Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021997 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #840 -: Май 31, 2014, 11:26:46 pm »
По хорара на Лили. Да.
Има взаимен "интерес".
Защо си преставена от Сатурн, а той от Луна? :) Ако е само по- силният интерес от негова страна, ОК, но има ли и друга причина?

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #841 -: Май 31, 2014, 11:28:07 pm »
И от мен един въпрос, дойде изненадващо.  ;D

С този (назован по име) струва ли си да продължа познанството, свестен ли е?

Напълно, получаваш точно това, което виждаш. Малко самогъз пада, но то, колко да е самогъз един Рак ;D
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #842 -: Май 31, 2014, 11:29:28 pm »
Този не екзалтира, съвсем си е на трон, при това ъглов и в своя си дом - по-честен, истински и открит от това - здраве му кажи.
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #843 -: Май 31, 2014, 11:32:59 pm »
Защо си преставена от Сатурн, а той от Луна? :) Ако е само по- силният интерес от негова страна, ОК, но има ли и друга причина?

Той ме заговори, аз реагирах дистанцирано. В интерес на истината първата ми (и защитна) реакция беше изобщо да не отговоря, да игнорирам, както правя обикновено. В случая той е по-комуникативният, по-предразполагащият, а аз си сложих "сатурнова маска".

Към Дияна: Като нищо може и нещо рачешко да има  ;D - сред няколкото реплики, които разменихме, имаше една за сестра му и една за хладилника, който след малко щял да нападне.  :012:

по-честен, истински и открит от това - здраве му кажи.

На това и разчитам, друго вече не бих толерирала при никакви обстоятелства.


« Последна редакция: Май 31, 2014, 11:35:23 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #844 -: Май 31, 2014, 11:36:21 pm »
Този не екзалтира, съвсем си е на трон, при това ъглов и в своя си дом - по-честен, истински и открит от това - здраве му кажи.
Така е, У5 екзалтира ;) Бързата кучка....такива ги ражда. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #845 -: Май 31, 2014, 11:38:52 pm »
И на мен ми направи впечатление - неговият у5 е в неговия дом (7ми), а у7 е в сходящ съвпад с него.
Но до петодомни теми още не се е стигнало.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #846 -: Май 31, 2014, 11:39:52 pm »
Още едно допълнение - часът е на Юпитер, откъм въпроси за Истината и прочее си е съвсем показателен. Неговият У3 -думите, които изрича, твърденията му - Венера, в собствен знак, в негов девети - висшата Истина, правото слово - искрен е и не те заблуждава. Това и за теб се отнася, макар да си по-хлъзгава. Мисля, че сте свалили гарда и двамата. Но по-скоро словесното ви общуване е силно сексуално заредено - думите ви палят, не е в чистия смисъл физическо привличането.

Въобще, ти си несигурната брънка в цялата работа - да земеш малко да я обуздаеш тая ретроградна скорпионщина, викам. Става си момчето.
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #847 -: Май 31, 2014, 11:46:26 pm »
Мисля, че сте свалили гарда и двамата. Но по-скоро словесното ви общуване е силно сексуално заредено - думите ви палят, не е в чистия смисъл физическо привличането.


Засега не, дотук има няколко разменени неутрални реплики.
Но на мен това ми беше основният въпрос - дали се вижда нещо съмнително, че от едно време все на такива ми беше потръгнало.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #848 -: Май 31, 2014, 11:52:09 pm »
Той ще те търси занапред ми се струва.  :29:
Аз пък мисля, че може да е Лила, или поне нейното вето да се очаква, нейните планети са бързите тук. Но заради марс във везни, дали тя ще "избере" като жена, той да продължи....to be continued :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #849 -: Май 31, 2014, 11:57:38 pm »
Ще остана ли на работа във фирмата (назована по име) ? Ще бъда/бъде ли успешна?
Да- Луната е извършила хармоничен аспект с Венера У6,10,11 която е в сходящ хармоничен аспект с Юпитер У1, с който Луната ще извърши последен, хармоничен аспект. Може да те преназначат на нова, по-висока позиция в същата работа.
« Последна редакция: Юни 01, 2014, 12:00:40 am от akruks »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #850 -: Юни 01, 2014, 12:03:06 am »
Уран, ако развитието на нещата зависи от търговия, то у-л на 6 е венера с изброените хубави аспекти-предстои.
Алдебалан-Антарес вреди на въпроса, не знам като нерадикалност ли, или като вид проблемност. но ако нямаш друга алтернатива, стой си на д. според мен.
Няма връзка с въпроса и сигнификаторите, но опозицията марс-уран в10-4 домове, вероятно предстои някой вид секретна нелоялност в колектива да бъде изяснена  със скандал. ни марс, ни уран са търпеливи. При нощно слънце и стар у-л на 12-марс в 10 дом е възможно.
« Последна редакция: Юни 01, 2014, 12:19:52 am от enigma »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #851 -: Юни 01, 2014, 12:04:17 am »
И от мен един въпрос, дойде изненадващо.  ;D

С този (назован по име) струва ли си да продължа познанството, свестен ли е?
да, разбира се, че е свестен, грижовен и обичлив, може да изскочи от тази туфа заека и да станеш част от неговия дом и семество

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #852 -: Юни 01, 2014, 12:06:19 am »
Благодаря, Акрукс, за такъв вариант още не се замислям. Просто съм много скептична към такъв вид запознанства, много фалшиви хора има.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #853 -: Юни 01, 2014, 12:06:33 pm »
Струва ми се, че в момента той мисли като че ли повече за себе си, но му е приятно да общувате. Има ли нещо, с което да те е наранил (Луна У1 за него в разходящ квадрат с Марс У3 за теб)? Ти му изглеждаш някак дръпната, по-сериозна и отговорна, отдадена на работата си. Ако не беше предстоящата ретроградност на Меркурий, щях да кажа, че може би има шанс за нещо между вас, но като че ли ти ще се отдръпнеш от него.

Весо, не става въпрос за по-отдавнашно запознанство, а от вчера, все още не познавам човека.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #854 -: Юни 01, 2014, 07:44:31 pm »
Задавам въпроса дали ще имам оценка на изпита по Търговско право, която да ме устройва? Устройват ме 5 или 6.  :012: Изпита е на първи юни ...

Виждам, че сигнификатора на трети дом, нали по този дом се гледаха изпитите, е с единия крак с съседния знак и се чудя дали трябва да се гледат аспектите, които ще извърши там, или не. Благодаря предварително!  :)

Имам 5, което си е много готина оценка. Предвид факта как си бях направиал теста, наистина за толкова си бях. Не посмях да помоля да ме питат за 6 на устния изпит, защото по принцип може да започнат гадно да забиват и 4 да стане. После от една приятелка разбрах, че пък при нея е сработило и са й задали допълнителни въпроси и си е получила 6цата и малко ме хвана яд на мене си. Но тя има и 2-3 повече верни отговора на теста от мен и така.  :)