Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233164 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Хорари за здраве
« Отговор #600 -: Януари 02, 2016, 05:13:21 pm »
Въпрос с повишена трудност :012: Оказа се, че египетски.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #601 -: Януари 02, 2016, 06:04:52 pm »
Има едно леко разминаване при двата вида терми и въпросът е кои да използваш.  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Хорари за здраве
« Отговор #602 -: Януари 02, 2016, 06:51:30 pm »
Не знам, това е като сравнение между Смирноф и Собиески — все много древни, рецептата още по-древна и т.н. По избор. Най ми допадат халдейските, много са логични, но не съм виждал някой да ги ползва.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #603 -: Януари 08, 2016, 12:03:24 am »
За Коледа си пожелах да оздравея! :) Ще го бъде ли скоро е въпросът.
Днес бях на изследване - още не са се нормализирали нещата(но пак има леко подобрение), а и си го усещам, че не ми е добре. Може би не са 2 седмици, а 2 месеца, Акрукс. :) Пратиха ме на специалист утре.
« Последна редакция: Януари 08, 2016, 12:05:26 am от Теодор »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Хорари за здраве
« Отговор #604 -: Януари 08, 2016, 12:10:03 am »
Днес бях на изследване - още не са се нормализирали нещата(но пак има леко подобрение), а и си го усещам, че не ми е добре. Може би не са 2 седмици, а 2 месеца, Акрукс. :) Пратиха ме на специалист утре.
ТЮдоре,бързо.оздравявай!
 :08: :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за здраве
« Отговор #605 -: Януари 08, 2016, 08:34:05 am »
Днес бях на изследване - още не са се нормализирали нещата(но пак има леко подобрение), а и си го усещам, че не ми е добре. Може би не са 2 седмици, а 2 месеца, Акрукс. :) Пратиха ме на специалист утре.
Тео, нали ти казах, 6 м. от изписването ги брой. Стига дава зор  ;)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #606 -: Януари 08, 2016, 02:59:16 pm »
Днес бях на изследване - още не са се нормализирали нещата(но пак има леко подобрение), а и си го усещам, че не ми е добре. Може би не са 2 седмици, а 2 месеца, Акрукс. :) Пратиха ме на специалист утре.
Ами то въпросът ти беше дали ще оздравееш до Коледа, а на Луната последният аспект беше квадрат с Юпитер съУ6- не си оздравщл в рамките на желания срок.
Луната е в сходящ секстил с Уран У6, който е ретро и в следващ дом, откъдето идва забавянето, орбис 6гр- да не излязат 6 седмици накрая, което е приблизително месец и половина. Луната е в хармоничен аспект с У9 и К9, а АСЦ в хармоничен сходящ аспект с Юпитер съУ6- ще оздравееш, което е по-важното, пък и не си уточнил за коя Коледа питаш (шегичка)  :29:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #607 -: Януари 08, 2016, 03:05:01 pm »
Тео, нали ти казах, 6 м. от изписването ги брой. Стига дава зор  ;)
Сигурно на лични си му казала, че не ти видях тук казването  :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #608 -: Януари 08, 2016, 03:11:08 pm »
Ами то въпросът ти беше дали ще оздравееш до Коледа, а на Луната последният аспект беше квадрат с Юпитер съУ6- не си оздравщл в рамките на желания срок.
Луната е в сходящ секстил с Уран У6, който е ретро и в следващ дом, откъдето идва забавянето, орбис 6гр- да не излязат 6 седмици накрая, което е приблизително месец и половина. Луната е в хармоничен аспект с У9 и К9, а АСЦ в хармоничен сходящ аспект с Юпитер съУ6- ще оздравееш, което е по-важното, пък и не си уточнил за коя Коледа питаш (шегичка)  :29:
Месец и половина, тогава е следващото изследване. :) Трябва да оздравея вече ....  :) Мерси, Акрукс!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за здраве
« Отговор #609 -: Януари 08, 2016, 03:12:02 pm »
Сигурно на лични си му казала, че не ти видях тук казването  :012:

Може да се каже, че беше на лични, да  :72:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за здраве
« Отговор #610 -: Януари 10, 2016, 11:48:44 pm »
Реших да попитам за моя позната, на която на скоро и поставиха тежка диагноза :(

"Х. ще успее ли да се справи с проблема, който има?"

Ще се опитам да направя някакво елементарно тълкуване на картата:
Тя (У7 във 2 дом, в скорпион - заболяването е свързано с половите органи), при производната карта У1 в собствен знак на К8 - не е правена операция все още. В тригон с Нептун (У6 - заболяването дълго време е било скрито, лекувано е друго), квадрат с Меркурий R (У9 и У12 в 4-ти) - дали е възможно диагнозата да е друга или да има нещо друго, което да е скрито?! И квадрат с Луна (У10 в 4-ти дом).

Предварително благодаря на включилите се!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #611 -: Януари 11, 2016, 12:07:00 am »
Не е изключено да ѝ предложат операция, ако сметнат, че проблемът е минал в хронична форма и е станал нелечим.

Но нека се консултира с по-опитен специалист, натрупал достатъчно стаж и реномиран в областта /не че е някаква гаранция/. Може и с диагнозата нещо да не е съвсем ясно.

Въпреки това не ми се струва заболяването да е в напреднал стадий, има обаче някакви съмнителни моменти там. Има ли връзка с някакви тъкани и притеснения да не е с потенциал за разрастване, за бъдеща онкология?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за здраве
« Отговор #612 -: Януари 11, 2016, 12:21:59 am »
Лили, много благодаря за включването!

Има тумор на единия яйчник и са започнали разсейки в коремната област :( Преди това около година не са можели да разберат какво ѝ е. Предстои химиотерапия и вероятно след това операция.
Всичко ми се струва доста объркано и неясно около нейния проблем, затова реших да питам. Жената е млада - на 45г.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #613 -: Януари 11, 2016, 12:30:31 am »
Моя приятелка успя да пребори рака в начален стадий, но я оперираха, извадиха всички репродуктивни органи. През химио- и лъчетерапия не е минавала, само ходи по контролни прегледи, разсейки няма.

Ще стискаме палци всичко да се реши по възможно най-добрия начин и при твоята позната!
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за здраве
« Отговор #614 -: Януари 11, 2016, 12:40:13 am »
Лили, благодаря много!

Само нещо да те попитам - при твоята приятелка имало ли е проблеми в партньорската сфера или някаква дълбока загуба на някой близък?