Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022196 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #930 -: Юни 10, 2014, 10:49:40 pm »
ако се абстрахираме от всеобщата гадост на картата на акрукс, все пак да видим кои са ОК в ситуацията - за късмет точно бенефиците са добре поставени, макар и не по дом. Юпитер управлява втори и четвърти в картата - може би все пак нещата ще свършат добре за народа (акрукс и наша милост) и неговото благосъстояние. Освен това Венера като шеф на седми и единадесети - сред партньорите ни и по света и прочее структури също ще е на добре.

Всичко останало все на тъмно, осмодомно и дванадесетодомно се джурка, и за съжаление се връщаме към някакво предходно състояние. На Марс - у1 по-гадно не може да му стане, а сега все пак има възможност донякъде да си върне контрола - държи и Луна и Сатурн по управление, и Меркурий по тригонокрация. ще погледна после и часа.
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #931 -: Юни 10, 2014, 10:58:54 pm »
На Марс - у1 по-гадно не може да му стане, а сега все пак има възможност донякъде да си върне контрола - държи и Луна и Сатурн по управление, и Меркурий по тригонокрация. ще погледна после и часа.
Ден -  Марс, а часът- Меркурий
« Последна редакция: Юни 10, 2014, 11:00:28 pm от akruks »

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #932 -: Юни 10, 2014, 11:00:37 pm »
Часът е на Меркурий, Парс фортуна е в Овен, пети дом, пак е под властта на У1, краен диспозитор на картата е Венера. Като цяло, в края на краищата кверентът ще е доволен от резултата, макар към момента да не му изглежда така :012:
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #933 -: Юни 10, 2014, 11:07:27 pm »
И последна хрумка - МС е току-що сменил знака - на три градуса само. Предходният управител на МС е перегринесто (импотентно демек) Слънце, с диспозитор -пак Меркурий. Горе-долу преобул се Илия, погледнал се- пак в тия.
De omnibus dubitandum est

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #934 -: Юни 10, 2014, 11:17:18 pm »
Отсега ви казвам, избори ще има. Още миналата есен ми го каза вътрешен човек. Та толкова за Луната и нейният последен аспект... Планирани ббяха за есента. Няма да са юли месец - спестявайте
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #935 -: Юни 10, 2014, 11:52:02 pm »
лошо
айде, стискам палци тая година да няма предсрочни, току виж резултатът е различен догодина

то, че ще има, е ясно. а ти защо така, с лошо - тоя меркурий е вече изгрял на МС-то, не иде реч демек за бъдещи предсрочни, а за току-що вече случили се събития - изкарали сме поредната матрьошка от калъпа. за какво ще стане след изборите, може би ще пускаме други хорари или като насрочат датата евентуално... :engel016:
De omnibus dubitandum est

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Общи хорари
« Отговор #936 -: Юни 11, 2014, 12:18:16 am »
Луната тук я броя направо на Асц. Аз бих изхвърлила акрукс от питането, за такива глобални въпроси, винаги ми се струва без значение кой пита. Така Марс си е действащото лице, което би трябвало да случи или не събитията. Изборите по 11 дом. Не ме питайте за точен отговор в момента, клоня към "да", но ми е доста хаос и не мога да си го изчистя за по-голяма сигурност. Ако ми светне, пак ще пиша.

п.п. то вече почти се опекла работата кой ще е новият на стола на Вн, какво да говорим за играта въобще
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #937 -: Юни 11, 2014, 02:42:36 pm »
Видях, че доста сте писали вече по въпроса, но чак сега имам читав нет, та да си кажа - няма да заведеш дело. Мисля, че скоро така или иначе ще получиш някакви пари от него. Или ще измислиш друг, по-софистициран и дванайсетодомен начин да му напомниш, че има реален репутационен риск за него ако продължи да не плаща издръжка :).



ОВ: Дело имаше и е осъден да плаща максималният размер, който поисках. Това важи само за напред, но иска ми не беше уважен за изплащането на дължимата издръжка за година назад. Не аз, а той беше човека, който направи "компромис". В отговора на исковата ми молба каза, че той така или иначе щял да дава, независимо дали имало дело или не, но истината е, че се сети, че ще дава, когато заведох дело срещу него. В определението на съда, с което уважава исковата ми молба, беше казано, че спорът може да се реши чрез споразумение, тъй като той не възразявал да плаща. Това така и не се случи, защото на самото дело той не се яви в съдебната зала - нито лично, нито чрез процесуален представител. Давам обратната връзка чак сега, защото не ми се искаше само от време на време да подхвърлям пасажи докато нещата се развиват, а ми се искаше направо да кажа всичко, което е станало.  Реален репутационен риск имаше за него, тъй като работата му е свързана с хора, мисля, че го бях казала и преди и рептуацията му и без това последно време беше доста уронена - неправомерно, но факт. Но пък и във Вселената си има възмезде, нали.  ;D

Във връзка с това, което казах, пред мен стои възможността  да обжалвам на втора инстанция решението, в частта, в която не уважава иска ми за издръжка назад. Въпроса ми е, ако обжалвам, втората инстанция ще уважи ли иска ми за дължимата издръжка за минало време?
Ще успееш ако се решиш да действаш! Слабата и заточена Луна върви към съвпад със Сатурн, а У1 е в сходяща опозиция със Сатурнчо. Вземи си всичките пари, които ти се полагат и Сатурновите задръжки, опасения и колебания да не те разубеждават.
За позитивните аспекти - освен изброените от Акрукс, ще допълния сходящия тригон на Луната със парса и тригон с дисозитора на парса. Венера У1 е в сходящ секстил с Юпитер (диспозитор на парса). :)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #938 -: Юни 11, 2014, 02:44:41 pm »
Мерси много за включването по хорара и тук!  :engel016:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #939 -: Юни 11, 2014, 02:56:48 pm »
"Ще има ли предсрочни избори до края на тази година?"
Не, според мен.  :017:

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #940 -: Юни 12, 2014, 03:28:04 pm »
Хепи, дай ов.  :012:

описвам какво се случи, а ти си прави обратните изводи :)

като общо - добре. Но имаше изненада - упойката не беше пълна, както беше първия път и аз въобще не се чувствах комфортно, дори и да не ме болеше. Имаше двама хирурзи, вместо един. А моя беше нещо нервен. Накрая се оказа, че са ми подарили дори един имплант, защото бил необходим.

Въпроса е сега, че резултата е малко неясен :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #941 -: Юни 12, 2014, 06:23:15 pm »
Да, ще мине успешно. У11 (4-ти от 8 дом) е в сходящ тригон с куспида на 1 дом и Марс естествен сигнификатор на 8 дом и диспозитор на У1,8 - Венера в овен. :) Ранната Луна може би е знак, че до операцията има повечко време.
Луната в риби е в сходящ тригон с У6 - Юпитер.
Разходящата квадратура Венера У1 с Юпитер описва здравословния проблем. ;)
Хрумна ми сега нещо. Нали физическата сензитивност е по втори дом. У2 Марс е в сходящ квадрат с Юпитер У6. Оттам са описани болките ти след операцията. Това по никакъв начин не променя мнението ми за хорара. Операцията ще е успешна с очакваните резултати!

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #942 -: Юни 13, 2014, 06:14:14 am »
Хрумна ми сега нещо. Нали физическата сензитивност е по втори дом. У2 Марс е в сходящ квадрат с Юпитер У6. Оттам са описани болките ти след операцията. Това по никакъв начин не променя мнението ми за хорара. Операцията ще е успешна с очакваните резултати!

ами тя операцията е по 2 дом - челюст, долна. В момента определено не съм добре, но ще изтърпя всичко, само да приключи с положителен резултат.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #943 -: Юни 13, 2014, 04:00:30 pm »
моя приятелка пита дали ще забременее до 3 месеца. тя си задава въпросът. имат проблеми, може и инвитро да се наложи, но още не е ясно. нямала е предишни бременности
ов - да. обаче има сериоани съмнения, че не са наред нещата. вижда ли се по хорара какъв ще е изходът от бременността?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #944 -: Юни 13, 2014, 04:24:52 pm »
ов - да. обаче има сериоани съмнения, че не са наред нещата. вижда ли се по хорара какъв ще е изходът от бременността?
Благодаря за ов, като изключа времето съм дала правилен отговор  :)
изходът ще е благоприятен, така поне се надявам, аспектите между основните сигнификатори са хармонични, единствено Плутон в 5д е притеснителен, който е в разходяща опозиция с Юпитер У5 да не е увредил плода, но лекарите ще дадат най-точна информация като се прегледа на ехограф, дотогава да не се притеснява излишно, че не е полезно за бебето