в У10 е достатъчен ..и все пак секстила на Луната към У8 в Д2 как би могло да се тълкува - увеличение на ресурсите ,но от страна на партньора ;)?
Венера у2 е в 6д- парите от работа, но Юпитер е У4 и У7 - дом, семейство, партньор- ще имаш приходи от тях
Луната ще извърши хармоничен аспект с Марс У8 във 2д, но Марс е ретро и малефик, а последния аспект на Луната е нехармоничен и също с ретро малефик. Ако има някакво увеличение на парите ти, то ще е покрай детето- Венера У2 ще извърши хармоничен аспект със Сатурн У5, но за парите в работата ще останеш излъгана или ще храниш напразни надежди- Венера У2 в съвпад с Нептун в 6д, Венера У2 в сходящ куинконкс с У8, Меркурий У1 в сходяща опозиция с Марс У8

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #593 -: Април 11, 2014, 07:25:41 pm »
Венера у2 е в 6д- парите от работа, но Юпитер е У4 и У7 - дом, семейство, партньор- ще имаш приходи от тях
Луната ще извърши хармоничен аспект с Марс У8 във 2д, но Марс е ретро и малефик, а последния аспект на Луната е нехармоничен и също с ретро малефик. Ако има някакво увеличение на парите ти, то ще е покрай детето- Венера У2 ще извърши хармоничен аспект със Сатурн У5, но за парите в работата ще останеш излъгана или ще храниш напразни надежди- Венера У2 в съвпад с Нептун в 6д, Венера У2 в сходящ куинконкс с У8, Меркурий У1 в сходяща опозиция с Марс У8
Благодаря ти много за изчерпателния отговор, научих доста за пореден път!

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #594 -: Април 12, 2014, 10:53:47 am »
Здравейте,
Ръководя малък отдел. Преди няколко дни разговарях с едно от момчетата и то ми каза, че иска да ми каже нещо, но го е срам и като набере смелост ще ми го каже. Тогава и зададох въпрос: Какво иска да ми каже В.?
Да не е решил да напуска?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #595 -: Април 12, 2014, 11:14:17 am »
Струва ми се, че това дето ще ти каже няма да ти допадне.
Нещо свързано с емоции ще е, да не би да ти се обяснява в любов  ;D

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #596 -: Април 12, 2014, 11:20:20 am »
Струва ми се, че това дето ще ти каже няма да ти допадне.
Нещо свързано с емоции ще е, да не би да ти се обяснява в любов  ;D

Екипът доста ми споделя, та може и някоя любовна драма да изживява с приятелката си. Или да иска да съм му посредник :57:
Тук налучквам  :85:
Само да не е решил да напуска, че е един от най-добрите  служители  :)

Благодаря, Satin.
Ще дам обратна връзка:)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #597 -: Април 12, 2014, 11:56:18 am »
Последният аспект, който е направил негов У1(Марс - ретро и в заточение) е опозиция с негов У5 - може наистина да изживява любовна драма. Негов У5 в негов 1 дом...
Луната У10 ще прави секстил с негов У1 - едва ли ще напуска, но нека друг да каже, защото сега нямам време да гледам подробно всички и може да съм изпуснал нещо. :)
« Последна редакция: Април 12, 2014, 01:15:59 pm от AzaZaeL »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #598 -: Април 12, 2014, 12:10:17 pm »
Здравейте,
Ръководя малък отдел. Преди няколко дни разговарях с едно от момчетата и то ми каза, че иска да ми каже нещо, но го е срам и като набере смелост ще ми го каже. Тогава и зададох въпрос: Какво иска да ми каже В.?
Да не е решил да напуска?
Венера У1 за теб ще извърши съвпад с Нептун У12 на В. - до 2 дни, две седмици ще узнаеш тайната му мисъл, а тя е свързана с пари- Венера е У2 за него, може да има нужда от по-добро заплащане и като не го получи е възможно да напусне работа- Марс У1, У8 на В. в сходяща опозиция с Меркурий У6 за него.

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Общи хорари
« Отговор #599 -: Април 12, 2014, 01:32:50 pm »
Колегу,много спешен въпрос. Тъй като хич ме няма в търсенето на изгубени вещи. Сестра ми се обади от Франция и въпросът е Къде е банковата карта на Д? Въпросът е зададен в 13:30. Ако може, някой да качи картата,ще съм му благодарна. :-*
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека