Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 86180 пъти)

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Седмични карти таро
« Отговор #570 -: Август 21, 2016, 01:23:18 pm »
Цитат
  Влюбените                      Умереността                      Четворка мечове

 
Благодаря ,Емма. В началото на седмицаа очаквам няколко приятни дни с моя приятелка, която се завръща в чужбина. Любовните въпроси естетсвено ме  вълнуват  :), внимание не ми липсва, но за съжаление не смятам ,че има" нещо" ,което си заслужава. Една част са хора от миналото, които са ме разочаровали , а другата част просто не представлява интерес за мен. Може би в тази връзка излиза и картата Умереност - стремя се да я постигна и да не се увлека в грешна посока . По скоро наистина смятам че за момента предпочитам да бъда сама - 9 мечове. И все пак още е рано и в края на седмицата ще дам обратна връзка.
Момичета и тъй като се чувствам малко неудобно, заради това , че само задавам въпроси по различни теми, а искам и аз да бъда в полза за нещо в форума , ако има желание да му тегля карти по някакъв въпрос аз съм насреща . Като искам да предупредя, че все още съм начинаеща в Таро-то и не знам тълкувнията ми ще бъдат обективни :)
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #571 -: Август 21, 2016, 01:36:19 pm »
Ли, хайде. Аз се престрашавам да съм ти опитен заек. Не се притеснявай, че си начинаеща. Всички сме любители. И действаме според усета си, което е по-важно за мен. А не дословността на значенията.  :08:

Нямам въпрос. Просто за периода, ако може да ми изтеглиш карти. Слагам един месец като ориентировъчен времеви период.

 :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #572 -: Август 21, 2016, 01:37:26 pm »
А Четворката мечове може да означава, че имаш нужда да се излекуваш от старите рани. Но ще е за добро, обещавам.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #573 -: Август 21, 2016, 01:44:44 pm »
liamfieta, и аз да се наредя на опашката - в емоционален план през септември месец.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Седмични карти таро
« Отговор #574 -: Август 21, 2016, 03:32:40 pm »
Цитат
Ли, хайде. Аз се престрашавам да съм ти опитен заек. Не се притеснявай, че си начинаеща. Всички сме любители. И действаме според усета си, което е по-важно за мен. А не дословността на значенията.  :08:

Нямам въпрос. Просто за периода, ако може да ми изтеглиш карти. Слагам един месец като ориентировъчен времеви период.

Емма, мисля ,че картите, които изтеглих са много положителни и се радвам ако проявлението им е такова. Господарката/6 Жезли/10 Пентакли , а отдолу  на колодата 4 жезли.
Изглеждат ми много семейни, някакви хубави новини във връзка със семейния живот, предложение за брак, създаване на нов дом,бременност, или  някакви положителни промени в дома смятам ,че ще са на фокус през идния месец. Но като цяло фокусът е върхи домашния живот.
Скорпионче на теб малко по-късно ще изтегля  :P
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #575 -: Август 21, 2016, 03:57:33 pm »
По картите за Емма - семейна сбирка.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #576 -: Август 21, 2016, 04:36:56 pm »
Ли, много готини карти си ми изтеглила. Вярно са семейни.  :08:
Да се надяваме на мир и хармония.
По Императрицата/Господарката - в началото на седмицата ще имам занимания с деца. Та може и това да отразява. Като гледам какъв надут корем има, идва ми като идея, че съм взела много балони, с които да играем.  :57:
Днес едно от хлапетата ми подари едно топче, чиято функция не ми е много известна. Но прилежно го пусна в чашка и му наля един пръст вода. Та сега си отглеждам топче в чашка.  :57: :85:
Седмодомието ми се пръсна от любопитство какво толкова ценно има в тази чашка, че така съвестно си я развозвах, когато се прибрах. Имаше добри предложения - малко алкохолно питие, амулет, светена вода. Накрая заплаши да ми открадне чашката, ако не кажа какво е това.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Седмични карти таро
« Отговор #577 -: Август 21, 2016, 04:38:03 pm »
[quoteliamfieta, и аз да се наредя на опашката - в емоционален план през септември месец.][/quote]

Скорпионче , много емоционален наистина ще бъде месеца. Картите, които изтеглих са 2 чаши, Кралица чаши и 2 мечове, отдолу на колодата Кулата. Смятам ,че ще бъдеш поставена в ситуация на избор, в която вероятно ще действаш емоционално ,вероятно ще сложиш край на ситуация, която не те удовлетворява.
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #578 -: Август 27, 2016, 01:46:01 pm »
За Павла

Дяволът                      Шестица пентакли                    Крал чаши
 

Павла, защо такива карти? Да нямаш финансови притеснения? Или това да ти е водещо за седмицата - паричките, заемите, получаването, даването на парички.

В началото може да си по-отдадена на материалния свят. Да гледаш по-заземено на живота. Да се бориш с нещо в себе си, може и някаква зависимост, твоя слабост. Но по-скоро ограничението е в главата ти, не е реално. И имаш възможност да "избягаш". Може да ти се наложи да даваш от себе си. Но така ще ти се върне и на теб. Трябва да даваш и получаваш. За да има равновесие.
В край на седмицата или ще имаш отношения с чувствен мъж, може галантен. Или самата ти ще си настроена да помогнеш на някой със съвет.

Много противоречиви карти. От една крайност, та в друга. От прекалена заземеност и мисли за материалната част на живота, към емоционалност, мистичност, повече емпатия.

Последната карта е Висшият жрец. Ще сложиш ред, ако е имало хаос около теб. Но ще се придържаш към това, което е традиционно, може би ти е познато. 
Помогнах на приятелка която живее в чужбина да до направи по гроба на майка си нещата. Ходенето до гробище ме отрезви малко.
 Получих и повишение на заплатата, вчера разбрах и много се зарадвах.  Благодаря ти Емма!
:38: :-*

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #579 -: Август 27, 2016, 01:54:22 pm »
Скорпионче, малко противоречиви карти.

            Крал мечове                      Справедливостта                        Осмица мечове

Да нямаш занимания с институции, с шефство, с хора с положение?

Ще си настроена да се докажеш, да обориш другите с аргументи. Или ще има интелигентен мъж, който ще те вълнува. Той или това желание за доказване ще те поставят в ситуация, в която ще трябва да вземаш решение кое е редно, кое е правилно. Нужно е да намериш баланс. Да обединиш или намериш компромис. Май няма да ти се понрави това. Защото в край на седмицата ще се чувстваш по-скоро объркана. И от положение, в което знаеш какво искаш, може да се окаже, че не знаеш накъде да поемеш. Да усещаш страх и неувереност в собствените възможности. Или някой/нещо да завърже ръцете ти, да нямаш полезен ход.

Последната карта е Седмица пентакли. За пари или възнаграждение ли става дума? Или за нещо, над което си работила, си влагала усилия? Ще имаш резултати, дори да не ти харесват много.

Среща с шефа и отказът му да ме премести на друго работно място. Разбрах, че общо три колежки ще напускат(заради ново работно място), и си признавам, много гадно ми стана.
Добре че седмицата е към края си, че ми беше кошмар от всякъде.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #580 -: Август 27, 2016, 06:00:00 pm »
Emma, Emma,
Моля те за седмични! :38:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #581 -: Август 29, 2016, 08:31:49 am »
Павла  :-*


Звездата               Рицар чаши               Петица жезли



Да не чакаш някой да се върне от път - буквален, преносен?

Явно имаш големи надежди за нещо. Изпълнена си с вяра, с добри помисли. С идея да се случва нещо хубаво. Обнадеждена си и може да усещаш, е вървиш в правилната посока, намерила си себе си.
Ще ти бъде емоционално, може би ще се страхуваш да признаеш чувствата си. Или ще има такъв човек около теб - сетивен, внимателен. Който има емоции, но от страх да не бъде наранен не смее да ги покаже. Последната карта говори за възможен конфликт. Или по-скоро мерене на силите, не толкова реален конфликт. Когато си в опозиция, има около теб хора, с които сте на различни мнения. И всеки се бори за неговото си право.

Последната карта е Двойка чаши. Явно те вълнува съюз с друг човек, създаване на партньорство. Обединение с друг човек. Хайде, с по-малко гордост и ще се получат нещата.  :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #582 -: Август 29, 2016, 10:43:59 am »
Клер, аз ти изтеглих.

              Магьосникът             Кралица пентакли               Асо мечове




Клер, някакъв нов проект ли ще започваш? Нещо ново, което изисква да включиш уменията си, знанията си. Да покажеш сръчност, интелект. Може би свързано с издигане, заземяване, благополучие. Нещо, което да ти донесе успех, признания. Да ти носи удоволствие в живота.
Явно имаш идея, просветление. Дори знак.
Вдъхновена си, може да откриеш решение на задачката, която си поставила.

Последната карта е Шестица чаши. Малко не ми се връзва с изтеглените карти. Да не се връщаш към нещо от миналото? Или дълбоко в себе си да искаш спокойствие, да си по-неангажирана с тежестите на живота? Или да имаш занимания с дете/деца?

Картите по мое мнение са хубави, положителни. Желая ти успех през тази седмица, за която попита. Използвай знанията си.  :-*

доста активна почивка в началото, с екстремно и не особено приятно на момента изживяване. Иначе ще ми остане спомен определено. Чувствах се доста обгрижвана, но не можах да се отпусна съвсем. Последната вечер имах един важен сън, в който взимах решение.

princesata

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Седмични карти таро
« Отговор #583 -: Август 29, 2016, 10:51:55 am »
Може ли за мен седмични :)
Благодаря :-*

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #584 -: Септември 02, 2016, 06:51:16 pm »
Павла  :-*


Звездата               Рицар чаши               Петица жезли

 

Да не чакаш някой да се върне от път - буквален, преносен?

Явно имаш големи надежди за нещо. Изпълнена си с вяра, с добри помисли. С идея да се случва нещо хубаво. Обнадеждена си и може да усещаш, е вървиш в правилната посока, намерила си себе си.
Ще ти бъде емоционално, може би ще се страхуваш да признаеш чувствата си. Или ще има такъв човек около теб - сетивен, внимателен. Който има емоции, но от страх да не бъде наранен не смее да ги покаже. Последната карта говори за възможен конфликт. Или по-скоро мерене на силите, не толкова реален конфликт. Когато си в опозиция, има около теб хора, с които сте на различни мнения. И всеки се бори за неговото си право.

Последната карта е Двойка чаши. Явно те вълнува съюз с друг човек, създаване на партньорство. Обединение с друг човек. Хайде, с по-малко гордост и ще се получат нещата
ОВ- работна седмица, доказвах се в работата, доволна съм от постигнатото. Бях без децата и това СЗ в 10 дом го усетих. За жалост любовта беше мираж,.. работа, работа, работа. :38: