Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 601283 пъти)

Зуоки

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Натални карти
« Отговор #4080 -: Юни 25, 2019, 05:48:28 pm »
много благодаря, за информацията наистина  му разбираш, много точно ги описваш нещата. А за Фортуна какво бихте казали, на него му е в 1 дом на асцендента, тя влияе ли по някакъв начин?
« Последна редакция: Юни 25, 2019, 06:40:37 pm от Зуоки »

Зуоки

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Натални карти
« Отговор #4081 -: Юни 25, 2019, 05:56:09 pm »
 Да истинсите  приятели се броят на пръсти, определено има и такива които търсят изгода и интерес, той затова непрекъснато променя нещо винаги мисли за промени и подобрения,мале много точно всичко ми казваш!

Зуоки

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Натални карти
« Отговор #4082 -: Юни 25, 2019, 06:05:16 pm »
 1 :45 е часа на  раждането, обаче аз съм изчислила картата на 1:30 ето я новата но няма май разлика съвсем

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натални карти
« Отговор #4083 -: Юни 25, 2019, 10:01:30 pm »
Сафо а би ли казала нещо за плутон в 10 дом на тази карта ,това е карта на мъжът ми, който е вманиачен да прави бизнес но до тук все се доверява на неподходящите сътрудници и нищо, но това не го отказва и продължава да гони целите си дали се вижда успех като краен резултат?
Собствен бизнес по 10 дом ,Меркурий у10 в риби ,не добре поставен,изгнание.Ъглов е ,човекът се пъне да прави нещо,но все не му се получава.Меркурий има тригон с Уран в 12 дом и секстил с Венера във втори.Нещо от вкъщи,продажби през интернет ,части за телефони,ремонт на компютри,коли,разфасоване на коли и продажба на части,ремонти на някакви машини...

Зуоки

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Натални карти
« Отговор #4084 -: Юни 25, 2019, 11:00:15 pm »
А локус фортуна в 1 дом как влияе в хороскопа?много малко се пише за тази точка

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Натални карти
« Отговор #4085 -: Юни 26, 2019, 09:28:50 am »
Здравейте момичета и момчета! :)

Въпрос с повишена трудност, може би: Със Сатурн в седми дом, има ли вероятност партньора да е по-малък, доста по малък? ::) Навсякъде съм чела, че Сатурн в този дом дава късен брак/съжителство с по-възрастен партньор, улегнал и с добри доходи (това последното не знам дали е вярно)? Всяко мнение ще ми е от полза!
 
Ето картата:
« Последна редакция: Юни 26, 2019, 10:30:42 am от Хриспа »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натални карти
« Отговор #4086 -: Юни 26, 2019, 09:33:37 pm »
Здравейте момичета и момчета! :)

Въпрос с повишена трудност, може би: Със Сатурн в седми дом, има ли вероятност партньора да е по-малък, доста по малък? ::) Навсякъде съм чела, че Сатурн в този дом дава късен брак/съжителство с по-възрастен партньор, улегнал и с добри доходи (това последното не знам дали е вярно)? Всяко мнение ще ми е от полза!
 
Ето картата:
Имаш Сатурн в 7 дом,но той не е управител на 7 дом,има голяма разлика.Луната управлява 7 дом.

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Натални карти
« Отговор #4087 -: Юни 26, 2019, 11:44:08 pm »
Имаш Сатурн в 7 дом,но той не е управител на 7 дом,има голяма разлика.Луната управлява 7 дом.

Да, Сафо, така е, и все пак?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4088 -: Юни 27, 2019, 12:41:35 am »
Здравейте момичета и момчета! :)

Въпрос с повишена трудност, може би: Със Сатурн в седми дом, има ли вероятност партньора да е по-малък, доста по малък? ::) Навсякъде съм чела, че Сатурн в този дом дава късен брак/съжителство с по-възрастен партньор, улегнал и с добри доходи (това последното не знам дали е вярно)? Всяко мнение ще ми е от полза!
 
Ето картата:
  Сатурн е господар на хороскопа, тъй като е у-л на АС, но е заточен в Лъв- може би си затруднена по отношение на партньорствата; Венера в 12ти винаги носи елемента на нещо тайно, забранено в любовта, което я кара да страда, да не може да изяви открито емоционалната си природа, среща се при хора, които все не попадат на подходящия човек за брак.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натални карти
« Отговор #4089 -: Юни 27, 2019, 06:36:30 am »
Да, Сафо, така е, и все пак?
Ами какво ще кажеш ти относно партньорствата ти досега?Слънчевото затъмнение ще бъде в твоя 7 дом,тригон Луна.

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Натални карти
« Отговор #4090 -: Юни 27, 2019, 09:11:50 am »
Благодаря ви за отговорите първо!

Офф, Сафо какво да кажа!? Абсолютно сте прави всички по отношение на партньорствата - мнооого трудно се случват нещата, или не се случват. :(

akruks, точно попадение! Крайно, възможно най-неподходящия човек за мен е бащата на моите деца. :( :( Нищо общо с това, което харесвам и ценя. Нищо общо! И все се питам: Защо? Защо на мен? Какво направих? Къде сбърках?... Отгоре на всичко съм човек, който е с остър език по отношение на мъжете :), не знам как да го обясня. Остра и респектираща съм спрямо тях. Това съвсем наскоро ми го каза мъж с когото съм в много добри взаимоотношения. Абе, тегава работа от всякъде! :(
Но, все пак аз не спирам да работя по въпроса, т.е., да работя върху това да не съм толкова остра и рязка... Не знам толкова е ли е предопределящо това което ти е заложено в картата? Не може ли човек да смегчи, и/или промени поне малко заложената му в натала съдба? ???

Сега и това слънчево затъмнение в седми дом? В какво се изразява? Измама, заблуждение спрямо нещо, или някого? Знам, че по време на затъмнение преценките са силно замъглени, и човек не може реално да прецени действителността. Също така знам, че не трябва и нищо ново да се почва по време на затъмнение. Кога е слънчевото затъмнение, на 02.07. ли е, когато е Новолунието?

« Последна редакция: Юни 27, 2019, 09:19:16 am от Хриспа »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4091 -: Юни 28, 2019, 02:14:29 am »
Сега и това слънчево затъмнение в седми дом? В какво се изразява? Измама, заблуждение спрямо нещо, или някого? Знам, че по време на затъмнение преценките са силно замъглени, и човек не може реално да прецени действителността. Също така знам, че не трябва и нищо ново да се почва по време на затъмнение. Кога е слънчевото затъмнение, на 02.07. ли е, когато е Новолунието?
Да, на 2 юли е на 10* рак, в 7д може да донесе нов партньор или ново начало с настоящ партньор, в хармоничен аспект е с Луната, която управлява 7д, добро разбирателство с жени от семейството, на душата ти ще е леко в периода, понеже е в квадрат с Плутон- външна намеса, някой ще се опита да ти влияе, да си наложи волята, някой шеф или родител

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Натални карти
« Отговор #4092 -: Юни 28, 2019, 09:11:08 am »
akruks, благодаря за отговора! Хмм, нов партньор, ново начало... А, може ли някой да ми каже нещо по въпроса за по-младия партньор?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4093 -: Юни 30, 2019, 11:38:06 am »
А локус фортуна в 1 дом как влияе в хороскопа?много малко се пише за тази точка

В първи дом е добре поставена и означава, че човек е роден на или дните около новолуние( защото е точка на връзката между Слънце-Луна- АСЦ). Ако е уверен и знае накъде да насочи своята индивидуалност и стремежи, материалните придобивки и лични идеи ще му носят радост и удовлетворение. Разглежда се статуса на Светилата, в тази карта нямат особено изразена сила. Понеже Фортуна е гранична трябва да се определи точни час на раждане, защото може да е в последните градуси на Стрелец и тогава упр. е Юпитер или в първите градуси на Козирог и тогава Сатурн е управител. И при двете положения диспозиторите, Сатурн и Юпитер също  нямат изразен статус. И ако човека предимно се съревновава с другите, а не  се концентрира в конкретна цел ще разпилява енергията на фортуна от 1-ви дом. Не  е силно аспектирана, така че едва ли този човек ще е толкова устремен към собственото си щастие.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Натални карти
« Отговор #4094 -: Юли 05, 2019, 12:34:23 am »
Здравейте момичета!

Моля да ми кажете виждате ли в тази карта предпоставки за брак, съжителство?... Жената е много притеснена, че нещата не се получават... :( :(