Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233141 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #735 -: Август 09, 2016, 03:18:09 pm »
Ще успеем ли да стабилизираме състоянието на дядо ми (по бащина линия)? Не става въпрос за пълно здраве, а само за по-добро състояние от сегашното. Много ме притеснява. А и тази карта с толкова късен асцендент...  :(

Струва ми се, че му предстои по-скоро криза и болничен престой. Дано после да се вземе в ръце.
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #736 -: Август 09, 2016, 03:23:16 pm »
Здравейте,

Пускам и аз един хорар от миналата седмица (тогава за първи път ми хрумна въпроса) - "Ще успея ли да помогна на баща ми да се справи със здравословния проблем, който има?" Задавам го така, защото започнах да му изготвям плат с различни алтернативни неща, които да приложи... Дали това ще му помогне да се овладее проблема?

Благодаря!

Изглежда, че имаш много ясна представа за проблема и състоянието му. Но не познаваш добре нуждите точно на неговия организъм - пробваш да го лекуваш с неща, които би приложила на/върху себе си, според собствената си конституция. Пък неговата като че е коренно противоположна - тоест, не лекувай състоянието му, а му помогни да се върне към същността си. С девешки илачи не можеш да помогнеш на стрелешки Юпитер. Той точно от девата  боледува :-)
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #737 -: Август 09, 2016, 03:30:16 pm »
Това как да разбирам - може ли да се очаква нещо добро изобщо при паднала Венера и заточен Юпитер? :(
Това го написах относно навиците, нали ежедневието, навиците са също по 6д.
Иначе У6 в сходящ съвпад с У1 в негов 10д, като преди това Венера У6, която е на негов МС (здравето му е най-важно в момента) ще мине над СЛВ в 10д- бъдещето е свързано с това да си лекува разклатеното здраве. Луната У8 за него е без курс, не предстои да има опасност за живота.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за здраве
« Отговор #738 -: Август 09, 2016, 03:31:19 pm »
Струва ми се, че му предстои по-скоро криза и болничен престой. Дано после да се вземе в ръце.

Той и сега е в криза, с това рязко влошаване, макар и не в болница. Направо ми се е свило сърцето. :(

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Хорари за здраве
« Отговор #739 -: Август 09, 2016, 05:15:10 pm »
Боболина, дядо ти имал ли е някакви лоши последици от лекарства? Да не са се отразявали добре? Любопитство.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за здраве
« Отговор #740 -: Август 09, 2016, 05:36:40 pm »
Да, Емма, имаше. Сменихме терапията преди половин година и имаше чувствително подобрение. Но сега има нужда да се предприемат някакви мерки отново.

Би ли му изтеглила Таро за здравето? Преди картите бяха много точни.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за здраве
« Отговор #741 -: Август 10, 2016, 05:57:21 pm »
Това го написах относно навиците, нали ежедневието, навиците са също по 6д.
Иначе У6 в сходящ съвпад с У1 в негов 10д, като преди това Венера У6, която е на негов МС (здравето му е най-важно в момента) ще мине над СЛВ в 10д- бъдещето е свързано с това да си лекува разклатеното здраве. Луната У8 за него е без курс, не предстои да има опасност за живота.

Струва ми се, че му предстои по-скоро криза и болничен престой. Дано после да се вземе в ръце.

Първа обратна връзка. Минаха консултациите с лекарите. Определиха домашно лечение, като включиха 2 медикамента. Той беше почти без лекарства досега. Надявам се да се повлияе положително и да не се налагат по-радикални мерки.

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Хорари за здраве
« Отговор #742 -: Август 11, 2016, 05:30:14 pm »
Мили момичета,
Свекър ми е с болно сърце и тъй като тези дни не се чувстваше добре, ние го заведохме на кардиолог. Лекарят обаче много ни стресна. Каза, че въпреки нуждата от интервенция, препоръчва да си го върнем в къщи, защото няма да я издържи. Притеснихме се и го послушахме.
Ние двете с малката сме много привързана към него и не ми се иска да го изгубим. Въпроса ми е, ще живее ли свекър ми ?
Пускам карта . Гледам го по 4 дом, като 10 от 7-ми - баща на мъжа ми. А с този Уран вътре, може да се очаква всичко. ???

П.П. Той е на 84 години.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #743 -: Август 11, 2016, 05:52:03 pm »
Свекър ми е с болно сърце и тъй като тези дни не се чувстваше добре, ние го заведохме на кардиолог. Лекарят обаче много ни стресна. Каза, че въпреки нуждата от интервенция, препоръчва да си го върнем в къщи, защото няма да я издържи. Притеснихме се и го послушахме.  Въпроса ми е, ще живее ли свекър ми ?
Пускам карта . Гледам го по 4 дом, като 10 от 7-ми - баща на мъжа ми.
П.П. Той е на 84 години.
Бащата е по 4д в хорара, в случая е представен от Венера У1, У8 за него в негов 12д, която е в сходящ квадрат със Сатурн У6 и сходяща опозиция с Нептун в 6д- действително не би издържал упойка, че да го подлагате на операция, влошеното му здравословното състояние ще си остане хронично, но ще живее- нали това ти е въпроса- Венера У1, У8 е в сходящ съвпад с Юпитер У4, съУ6 - може би няма да е вече така подвижен и ще се наложи да води по-изолиран живот занапред, но на тази възраст доста са така, майка ми също две години не е излизала, стои на прозореца и оттам гледа света.

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Хорари за здраве
« Отговор #744 -: Август 11, 2016, 07:31:57 pm »
Бащата е по 4д в хорара, в случая е представен от Венера У1, У8 за него в негов 12д, която е в сходящ квадрат със Сатурн У6 и сходяща опозиция с Нептун в 6д- действително не би издържал упойка, че да го подлагате на операция, влошеното му здравословното състояние ще си остане хронично, но ще живее- нали това ти е въпроса- Венера У1, У8 е в сходящ съвпад с Юпитер У4, съУ6 - може би няма да е вече така подвижен и ще се наложи да води по-изолиран живот занапред, но на тази възраст доста са така, майка ми също две години не е излизала, стои на прозореца и оттам гледа света.

Благодаря ти Акрус,
Дано да живее, той е добър човек, от тези дето са на изчезване. А защо го гледш по 4 дом ? Той е баща на мъжа ми, не е ли У1 марс ?

На колко години е майка ти ?
« Последна редакция: Август 11, 2016, 07:34:16 pm от elfidka »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #745 -: Август 11, 2016, 07:54:29 pm »
А защо го гледш по 4 дом ? Той е баща на мъжа ми, не е ли У1 марс ?
по 4д на мъжа ти го гледам, затова е с Венера У1
Нали съм писала в предния коментар, че в хорарите бащата е по 4д, майката по 10д

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Хорари за здраве
« Отговор #746 -: Август 11, 2016, 07:55:36 pm »
по 4д на мъжа ти го гледам, затова е с Венера У1
Нали съм писала в предния коментар, че в хорарите бащата е по 4д, майката по 10д


Аха... добре тогава  :-*

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Хорари за здраве
« Отговор #747 -: Август 12, 2016, 05:31:31 am »
Здравейте!

На моя близка приятелка майката ще влиза в болница следващата седмица за изследване на дебелото черво, жената от доста време има проблеми. Всички се притесняват каква ще бъде диагнозата и не дай Боже, дали не е най-страшната.
Въпросът е: Страшно ли е или не заболяването? Задава го моята приятелката.
Чувствам се добре!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #748 -: Август 12, 2016, 04:15:54 pm »
Здравейте!

На моя близка приятелка майката ще влиза в болница следващата седмица за изследване на дебелото черво, жената от доста време има проблеми. Всички се притесняват каква ще бъде диагнозата и не дай Боже, дали не е най-страшната.
Въпросът е: Страшно ли е или не заболяването? Задава го моята приятелката.
Няма нищо страшно, изследванията са да се види какво лечение да се предприеме, няма рак, ако от това се притеснява, ще оздравее- Луната У6 в сходящ тригон с Уран У1 за нея.

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Хорари за здраве
« Отговор #749 -: Август 12, 2016, 09:14:35 pm »
Няма нищо страшно, изследванията са да се види какво лечение да се предприеме, няма рак, ако от това се притеснява, ще оздравее- Луната У6 в сходящ тригон с Уран У1 за нея.

akruks, благодаря ти много!

Да, от рак се притесняват. Ще кажа на моята приятелка какво си казала.  Като мине изследването и знам повече ще дам ОВ.
Чувствам се добре!