Автор Тема: Виртуалната представа  (Прочетена 118474 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Виртуалната представа
« Отговор #30 -: Октомври 29, 2015, 08:57:29 pm »
Ето тук се вижда Луната в Лъв. Няма как да не си каже. А Меркурий в 11 в Козирог пък хич няма как да замълчи. Венера в 8-ми не удържа положението ;)
« Последна редакция: Октомври 29, 2015, 09:02:57 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Виртуалната представа
« Отговор #31 -: Октомври 29, 2015, 09:03:26 pm »
Хич не се шегуваш и съм съгласна с теб,че несподелянето е вид контрол.  :012:

Как ме хвана, че леко преигравам  :29:

"Аз зная всичко за теб, пред мен си се разкрил/а и затова мога да те съдя. А аз не се разкривам, не споделям, не си показвам уязвимите места - оставам недосегаем/а".

Много ясно. Не е нужно да си магистър по психология, за да разбереш какъв е мотивът.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Виртуалната представа
« Отговор #32 -: Октомври 29, 2015, 09:11:40 pm »
Аз Драката я усещам като супер прям човек, но е много лоялна към хората, на които държи. Ще те скастри ако сгрешиш, но знаеш, че е права. Сигурно и ритници раздава  :012: Много други неща усещам ама ме мързи да пиша  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Виртуалната представа
« Отговор #33 -: Октомври 29, 2015, 09:12:30 pm »
Дракониада дори като захапе някой, не го прави със злоба, не усещам жлъч и злонамереност при нея. Усеща се някаква лекота - бързо ѝ минават настроенията и не задържа негативни емоции, не трупа. И в забележките ѝ не се усеща лично отношение, лична неприязън. Това е моето впечатление за нея.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6485
Re: Виртуалната представа
« Отговор #34 -: Октомври 29, 2015, 09:13:21 pm »
Аз Драката я усещам като супер прям човек, но е много лоялна към хората, на които държи. Ще те скастри ако сгрешиш, но знаеш, че е права. Сигурно и ритници раздава  :012: Много други неща усещам ама ме мързи да пиша  :012:
И според мен е така.
Между другото, и аз винаги смятам, че съм прав, но мисля, че и рядко греша в преценката за някого. Може би ми е по-трудно да преценя собствените си способности.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Виртуалната представа
« Отговор #35 -: Октомври 29, 2015, 09:20:16 pm »

Между другото, и аз винаги смятам, че съм прав, но мисля, че и рядко греша в преценката за някого.


Относно правотата си често се колебая, изпадам в мъчителни дилеми /това малко хора го знаят/. Но в преценката си за хората рядко греша. Ако нещо не му е читаво на човека, ако е твърде прикрит, престорен и хлъзгав, го усещам интуитивно още в началото. Впоследствие се натрупват други впечатления и някак изместват първоначалния усет, изтласкват го. В един момент, след като се поразместят някои пластове и някои истини излязат наяве, се сещам за първото си впечатление.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Виртуалната представа
« Отговор #36 -: Октомври 29, 2015, 09:20:44 pm »
Дракониада дори като захапе някой, не го прави със злоба, не усещам жлъч и злонамереност при нея. Усеща се някаква лекота - бързо ѝ минават настроенията и не задържа негативни емоции, не трупа. И в забележките ѝ не се усеща лично отношение, лична неприязън. Това е моето впечатление за нея.

Подкрепям Стар и Лили в мненията им  :)

Драката е добродушна, затова не ме дразни Овчата ѝ Луница върху Марса ми  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Виртуалната представа
« Отговор #37 -: Октомври 29, 2015, 09:26:38 pm »
Коя е следващата жертва  :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6485
Re: Виртуалната представа
« Отговор #38 -: Октомври 29, 2015, 09:27:06 pm »
Коя е следващата жертва  :012:
И аз това се питах.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Виртуалната представа
« Отговор #39 -: Октомври 29, 2015, 09:30:21 pm »
Щях да предложа да ме опоскате мене, тъкмо съм нова  ;)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6485
Re: Виртуалната представа
« Отговор #40 -: Октомври 29, 2015, 09:32:44 pm »
Според мен Лили е много тактична. Поне по форумите така се изявява.
На мен първото, което преди много години още в астросайта ми направи впечатление у нея, бяха дългите и подробни интерпретации на хороскопите и тогава си бях извадил изводи,че тя и Синухе са най-знаещите там. По-късно и Мирабелла присъединих към тази група.  :012:
 И сега мисля, че Лили знае и разбира много от материята, макар много да не си го признава.
Помня също и хубавите стихчета за всяка зодия, които беше написала, макар да не знам сега как да ги открия.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Виртуалната представа
« Отговор #41 -: Октомври 29, 2015, 09:35:13 pm »
Лили е от хората, които са си изградили една преграда и трудно допускат хора до себе си. Обаче зад тази стена се крие едно крехко и ранимо човече   :) Усещам я като традиционалистка, но има и бунтарщина в нея.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Виртуалната представа
« Отговор #42 -: Октомври 29, 2015, 09:36:12 pm »
Не вдигаш "пара",лустросваш с едно спокойствие-дали не е от Юпи в Телец?

Доколко е спокойствие и не вдигам пара, само аз си знам. Но си имам една звездичка в точен съвпад с Асцендента, за която четох, че при нощно раждане давала и актьорски талант.  ;D

И аз периодично бълвам змии и гущери, но само ако много съм натрупала и ми е кипнало вече. Просто имам нужда някъде да го споделя. Липсата на жива душа в обкръжението може да те накара или сам да си говориш, или да търсиш слушатели сред малко познати хора.  :012:

Всеки път като те чета как репликираш на Ал в неговата тема, ме пръсваш от смях. То не беше плазмодий, не беше без топки. Обаче, забележете, не се усеща грам негативизъм и злонамереност, с каквито и думи да го наречеш. Понякога порой от обидни думи не е толкова натоварващ, колкото една захаросана и добре прикрита злоба, излъчена посредством фино подбрани извисени фрази.





Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Виртуалната представа
« Отговор #43 -: Октомври 29, 2015, 09:48:55 pm »
Аз мога ли да се изразя музикално? Понеже тук няма опции за скрит текст, няма да пускам видео за да не се натоварва темата, а само ще спомена песните, които някак ми описват двама съфорумци.

Драко ми е точно "Ела и си вземи" на Гери-Никол :)

А Ема, още даже от старите форуми я свързвам със "Син Талисман" на София.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Виртуалната представа
« Отговор #44 -: Октомври 29, 2015, 09:52:23 pm »
Дядо Фройд ряпа да яде пред нашите анализи  ;D ;D ;D