Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 86177 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #555 -: Август 15, 2016, 02:43:23 pm »
благодаря Ема. ще ходя на почивка.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #556 -: Август 15, 2016, 02:47:46 pm »
Е, супер, картите са хубави. Да си прекараш добре! Навярно ще трябва да мислиш за всичко и всички в сянка - кралицата. Ще ти се иска да си добре организирана.  :clap:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #557 -: Август 15, 2016, 06:58:53 pm »
Ема, карти за тази седмица, колода Уейт

паж чаши - умереност - отшелник. цепя на влюбените.

може би ще получиш предложение в началото на седмицата, което ще трябва да осмислиш и да вземеш решение дали да го приемеш или не. в края на седмицата ще си по-дистанцирана и вглъбена и ще търсиш твоите си отговори.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #558 -: Август 15, 2016, 07:45:51 pm »
Каква синхорничност, Клер. Днес точно видях една снимка и мисъл, които свързах с Отшелник. Явно вселенски съм си го поръчала.  :38:

Паж чаши - имах и занимания с деца.
Харесва ми подредбата, големи аркани. Явно трябва да съм по-умерена.  :08:
Имам си своите дилеми и неща, които трябва да избирам.
Съвсем на място, благодаря много!  :38:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #559 -: Август 19, 2016, 01:28:51 pm »
Павла  :58:

Важна за емоциите ли?

Осмица чаши                Четворка чаши               Тройка жезли

 

В по-голяма част от седмицата ще си емоционална. Може би ще искаш да научиш повече за собствените си желания или за теб самата. Да откриеш себе си. Да не ти предстои пътуване? В средата на седмицата по-скоро ще си малко неудовлетворена емоционално. Но то е по-причина, че ще си имала по-големи очаквания. Или ще правиш сравнения с това, което е било, което имат другите.
В край на седмицата ще си е по-приятно. И оптимистично. Ще имаш силите за нещо ново, може би нова посока, пътуване по работа. Но ще чувстваш повече задоволство.

Последната карта е Петица чаши.
Прекалено много чаши. влагаш емоции. А може би на много места, разпиляла си се. От което да има и загуба на "вкуса към живота", към радостите. Отдай енергията си на по-малко неща и ще ти е по-задоволено.
:38: :38: :38:
Както винаги Емма, много точна подредба.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #560 -: Август 19, 2016, 05:48:29 pm »
Емма, ако е възможно да ми изтеглиш за другата седмица?  :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #561 -: Август 19, 2016, 06:11:42 pm »
Ще изтегля карти. Ако има и други желаещи - да се показват. През уикенда ще вещерствам.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Седмични карти таро
« Отговор #562 -: Август 19, 2016, 10:15:30 pm »
И аз съм на опашката  :19:
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #563 -: Август 20, 2016, 09:33:00 am »
Емма, ако е възможно да ми изтеглиш за другата седмица?  :-*

Скорпионче, малко противоречиви карти.

            Крал мечове                      Справедливостта                        Осмица мечове



Да нямаш занимания с институции, с шефство, с хора с положение?

Ще си настроена да се докажеш, да обориш другите с аргументи. Или ще има интелигентен мъж, който ще те вълнува. Той или това желание за доказване ще те поставят в ситуация, в която ще трябва да вземаш решение кое е редно, кое е правилно. Нужно е да намериш баланс. Да обединиш или намериш компромис. Май няма да ти се понрави това. Защото в край на седмицата ще се чувстваш по-скоро объркана. И от положение, в което знаеш какво искаш, може да се окаже, че не знаеш накъде да поемеш. Да усещаш страх и неувереност в собствените възможности. Или някой/нещо да завърже ръцете ти, да нямаш полезен ход.

Последната карта е Седмица пентакли. За пари или възнаграждение ли става дума? Или за нещо, над което си работила, си влагала усилия? Ще имаш резултати, дори да не ти харесват много.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #564 -: Август 20, 2016, 10:26:06 am »
Емма, планувам среща с шефа.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #565 -: Август 21, 2016, 09:40:03 am »
И аз съм на опашката  :19:

За теб изтеглих тези карти

            Влюбените                      Умереността                      Четворка мечове



Някакви любовни теми ли те вълнуват? Ще ти е важна седмица за взаимоотношенията. По всичко личи, че ще трябва да търсиш компромиси. Да опитваш да си в съдружие с другите, да се обединяваш. Не толкова да се изявяваш сама.
Може да ти е трудно, ако пред себе си имаш въпрос, който касае да избираш, ако имаш две възможности. И се чудиш коя ще ти е полезна. Но ще се опиташ да ги съчетаеш. Това лавиране може да те измори. И в край на седмицата да пожелаеш да останеш сама, за да възвърнеш силите си. Да се отдадеш на почивка, на спокойствие. Пази си здравето.

Последната карта е Деветка жезли. Явно се чувстваш застрашена или имаш нужда да се барикадираш, да се опазиш от другите.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #566 -: Август 21, 2016, 10:02:52 am »
За Павла

Дяволът                      Шестица пентакли                    Крал чаши



Павла, защо такива карти? Да нямаш финансови притеснения? Или това да ти е водещо за седмицата - паричките, заемите, получаването, даването на парички.

В началото може да си по-отдадена на материалния свят. Да гледаш по-заземено на живота. Да се бориш с нещо в себе си, може и някаква зависимост, твоя слабост. Но по-скоро ограничението е в главата ти, не е реално. И имаш възможност да "избягаш". Може да ти се наложи да даваш от себе си. Но така ще ти се върне и на теб. Трябва да даваш и получаваш. За да има равновесие.
В край на седмицата или ще имаш отношения с чувствен мъж, може галантен. Или самата ти ще си настроена да помогнеш на някой със съвет.

Много противоречиви карти. От една крайност, та в друга. От прекалена заземеност и мисли за материалната част на живота, към емоционалност, мистичност, повече емпатия.

Последната карта е Висшият жрец. Ще сложиш ред, ако е имало хаос около теб. Но ще се придържаш към това, което е традиционно, може би ти е познато.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #567 -: Август 21, 2016, 10:09:17 am »
За Тренди

     Отшелникът              Рицар мечове                 Деветка пентакли



Тренди, сякаш си имала нужда от тишина и спокойствие, за да откриеш какво истински те вълнува. Да намериш смисъла за себе си. Това може да те постави в условия да браниш идеите си, когато ги откриеш. Да си прекалено голяма идеалистка. Или да тръгнеш да защитаваш правдата си по-остро от обикновено. Пази се от скандали. В край на седмицата ще ти се иска да останеш насаме със себе си и да се радваш на живота.

Последната карта е Кулата. явно плановете ти ще се променят. Може нещо неочаквано да се появи.
Интересни карти. Има малко напрежение в тях. Но и нужда от усамотение. Спокойствие.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #568 -: Август 21, 2016, 10:15:04 am »
За мен

Двойка мечове             Висшият жрец              Крал чаши



Явно ще се налага да лавирам, балансирам. И да правя компромиси. Да подредя около себе си. Крал чаши... Постоянно ми се показва в подредбите. Не мога да го схвана. Около мен няма воден мъж. Може би енергията му - лечителска. Знам ли...  ???

Последната карта е Страшният съд. Съвсем в хармония с останалото и моето усещане в момента. Едно катарзисно изясняване на живота около мен.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #569 -: Август 21, 2016, 10:44:20 am »
За мен
Двойка мечове             Висшият жрец              Крал чаши


Може би прекалено се раздаваш и пренебрегваш себе си и нуждите си. Жрецът тук го свързвам със семейството - вероятно там си се фокусирала в момента.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."