Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022324 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #660 -: Април 28, 2014, 04:33:45 pm »
Той може би има предвид неговите У1,6 домове, а не тези на колежката си. Не знам дали е редно да се гледат неговите шансове за нова работа, при положение че се гледа за неговата колежка. :) Ти да не си я харесал, Веско, че питаш за нея? ;D
Да, вярно за него си е питал  :)
Весо, така се очертава- да продължиш тази работа и да ти се увеличат отговорностите- ретро Сатурн в 6д

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #661 -: Април 28, 2014, 05:25:12 pm »
akruks,благодаря ти отново за помощта! :08:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #662 -: Април 28, 2014, 06:39:02 pm »
А парите от нея дали ще ми се увеличат?
едва ли- Сатурн У8 е ретро, Меркурий У1 в сходяща опозиция с него

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #663 -: Април 29, 2014, 05:38:06 pm »
Промяната в работната среда ще я гледам по твой 6 дом. Плутон е У6, а той е в сходящ тригон с У1; Марс е втория управител - ретрограден и с предстоящ тригон с куспида на 1 дом; Сатурн в 6 дом отново не дава промяна, но все същите проблеми и отговорности ще са на лице. (ретрограден) :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #664 -: Април 29, 2014, 06:06:32 pm »
Промените обаче са възможни в по - късен етап. У6 Марс след като тръгне директно, ще направи опозиция с У10 Уран.
« Последна редакция: Април 29, 2014, 06:20:24 pm от AzaZaeL »

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #665 -: Май 01, 2014, 03:25:17 pm »
когато питаме дали нещо се е случило / а не дали ще се случи/ пак ли гледаме сходящите аспекти или тук се гледат разходящите?

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #666 -: Май 01, 2014, 03:36:25 pm »
благодаря

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #667 -: Май 01, 2014, 05:12:50 pm »
Вчера лаптопа на сестра ми се скапа от нищото ( а не е толкова стар, на близо 4 год и не от най-евтините) .  ???  Ще го носи на сервиз утре, но да видим дали проблема няма да се окаже в графичната карта и да трябва направо нов да се купува. Затъмнението от вторник и попада в 8-мия ден - непревдидими разходи, удря по ресурсите. Напрваих хорар , задавам въпроса аз :

Ще може ли да се ремонтира лаптопа ефикасно и ремонта да не е много скъп?

Благодаря за включванията.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #668 -: Май 01, 2014, 05:48:05 pm »
Лаптопът на сестра ти е представен по неин 2 дом, т.е. по 4 дом, а негов с-р е ретрограден Сатурн в неин 12 дом, което потвърждава, че не се знае какво точно е станало с него. У1 за нея Юпитер върви към тригон със Сатурн и затова си мисля, че ще се оправи лаптопа, а няма да купува нов, но вероятно когато Сатурн тръгне директен. Ако гледаме по 7 дом сервиза, там с-р е ретрограден Марс във Везни, може да не е много надежден. Носила ли е там и преди да ремонтират нещо, доволна ли е била? Юпитер е направил квадрат с Марс (У4 от неин 2 дом), а когато Марс тръгне директен, пак ще направи квадрат с Юпитер - възможно е да се охарчи и да не остане доволна от сервиза.

Блгодаря за включването. Не, нее  носила нищо в специфичен "сервиз". Понеже днес е почивен ден, намерила е няколко фирми в нета , които се знаимават с тези неща и ще ходи за консултация утре и в събота в 2-3 от тях. Действието се развива в чужбина , а тук такива сулуги са супер скъпи, иначе в Бг щеше да даде на някой познат. Иначе вчера една нейна приятелка, информатик по професия го е гледала, но и тя за съжалние не може да направи нищо, защото не е специалист по хардуерни проблеми. Ако и кажат, че ремонта ще струва толкова, колкото са прочуванията ни аз нета, може би ще реши да си купи нов веднага ( макар да трябва да се харчи, както показва слънчевото затъмнение в 8-ми).На нея  ( както и на всички) ни трябват компютри, не става само със смартфоун и вероятно ( ако трябва да се купува нов)няма да може да чака 3 седмици и да стои без лаптоп, докъто марс тръгне отново директен. 
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #669 -: Май 02, 2014, 10:49:49 am »
Вчера лаптопа на сестра ми се скапа от нищото ( а не е толкова стар, на близо 4 год и не от най-евтините) .  ???  Ще го носи на сервиз утре, но да видим дали проблема няма да се окаже в графичната карта и да трябва направо нов да се купува. Затъмнението от вторник и попада в 8-мия ден - непревдидими разходи, удря по ресурсите. Напрваих хорар , задавам въпроса аз :

Ще може ли да се ремонтира лаптопа ефикасно и ремонта да не е много скъп?

Благодаря за включванията.
8-ми дом не са непредвидени разходи, това е домът на инвестициите, завещания, наследства, парите на другите
СЗ в 8д- може да получи финансов подарък, да има нов интимен парньор и като цяло да е активиран сексуалният живот следващите месеци.
По хорара- струва ми се, че има някаква заблуда/измама при нея относно компютъра и комуникацията като цяло, ремонт се прави на нещо, когато е повредено, а в случая проблемът вероятно опира само до настройки и с частично преинсталиране да се оправи.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #670 -: Май 03, 2014, 04:53:47 pm »
Трябва да ходиш на зъболекар - ако не заради отчупената пломба, то заради някой друг кариес, който е желателно да се лекува на време.
Слънце У1 в сходяща опозиция със Сатурн, но и сходящ тригон с куспида на 6 дом. У6 - Сатурн е в сходящ квадрат с куспида на 1 дом. Луната е в сходящ тригон с У6. Предполагам е някакъв миничък проблем. :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #671 -: Май 03, 2014, 05:16:49 pm »
Твоите доходи не се чувстват добре - представени са от Меркурий - поопътлен и с последен аспект опозиция със стагниращия Сатурн.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #672 -: Май 04, 2014, 12:40:39 am »
Преди малко забелязах, че на един зъб като че ли парченце от пломбата се е отчупила (но не съм сигурен). Ще се наложи ли нещо да се прави на този зъб и ще трябва ли да давам пари за това?
Според мене не, защото на Слънцето У1 тепърва му предстои да извърши опозиция с ретро Сатурн у6, т.е. да се появи стар здравословен проблем. Меркурий У2 е в хармоничен разходящ аспект с Юпитер У8, а Слънцето У1 в сходящ хармоничен аспект, така че не се очертава да харчиш пари, а да продължиш да получаваш пари, откъдето си получавал.
Луната ще извърши съвпад с Юпитер У8 и тригон с Нептун У8- зъбът ти е вън от опасност, финансите също- последния неин аспект е хармоничен секстил с Мерка у2

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #673 -: Май 05, 2014, 07:28:22 pm »
Интересен въпрос  ;D

Не съм сигурна по кои домове да го гледаме - форума по 11ти, акаунта по 3ти от 7ми?

Не е изключено да има регистриран акаунт, но да не го ползва активно, т.е. може и да не пише от него.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #674 -: Май 05, 2014, 07:44:06 pm »
Много е ранен градусът на АС. Преди няколко дни разглеждах карта с ранен АС в друг форум и дадох грешен отговор, така че смятам да се въздържа от тълкуването на този хорар.