Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021916 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #690 -: Май 08, 2014, 12:46:07 am »

За кой ли път се отзоваваш по моите проблеми, много съм ти задължена! :58:
Не си дължете един другиму нищо повече от любов- това Господ го е казал, а аз го напомням  :-*

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #691 -: Май 08, 2014, 09:05:48 am »
Мисля, че напразно се безпокоиш и сама си налагаш подобно затруднение- харесваш държавата Х- Венера У7 в 5д, но харесваш и родното си място- Уран У4 също в 5д. Ти също ще си добре приета и харесвана в държавата Х- Марс У1 в техен 5д, но е ретро, което също показва твоята несигурност и затруднения, които имаш както от това да се впишеш в даден колектив, така и финансови- Марс у1 в 11д в квадрат с Плутон У1 във 2д. Луната У9 в съвпад с Мц- твоя имидж и житейски връх са свързани с чужбина, така че смело напред!
пп Държавата Х островна или презокеанска е, защото Венера У7 е и У12?

Акрукс, тя Цветето явно не се е усетила да те попита ей за това тук, подчертаното - тя така или иначе ще е в чужбина, откъдето и да го погледнеш (дали от БГ или от мястото, в което се намира). Нейния проблем е, каква ще е тази чужбина - дали ще е островната държава или някоя друга? това може ли да се каже в момента?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #692 -: Май 08, 2014, 01:12:50 pm »
AzaZaeL се оказа прав по хорара със зъба - ще се наложи да се прави пломба, тъй като мястото, където се е отчупило парчето, е направило дупка и там прониква храна. Засега ще се размина само с 10 лева. Става дума за мъдрец.  :012:
Благодаря!  :08: Аз затова ли започнах да ти разказвам за болния ми мъдрец. Жалко, че и аз няма да се размина с едни 10 лева.  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #693 -: Май 08, 2014, 01:52:47 pm »
Акрукс, тя Цветето явно не се е усетила да те попита ей за това тук, подчертаното - тя така или иначе ще е в чужбина, откъдето и да го погледнеш (дали от БГ или от мястото, в което се намира). Нейния проблем е, каква ще е тази чужбина - дали ще е островната държава или някоя друга? това може ли да се каже в момента?
Тя, Цветето, е дала обратна връзка по отношение на това каква е държавата, явно си пропуснала нейния коментар по отговора ми на въпроса или не си го прочела внимателно. Благодаря за вниманието!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #694 -: Май 08, 2014, 01:58:36 pm »
Благодаря, akruks!
Колкото до брат ми, писах ти и на лични - не аз, а той е питал за себе си там, без мое знание. Сега, като му обясних как стоят нещата, вече съжалява, ама като се вре там, където не трябва...
А има ли някакво развитие по двата въпроса, свързани с картините му- единия за конкурса, а другия за продажбата??

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #695 -: Май 08, 2014, 02:19:43 pm »
Здравейте, кучето ми не е добре. Въпросът е Кога ще умре. Пловдив, 14.18ч. Нямам възможност да кача карта. Благодаря ви.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #696 -: Май 08, 2014, 02:25:06 pm »
Тя, Цветето, е дала обратна връзка по отношение на това каква е държавата, явно си пропуснала нейния коментар по отговора ми на въпроса или не си го прочела внимателно. Благодаря за вниманието!

не ми разбираш въпроса ... относно хорара - държавата е островна, и тя ти е отговорила, това е ясно (ясно за теб :) ). Ясно е, че в тази държава тя може да има добра реализация. Въпроса по принцип е, дали ще се получи въобще тази реализация - на нея в момента това й е болката. И на мен ми е интересно, дали от този хорар може да се извлече тази информация. Или за целта е необходим друг хорар (примерно).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #697 -: Май 08, 2014, 02:49:21 pm »
не ми разбираш въпроса ... относно хорара - държавата е островна, и тя ти е отговорила, това е ясно (ясно за теб :) ). Ясно е, че в тази държава тя може да има добра реализация. Въпроса по принцип е, дали ще се получи въобще тази реализация - на нея в момента това й е болката. И на мен ми е интересно, дали от този хорар може да се извлече тази информация. Или за целта е необходим друг хорар (примерно).
Достатъчно хорари, солари и т.н., свързани с нейната болка съм разгледала, но кореспонденцията ни е на лични и не е етично да я излагам на показ, както и да коментираме човек зад гърба му- Тя, Цветето, каквото е искала открито да разбере и да коментира го е направила! Нали не те е наела за говорител?!


Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #698 -: Май 08, 2014, 02:52:15 pm »
Достатъчно хорари, солари и т.н., свързани с нейната болка съм разгледала, но кореспонденцията ни е на лични и не е етично да я излагам на показ, както и да коментираме човек зад гърба му- Тя, Цветето, каквото е искала открито да разбере и да коментира го е направила! Нали не те е наела за говорител?!

не, не ме е наела. Странно обаче, защо така се приема. Аз просто зададох въпрос, в по-голямата си част - теоретичен. Просто използвам конкретната ситуация за тази цел. Прекратявам с питането.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #699 -: Май 08, 2014, 02:53:32 pm »
Каза ми за конкурса, че не го е спечелил...
Ако може да пуснеш ОВ-то заедно с въпроса и картата, за да проследим със задна дата какво е показал хорара

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #700 -: Май 08, 2014, 04:54:30 pm »
Здравейте, кучето ми не е добре. Въпросът е Кога ще умре. Пловдив, 14.18ч. Нямам възможност да кача карта. Благодаря ви.

Здравейте, може ли някой да погледне?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #701 -: Май 08, 2014, 05:48:21 pm »
Е, ми стара е, болна е, тежка работа.
Чакаме я, но на мен се пада, защото аз си ходя вкъщи да я гледам в обедната, не искаме да я приспиваме. Това ни е последното от 3те кучета, които имахме допреди няколко години и ми е тежко. Питам кога ще се прибера и ще я намеря... Или още ще се гледаме така известно време, щото ние добре я гледаме.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #702 -: Май 08, 2014, 05:54:03 pm »
Здравейте, кучето ми не е добре. Въпросът е Кога ще умре. Пловдив, 14.18ч. Нямам възможност да кача карта. Благодаря ви.
А защо трябва да мре, може да се закрепи- Луната У6 на кучето ще извърши хармоничен аспект със Сатурн У1 за него

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #703 -: Май 08, 2014, 07:38:05 pm »
Ще сменят ли шефа ми (назован по име) в следващите два месеца?

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #704 -: Май 08, 2014, 07:40:46 pm »
Веско, тя линее. Изследванията й за бъбреци и черен дроб са много зле, само лежи, а аз й изцеждам бульон от заек, прясно мляко и вода...
Баща ми днес е искал да я приспива, но аз съм закъсняла и съм се прибрала късно, не могъл да използва колата ми до клиниката. Мислите, че ще се пооправи? Тя е на около 15г, беше на 6чес-1г, като я намерихме.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински