Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1030521 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #885 -: Юни 05, 2014, 07:22:40 pm »
Днес пак се появи напрежението между шефа и мен, по-скоро това, което се очаква от мен и това, което мога да дам. И преди малко ми премина през ума въпроса: "Да напусна ли работа?

все ми се струва, че не е най-подходящото нещо да напускам, но пък ми е доста трудно да се правя на ударена, когато шефа ми се кара за нещо, за което принципно не съм виновна.
  АСЦ е на изгорял път, но аспектите на У1 с У6 и У10 са добри, не намирам подтик от тяхна страна за напускане на работа, нито за напрежение между теб и шефа...   Уран в 6д най-вероятно е породил напрежение в работата, тъй като е в разходящ квадрат с Юпитер съУ6, както и отминалата опозиция на Луната У10 в дева (педантичния шеф) с Нептун У6 в 5д (работата, която по принцип харесваш)
 Венера У1 в 7д има нужда от сътрудничество с колеги, на трон по знак и дом не се чувства уютно сама в офиса по цял ден  :) Съвет не мога да ти дам какво да правиш с работата и живота си, но според аспектите ще останеш на тази работа- Луната и Венера у1 са в сходящ хармоничен аспект с Юпитер съУ6,10 в 10д
« Последна редакция: Юни 05, 2014, 07:31:27 pm от akruks »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #886 -: Юни 05, 2014, 07:27:08 pm »
Шефът по седми дом ли го гледате?

Po Slynce i po 10 dom, go gledah. Ne znam dali e pravilno.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #887 -: Юни 05, 2014, 07:34:34 pm »
Аха. :)
Аз чувствам, че трябва да го гледам по 7 дом, но и аз не твърдя, че съм прав. :)

Уран е на куспида на 7 дом - шефа е изнервен и избухлив.
По хорара ми се струва, че условията в работата са отлични, а Хепи е прекалено претенциозна - Венера в телец, кой е в затпчение при Марс У7. Щефът ми се струва доволен от теб, възможно е да има проблеми от финансов характер.
« Последна редакция: Юни 05, 2014, 07:39:15 pm от AzaZaeL »

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #888 -: Юни 06, 2014, 08:35:06 am »
Много ви благодаря за отговорите.  O:-)
Наистина, работата и заплащането са добри, но просто типа работа не е това, което на мен ми носи удовлетворение и поради тази причина нямам никакви положителни резултати. Това естествено рефлектира върху шефа ми и се създава напрежението. Акрукс е права и за факта, че не се чувствам добре сама в офис - просто си губя енергията. И така, от едната страна е заплатата, от другата страна - неудовлетворението. Добра дилема, но предполагам, че не съм единствената. Ще си налягам парцалите тогава, пък да видим по-нататък какво ще излезе.

Юпитер - чужбина.

Само като ОВ - шефа наистина е много изнервен и явно има някакви сериозни проблеми - това го потвърждават и колегите в Германия.
« Последна редакция: Юни 06, 2014, 08:36:53 am от Happy58 »

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #889 -: Юни 06, 2014, 01:25:21 pm »
Имам един проблем. Изчезна ми най-важната флашка с информация на нея. Бихте ли погледнали дали има шанс да я намеря и къде да я търся, че не разбирам много от тия хорари за изгубени вещи? Носех я на връзката с ключовете и е паднала някъде. Първоначално мислех, че е в къщи или някоя от чантите, но досега ни помен от нея. Благодаря ви!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #890 -: Юни 06, 2014, 03:18:24 pm »
Имам един проблем. Изчезна ми най-важната флашка с информация на нея. Бихте ли погледнали дали има шанс да я намеря и къде да я търся, че не разбирам много от тия хорари за изгубени вещи? Носех я на връзката с ключовете и е паднала някъде. Първоначално мислех, че е в къщи или някоя от чантите, но досега ни помен от нея. Благодаря ви!
Последно е била в ръцете на баща ти, на твоя партньор или приятел
намира се в югозападна посока, може да е на местоработата на баща ти, жилището на колега или всяко друго място, което е по 9д и Юпитер

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #891 -: Юни 06, 2014, 05:07:39 pm »
Хм, колко странно! Защо ми излезе това... една друга флашка наистина дадох на мой приятел, живеещ на югозапад, но аз не си мислех за нея, а за загубената. Освен при мъжа ми... последно той ми пипа ключовете преди да изчезне, но не исках да го обвинявам. Ще претърся всичко по 9 и Юпитер. Благодаря ти, Акрукс!

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #892 -: Юни 06, 2014, 09:11:51 pm »
Смарта, Луната е без курс и Меркурий-твоят сигнификатор а и естествен сигн. на флашката става Ретро - едва ли ще изскочи скоро, ако въобще се намери. Инак си е и вас, ти си я загубила, може би ако се върнеш по стъпките си или си изтърбушиш чантата-зелена или земни цветове, захвърлена на земята, или зелена кутия или място на което държиш сувенири от пътувания или от университет или кутия гримове бижута по Венера ... Като цяло трудно и упорито търсене. Луна без курс може и да значи, че си наясно как си я затрила, но се надяваш на чудо
De omnibus dubitandum est

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #893 -: Юни 06, 2014, 09:40:36 pm »
Диана, и ти имаш попадение - има две зелени чанти на земята в къщи - едната моя, другата - на мъжа ми. Но не е там. И в другите чанти не е. И при козметика/бижута не е. Доколкото си спомням, забелязах, че я няма на другия ден, след като мъжът ми ми взима връзката с ключове, защото на нея стои ключа за колата и флашката се е откачила някъде, може и на вън. Мислех, че е паднала в зелената ми кола, обаче не е, в автомивката щяха да я намерят. Тя е много дребна. Изтърсила се е и може да не я намеря, дано имам инфото цялото и на други места, че не съм много сигурна. Откак Сатурн ми е в 3 дом, за много неща не съм сигруна. Благодаря ти! Ако се намери някога, ще ви пиша.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #894 -: Юни 06, 2014, 09:51:59 pm »
Да, зелената кола е много подходящо попадение. Това обяснява противоречието между многото ъглови и основният падащ сигнификатор. Значи изтърбушване на колата му е майката :)
De omnibus dubitandum est

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #895 -: Юни 07, 2014, 01:06:11 pm »
Имам един проблем. Изчезна ми най-важната флашка с информация на нея. Бихте ли погледнали дали има шанс да я намеря и къде да я търся, че не разбирам много от тия хорари за изгубени вещи? Носех я на връзката с ключовете и е паднала някъде. Първоначално мислех, че е в къщи или някоя от чантите, но досега ни помен от нея. Благодаря ви!
Последният аспект на Венера У2 е секстил с Нептун У7 - може парньор последно да я е пипал. Последният съвпад на У2 е с Уран У6 - да не се окаже изненадващо в работата ти + това Нептун У7 е в 6 дом. Парса в 4 дом е знак, че от разсеяност си я изгубила.
Мисля, че има добър шанс да я намериш въпреки Луната без курс и ретро МЕрка У1. У2 е в сходящ секстил с диспозитора на парса и сходящ тридон с куспида на 1 дом. :) Ретро Сатурн е У5 - мисля, че ще я намериш, но няма да е бързо.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #896 -: Юни 08, 2014, 01:59:55 pm »
AzaZaeL, мъжът ми последно я е пипал. И да, мойта разсеяност също участва, защото подозирах, че някой ден ще се затрие така, обаче не бях много будна да я преместя. На работата ми не е, но може да е някъде около нещо по 6 дом. Дано наистина да я намеря, па макар и не много скоро. Благодаря ти и на теб!

Дианка, в колата вече не знам къде би могла да е, всичко претърсихме. Ако се намери, ще ви пиша веднага.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #897 -: Юни 09, 2014, 01:58:03 pm »
Я, не се бях сетила за флашката - и на мен ми изчезна моята, но трябва по-сериозно да я потърся.

Но зададох въпрос за блуза на сина ми - къде е блузата на червените райета?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #898 -: Юни 09, 2014, 02:31:46 pm »
А, на пръв поглед бих ти отговорила и на теб, че е в/до нещо зелено, някъде близо до пода, но може би в килер, перално помещение, баня. Или навън - някъде на поляна, градинка в близост до дома ви. Но не съм сигурна дали да не гледаме блузата по втори от сина ти. Луната тук не е без курс, но У1 си е пак ретро. Може и да се намери, но не вярвам да е лесно или пък да е повредена. По-късно мога по-задълбочено да погледна.
De omnibus dubitandum est

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #899 -: Юни 09, 2014, 02:44:52 pm »
Ок, ще съм благодарна, че е/беше хубава блуза. Чудя се дали не е забравена при свекърва ми, но те казват, че не е.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински