Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021943 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #135 -: Декември 19, 2013, 09:23:06 pm »
21.19 ч софия
Въпросът ми дойде като "къде е прасенцето", но да кажем, че съм попитала "ще се намери ли прасенцето", или "х ли скри прасенцето"
Става въпрос за плюшена играчка, не е изнасяна (поне от нас) от вкъщи, и изведнъж изчезна
Последно е видяна снощи.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #136 -: Декември 20, 2013, 12:36:48 am »
такаа - историята е развързана, т.е. - имам отговор по горния въпрос, някой ако му се тренира - да заповяда, така или иначе въпросът беше зададен (и имаше фрустрация - всички необходими условия за хорарно упражнение :) )

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Общи хорари
« Отговор #137 -: Декември 20, 2013, 08:23:49 pm »
как все така се случва по новолуние да ми орежат крилата
да си имам късмета:(

На мен ми се струва, че историята е още "млада". Минала си само през Сатурн, тепърва ти се отварят добродетелите. В крайна сметка може да се окаже, че не той решава.

нямах предвид изхода от оценката, който още не е ясен, но насреди процеса се появи пречка, която донякъде обезсмисля резултата от оценката
и съвсем точно съвпадът със Сатурн сложи прът в краката
и преди съм споделяла за неудачи за пълнолунните по новолуние, та съвсем ги навързах и рекох да споделя, че ме заболя

обратна връзка - резултатът сам по себе си от оценката е добър, но нищо не произтече от това

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #138 -: Декември 20, 2013, 10:21:31 pm »
...в стая за развлечение, където прекарва времето си цялото семейство, спалня, сред вещите на детето, посока северозапад, на етажерка, рафт от библиотека, на място където има вълнени предмети или плетки, предмети от чужбина, молитвеник

здравей, намерено беше под бюрото, посока югозапад, в стаята, където прекарва времето цялото семейство :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #139 -: Декември 21, 2013, 04:28:03 pm »
Да  :) А сега се радвай на празниците  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #140 -: Декември 22, 2013, 08:51:13 am »
"Къде са ми очилата и ще ги открия ли ?"
Очилата са "лечебни" ,не слънчеви ,ако това е важно за въпроса. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #141 -: Декември 22, 2013, 02:04:26 pm »
Ще си купя ли сама дом (без банки и мъже)? Дадох си равносметка, че около 7 години съм пиляла парите безразборно. Прогресивната ми луна е в телец в 8 дом и виждам много грешки в предишния ми начин на разпределяне на личните ми ресурси... Има ли шанс според тази хорарна карта да си купя сама дом?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #142 -: Декември 22, 2013, 07:48:27 pm »
"Къде са ми очилата и ще ги открия ли ?"
Очилата са "лечебни" ,не слънчеви ,ако това е важно за въпроса. ;)
Дали не са забравени някъде на работата или в някой офис, вероятно в близост до вода, посока юг? Би трябвало да ги откриеш, тъй като Луната ще направи тригон с Меркурий (У4 от 2 дом).

Веско ,много ти благодаря за вниманието.Замисли ме с това ,близо до вода,но аз съм толкова разхвърляна ,че всичко е възможно при мен  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #143 -: Декември 26, 2013, 12:27:37 am »
Провокирана от другата тема, ще се появи ли някой интересен мъж на фронта, че скоро верно ще стана за смях и на монахините  :012: Те вариантите не са много където мога да го срещна, в магазина, на кучешката поляна, да звънне по грешка на моята врата или да е крадец (ако може да е като от холивудските филми  :012:) опитваш се да нахлуе в нас  ;D
Хорарът ми е сериозен  ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #144 -: Декември 26, 2013, 12:33:59 am »
Може и да се появи някой в полезрението ти, но ще трябва и ти да проявиш инициатива, а в този хорар не ми се вижда все още да си настроена за ново начало, макар че въпросът е важен за теб.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #145 -: Декември 26, 2013, 12:43:29 am »
Зададох го импулсивно, иначе да още не съм готова за ново начало, просто взе да ми става прекалено скучно :)
Ако е крадецът ще оставя отключено, това брои ли се за инициатива  ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #146 -: Декември 26, 2013, 12:47:54 am »
Satin,не разбирам от хорари ,но погледнах наталната ти карта-3 месеца ,аскет,дълбок,АСЦ,Слънце Козирог и/или Сатурн на ъгъл,Плутон в аспект към Светилата,Венера или Марс във Везни,това да не е мъж ,който познаваш ,но досега не си го преоткрила като тръпка  ;) Ще има "ток" !!!
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #147 -: Декември 26, 2013, 12:57:14 am »
Няма ли тръпка първите 5 мин. нищо не може да я подпали  :)
Да видим какво ще стане, появи ли се нещо ви викам да празнуваме, че моя аскетизъм вече е повече от прекален  ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #148 -: Декември 26, 2013, 01:13:03 am »
Няма ли тръпка първите 5 мин. нищо не може да я подпали  :)
Да видим какво ще стане, появи ли се нещо ви викам да празнуваме, че моя аскетизъм вече е повече от прекален  ;D

 И аз се "закачам " за първите 2 сек...но говоря за онези 5 мин. във времето ,когато за пореден "n-ти " път  ,някой ми напомня за себе си и нещо щраква )))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #149 -: Декември 28, 2013, 04:54:12 pm »
"Къде са ми очилата и ще ги открия ли ?"
Очилата са "лечебни" ,не слънчеви ,ако това е важно за въпроса. ;)
Някъде, където се държат скъпи неща, като сейф с пари, кутия с бижута, може да е на месторабота или у дома, където вършиш работата си- Нептун във 2д показва разсеяност и ще ги намериш, ако не си ги намерила вече...

Akruks,благодаря за вниманието-ще започвам да търся тези дни на посочените места. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“