Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022193 пъти)

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Общи хорари
« Отговор #7350 -: Юни 10, 2019, 09:45:18 pm »
Голям Х  с този хорар или се чувствам изморена .Искам отговорът да е Да, но съм тотално объркана ..Луната е без курс, АЦ-то да го смятам ли за късен  :017: ИСкам да купя техника от непознат продавач- онлайн. Назована е по име .Издирвам въпросното нещо вече 10 дни, като ми изтекоха очите да чета дребни букви и да увеличавам размазани снимки .Питам ,ако закупя въпросното нещо от гжа Х, ще ми свърши ли работа ?
с уговорката ,че на така зададен въпрос не се отговаря,отговора ми е Не,няма да си доволна. Имам предвид,че въпроса е непълен,не се знае какво е нещото и кое те безпокои. Самия факт,че у1 е в 12 и ретро ,показва,че има нещо недоизказано

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #7351 -: Юни 10, 2019, 09:50:22 pm »
Нещото е остаряла техника -ретро е, свързана е с Нептун-спомени и филми и 12 дом -презокеанска ,аналогова система за кодиране на сигнал -нтсц .Това е ,няма недоизказано ,но се опитвам да запазя дискретност, ако е възможно  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #7352 -: Юни 10, 2019, 09:53:21 pm »
Това показва У1 в 12 ретро презокеанска др честота  :) Не че недоизказано аз си знам въпроса и зададен от мен е напълно конкретен -нещото е назовано с името му ! Отделно съм бая луда пияница дето рисува икони Зодия  :D Риба --така че тук  всичко е точно ама другото е по-важно у7-въпросната продавачка и въпросният продукт по уз у9 и у12 Отделно мисля, че факта че двамата у1 са тронови, говорят за ясният разсъдък на този тъй тронов и красив Ум-моят !Той не се скатава -напротив задълбочено изучава и издирва въпросните артефакти!
« Последна редакция: Юни 10, 2019, 10:16:22 pm от Ребека »

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #7353 -: Юни 10, 2019, 10:52:56 pm »
Голям Х  с този хорар или се чувствам изморена .Искам отговорът да е Да, но съм тотално объркана ..Луната е без курс, АЦ-то да го смятам ли за късен  :017: ИСкам да купя техника от непознат продавач- онлайн. Назована е по име .Издирвам въпросното нещо вече 10 дни, като ми изтекоха очите да чета дребни букви и да увеличавам размазани снимки .Питам ,ако закупя въпросното нещо от гжа Х, ще ми свърши ли работа ?
Най-вероятно няма да закупиш въпросното нещо.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #7354 -: Юни 10, 2019, 11:03:13 pm »
Оф, понякога ми се ще да мисля ,че има нещо положително в хорарите, което недовиждам ,но обикновено са си прости и красноречиви и мисленето и натъкмяването не помага .Истина е ,че винаги са вярни,  дори когато не ми се вярва и изглежда, че е невъзможно да бъркат. Винаги,когато има нещо гнило и 12 дом, нещо се прецаква, но в случая аз съм в 12, което има резон и ми се ще да се залъжа  ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7355 -: Юни 11, 2019, 12:16:06 am »
Голям Х  с този хорар или се чувствам изморена .Искам отговорът да е Да, но съм тотално объркана ..Луната е без курс, АЦ-то да го смятам ли за късен  :017: ИСкам да купя техника от непознат продавач- онлайн. Назована е по име .Издирвам въпросното нещо вече 10 дни, като ми изтекоха очите да чета дребни букви и да увеличавам размазани снимки .Питам ,ако закупя въпросното нещо от гжа Х, ще ми свърши ли работа ?
АС е в допустимите граници, Луната е без курс, но е извършила хармоничен аспект с твоя У2, който е ретро, тъй че на по-късен етап може да вложиш пари в нужната ти вещ. Х е лоялен търговец, няма проблем от тяхна страна.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #7356 -: Юни 11, 2019, 10:49:54 am »
Благодаря ,до ден ще има обратна връзка .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #7357 -: Юни 11, 2019, 01:54:55 pm »
Голям Х  с този хорар или се чувствам изморена .Искам отговорът да е Да, но съм тотално объркана ..Луната е без курс, АЦ-то да го смятам ли за късен  :017: ИСкам да купя техника от непознат продавач- онлайн. Назована е по име .Издирвам въпросното нещо вече 10 дни, като ми изтекоха очите да чета дребни букви и да увеличавам размазани снимки .Питам ,ако закупя въпросното нещо от гжа Х, ще ми свърши ли работа ?
Мисля, че нищо няма да закупиш.

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Общи хорари
« Отговор #7358 -: Юни 11, 2019, 07:31:29 pm »
Хората са ти отговорили правилно на въпроса. Но ти не си го задала както трябва. Не стига, че им губиш времето, а и нямаш грам благодарност! Възмущавам се от такова отношение! Опитваш се да ги пробваш или искаш да се похвалиш - не знам, но не се прави така! В този форум има страхотни хора, които адски много разбират от астрология и помагат в огромен процент от случаите и не е редно да се подиграваш на труда им. Отнемаш им от времето само.
Дано всичко е наред с бременността ти

Подкрепям, treio, надявам се да сме коректни!!!
Винаги като съм на “кръстопът” се съветвам със знаещите тук. Дават ми безценни съвети.  Старая се да не прекалявам и да ценя труда им, защото го правят от добро сърце и ни учат, и помагат безплатно.
Благодаря !
И от мен лека бременност.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #7359 -: Юни 13, 2019, 02:18:37 pm »
Голям Х  с този хорар или се чувствам изморена .Искам отговорът да е Да, но съм тотално объркана ..Луната е без курс, АЦ-то да го смятам ли за късен  :017: ИСкам да купя техника от непознат продавач- онлайн. Назована е по име .Издирвам въпросното нещо вече 10 дни, като ми изтекоха очите да чета дребни букви и да увеличавам размазани снимки .Питам ,ако закупя въпросното нещо от гжа Х, ще ми свърши ли работа ?
ОВ - Всичко е ок ,продавачката е коректна ,продукта дори изглежда даста нов, засега се окава правилен избор -много го дирих и четох и го открих. Липсват ми все още някои кабели и пр . ,за да е всичко перфектно , но просто технологиите вече са много напред и трудно съвместими с прамоделчета :012: Умувам го още, но отговорът е да -засега дори е чудесно . Акрукс да се потупа по бюста благодаря на всички включили се  вероятно хорара показва сложният пъзел от кабели в които съм се заплела и още не решен докрай  :012:
« Последна редакция: Юни 13, 2019, 02:21:22 pm от Ребека »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #7360 -: Юни 13, 2019, 03:35:12 pm »
Вече разреших и остатъчните казуси още веднъж благодаря на всички и специално!  :012: на Акркус че положителният и отговор помогна да не се откажа от покупката !

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7361 -: Юни 13, 2019, 03:51:14 pm »
Вече разреших и остатъчните казуси още веднъж благодаря на всички и специално!  :012: на Акркус че положителният и отговор помогна да не се откажа от покупката !
Със здраве да я ползваш!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #7362 -: Юни 13, 2019, 07:34:12 pm »
ох маймунче малко,сладко,радвам се,че се радваш така от сърце!!!! до Ребека

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #7363 -: Юни 13, 2019, 09:43:48 pm »
ох маймунче малко,сладко,радвам се,че се радваш така от сърце!!!! до Ребека
Сафо ,дърт шибек съм, с вече горилски размери, речник на орангутан гений, леАмурско сърце  :012: и необятната душа на мелез м/у Тарзан ,Магули, Дивото зове, Белият зъб, Слонът моя приятел ,Крокодила Гена ,Умм белият Делфин пияната лястовичка Русалката от семейството на тюлените  ;D и милата свиня Пиги  :012: Благодаря и аз те харесвам !!! :08:

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #7364 -: Юни 15, 2019, 02:00:41 am »
Здравейте,
много ви моля кажете: Д. ще се ожени ли за Г.? той е  бивша моя " изгора' , Г. тя е негова колежка. А той като има проблеми продължава да ме търси.
Благодаря ви.