Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 601161 пъти)

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Натални карти
« Отговор #4095 -: Юли 05, 2019, 12:51:26 am »
Много благодаря за бързия отговор!
Сега обаче тя е във връзка и иска да знае, трябва и яснота, дали тази връка ще прерасне в нещо сериозно?

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Натални карти
« Отговор #4096 -: Юли 05, 2019, 08:41:03 am »
Отново благодаря!

Офф, как 2021 г., много време има дотогава... :(

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Натални карти
« Отговор #4097 -: Юли 05, 2019, 09:10:28 am »
Не знам, тя не може да си спомни за такова събитие тогава. Ето как стоят нещата при нея накратко: През последните 15 години тя не е имала никакви връзки, т.е. имаше една връзка преди година /ако може въобще да се нарече връзка!/ с крайно неподходящ човек. Това е за толкова години. Просто никой, никой..., а не е като да не общителен и весел човек, тъкмо обратното. Освен това е много добър човек.

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Натални карти
« Отговор #4098 -: Юли 06, 2019, 09:10:07 am »
Благодаря!

Ще се радвам да се включи и някой друг!

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Натални карти
« Отговор #4099 -: Юли 09, 2019, 05:25:17 pm »
Чудя се дали не си отивам...
Урановата опозиция ме разтресе есента на 2017г.Незнам защо тогава(картата ми работи с този час). Като по учебник събитията бяха по 4,10,7 и 12Д.Бях на крачка да емигрирам. Сега тези Лунации искат да ме довършат. Аз виждам само лошите аспекти. Гледам на децата картите. Затъмнрнията все в аспекти с Дир. им Луни. Качвам карти с данните им. Ако можете да видите нещо хубаво ще се радвам. Аз не виждам...  Миналия петък дарих кръв, че баща  ми го оперираха. Вечерта припаднах и си глътнах езика, получила съм и гърч. 2 д и не ходих на работа. Днес бях при личната и на невролог. Какво ли ще е след 17-ти?Затъмнението ще ми е точен съвпад с прогр. /Дир. Слънце... Дали това ня а да е края... И прогр. IC/MC при мен сменят знак...Нищо хубаво...
« Последна редакция: Юли 09, 2019, 05:26:57 pm от Магика »

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Натални карти
« Отговор #4100 -: Юли 09, 2019, 05:59:31 pm »
Леле... Ама то и по Солари нещата са зле... Ето пак на малкия и на съпруга ми...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Натални карти
« Отговор #4101 -: Юли 09, 2019, 07:57:41 pm »
Магика, какво е това затъмнение след 17?пълнолунието?в твоя 6 дом. Нищо фатално не виждам. Като върна назад във времето моята карта такива тежки и гадни аспекти съм имала, че ако знаех тогава щях да треперя години наред. Имаш добре аспекти рано слънце, управител на ац. Сатурн съвпад с ац малко напрягащо ми се струва, като у7, у8домове. Правила ли си операция някаква до сега? Бъбречни кризи получаваш ли? Кости болят ли те? Успокой се, не виждам някакви смъртоносни индикации.

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Натални карти
« Отговор #4102 -: Юли 09, 2019, 08:15:28 pm »
Благодаря за отговора!
Визирам Пълното Слънчево затъмнение на 2-ри на дъщерята върху Дир.Луна,на сина опозиция Дир.Луна.
На 17-ти има Лунно затъмнение и при сина ми е опозиция на Дир.Луна.Нали знаем,че по Новолуние се започва,а по пълнолуние се приключва.Та мисълта ми е като е започнал проблем със здравето ми да не вземе да се приключи съвсем...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #4103 -: Юли 10, 2019, 03:33:46 pm »
Не, няма да приключваш
Не те съветвам по принцип да даваш кръв
Не е необичайно при припадък гълтане на езика; интересно ми е неврологът какво каза...

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Натални карти
« Отговор #4104 -: Юли 10, 2019, 03:51:26 pm »
Утре ще ми правят ЕЕГ(за мое успокоение да изключим епилепсия).
Проблеми с кости,бъбреци  и операции - не.По скоро зъби и проблемна кожа на лицето по Сатурн.
И все пак Луната е водещото светило при нощно раждане.У12.Опозицията от Уран от 10Д не ми е ОК.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Натални карти
« Отговор #4105 -: Юли 10, 2019, 06:16:05 pm »
Утре ще ми правят ЕЕГ(за мое успокоение да изключим епилепсия).
Проблеми с кости,бъбреци  и операции - не.По скоро зъби и проблемна кожа на лицето по Сатурн.
И все пак Луната е водещото светило при нощно раждане.У12.Опозицията от Уран от 10Д не ми е ОК.
Не ти е ок,щото Уран ти квадратира ац/Сатурн.От 2017 казваш са започнали проблеми,Нептун квадрат Нептун,Сатурн ти квадратира Венера,но и МЦ/Иц е квадр.Плутон квадрат Венера.......Прогресивна Луна от близнаци сх.опозиция Слънце.Луната е нашата психика,ти и по рождение със скорпионска вероятно изпитваш страхове,уп.12 дом,нервност от съвпад с Уран,мнителност,ревност.Уран в 10 може баба/дядо,родители,но мисля по-скоро напрежението идва от квадрата му към ац и сатурн.Сатурн е у6,у7,у8 домове,здравословни проблеми,в работата,партньорства.По дирекции нищо кой знае какво няма.
« Последна редакция: Юли 10, 2019, 06:21:23 pm от Сафо »

xabiba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Натални карти
« Отговор #4106 -: Юли 11, 2019, 08:29:38 pm »
Здравейте.
От скоро се заинтересувах от Натални карти и Астрология, но все още нищичко не разбирам. Първокласничка в първия месец съм по темата :)
Много моля, да видите Наталната ми карта, какво показва за Любовта.  Лилит играе ли сериозна роля в отношенията ми с някого, или има и други по-важни планетарни влияния от нея?
Ето картата ми, какво да очаквам с една новопоявила се връзка, с човек, който познавам от преди години?
И...  разводът ми, който е замразен, ще се случи ли?


Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Натални карти
« Отговор #4107 -: Юли 12, 2019, 10:46:52 am »
Някой от римските папи :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4108 -: Юли 13, 2019, 10:52:26 am »
Реформатор, създател на закони, течение в изкуството, морала.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Натални карти
« Отговор #4109 -: Юли 30, 2019, 02:24:02 pm »
Здравейте!

Публикувам натална карта на моя позната. Ще ми бъде много интересно какво ще кажете за нея? Най-вече за партньорските взаимоотношения? Изобщо всичко, което кажете ще ми бъде интересно? :) Благодаря!

« Последна редакция: Юли 31, 2019, 01:18:10 pm от Хриспа »