Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233008 пъти)

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Хорари за здраве
« Отговор #765 -: Септември 19, 2016, 11:54:47 pm »
Може да преодолее зависимостта с помощта на специалист, като това не е задължително да става в клиника.

Акрукс,това в картата ли е посочено,Т.е. Нужда от клиника няма да има.А може би имаш някой към когото да го насоча?Най трудното е да се намери правилният терапевт!
Благодаря ти за отделеното време!

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #766 -: Септември 21, 2016, 01:16:35 am »
Здравейте!
Притиснява  ме здравето на важен човек за мен. Въпросът ,който задавам аз е:Ще успее ли И. Да се излекува от алкохолната зависимост?Знам ,че всичко зависи от неговото желание, но сега има проблеми в работата и от там е и бягството му от реалността чрез алкохола.Обсъждаме вече и възможността за постъпване в клиника,но пак всичко опира до финанси.
Моля за вашия коментар!
Може да я преодолее, но това би изисквало повечко усилия и време.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Хорари за здраве
« Отговор #767 -: Септември 21, 2016, 11:06:57 am »
Благодаря Теодор за отделеното време!
Всеки ваш отговор го зарежда с амбиция и вяра в неговите способности!
Дано да е постоянен в желанието си!

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за здраве
« Отговор #768 -: Септември 21, 2016, 01:46:30 pm »
АСЦ е късен, Луната без курс, но Меркурий У1 е в сходящ хармоничен аспект с Плутон У6, тъй че трябва да има подобрение в здравето.

Струва ми се, че му предстои по-скоро криза и болничен престой. Дано после да се вземе в ръце.

Първа обратна връзка. Минаха консултациите с лекарите. Определиха домашно лечение, като включиха 2 медикамента. Той беше почти без лекарства досега. Надявам се да се повлияе положително и да не се налагат по-радикални мерки.

Втора обратна връзка: Дядо ми има значително и видимо подобрение, стана по-бързо, отколкото очаквахме, за което съм дълбоко благодарна. Кръвните резултати също потвърждават подобрението. Засега болнично лечение не се очертава, терапията ще продължава вкъщи. Относно промяната в терапията - всъщност включен е 1 нов медикамент, другото са хранителни добавки.

Акрукс, благодаря за поредната точна прогноза, даде ми сила да дочакам добрите резултати, че се бяхме притеснили много вкъщи. :58:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #769 -: Септември 21, 2016, 07:43:08 pm »
По стационарен Меркурий и при мен се обади един зъб, преди повече от 10 години беше закърпен с 2 пломби, оттогава не е имало нищо. Но сега покрай всички тия проблеми и вълнения реши да напомни за себе си. От няколко месеца имам неприятни усещания там, но все си мислех, че са самовнушения. Тия дни се появи тъпа болка, а днес болката стана пулсираща и видях кървене около венеца /долен десен кътник/.

Въпросът е "Проблемът със зъба сериозен ли е?".

Има два варианта - или да се подмени едната пломба, която се е изронила, или да има нужда от кореново лечение. Второто ще е по-скъпо и неприятно, въпросът е дали наистина има такава нужда.

И точно по празниците трябва да се случи, надявам се да не го докарам до спешен кабинет.  :banghead:

Звънях на моята зъболекарка /от квартала/, на работа ще е чак от понеделник...

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #770 -: Септември 21, 2016, 09:05:28 pm »
Предвид предстоящите ингреси на сигнификаторите и аспекти на Луната, ще те измъчи, но ще победиш :-) След четири градуса Марс екзалтира. Дотогава светилата пакостят.
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #771 -: Септември 21, 2016, 09:11:22 pm »
Сега болката се успокои, но според мен има някакъв латентен процес. Може и нещо свързано с каналите. По принцип не страдам от зъбни проблеми, но в случая става въпрос за най-кърпения зъб и от доста време си крета. Даже се чудех на неговата издръжливост, като "оловянный солдатик".  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #772 -: Септември 21, 2016, 09:42:07 pm »
Лили, аз не мога да чета хорари, но сега Меркурий в Дева ще е стационарен заедно със същия такъв Плутон, може би дефекта ще е отстранен, но не е без да се разруши нещо по зъба, така че, да му се даде нов живот( Меркурий тригон Плутон). Марс  в анаретни градуси е важен за теб. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #773 -: Септември 21, 2016, 09:44:27 pm »
А може би е знак профилактично да отида на зъболекар, докато положението не е загрубяло. Че иначе кога ли бих отишла...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за здраве
« Отговор #774 -: Септември 21, 2016, 10:05:47 pm »
Лили, много не съм на ти с хорарите за здраве, но ми се струва, че ще се наложи да се дълбае надълбоко по Плутон в 10 и Сатурн в 8 дом - връх на тао с нодална ос съвпад с Меркурий и Нептун в 12/6 дом - за да се види точно какво е положението. Фигурата се допълва до Голям квадрат от Луната. Ретро Меркурий, сУ и в дома на болестите показва, че проблемът е стар и сега се връща отново. Марс в квадрат със Слънцето и Юпитер - предстои Марс да екзалтира, а Слънцето да падне в 6 дом и допускам хирургическа интервенция. Последният аспект на Луната е квадрат със Слънцето и смятам, че проблемът е сериозен, дори може да се наложи да го извадят. Но не ти пожелавам.
« Последна редакция: Септември 21, 2016, 10:14:56 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #775 -: Септември 21, 2016, 10:11:28 pm »
До екстракция се надявам да не го докараме, няма и чак такива болки. Но може и да не се размине само с подмяна на пломбата, ако около корена да има нещо. Тъкмо четох, че като се направи кореново лечение, може да се запази зъбът, животът му се удължава. Въпросът е да не е тръгнало нещо отвътре да набира, някакво възпаление във вътрешната му част. Отвън изглежда запазен и не дава признаци за развиващи се кариесни процеси.

Като се изнервя, ме болят всички зъби, а също при настинка. Да не говорим за това, че цял живот стискам зъби, чудя се как още са се съхранили.
« Последна редакция: Септември 21, 2016, 10:13:21 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #776 -: Септември 21, 2016, 10:26:20 pm »
Цитат на: Lilla link=topic=157.msg134285#msg134285 date=1474485088

 цял живот стискам зъби
[/quote

Хората затова сме родени с две ръце, две очи две уши, за да не стоим "изтръпнали" на единия си  крак цял живот- дай му малко почивка на тоз' твой Сатурн, така подценяваш останалите играчи в мача, шЪ' ти отмъщават.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #777 -: Септември 21, 2016, 10:29:29 pm »
Няма да вадим зъби :-)
Слънцето ще избяга във Везни преди квадратът с Луната да стане точен, а последният й аспект е тригон с Венера. Няма страшно.
De omnibus dubitandum est

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за здраве
« Отговор #778 -: Септември 21, 2016, 10:34:53 pm »
Първо това бях написала, обаче го изтрих, че нещо ЗЕТ-а ми даваше квадратура, ама на +2 часа разлика  :57:
Така че, да, последен аспект на Луната е тригон с Венера, У2/7, и положението изглежда да бъде спасено :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Хорари за здраве
« Отговор #779 -: Септември 21, 2016, 10:44:54 pm »
В хорара гледам Луната след 3-4 градуса-дни прави опозиция със Сатурн-тогава вероятно ше се мисли дали зъба или пломбите ще се отстраняват-Марс уАсц е в тригон макар сепариращс Уран-мисля логично е да се махнат пломбите-гаранция са стари,над 10годишни се махат принципно и без проблем с тях и се заменят с белите фотополимери,преди това ше санират каналите и около венеца разбира се  .Преи 3 години моя зъбар кършеше ръце-трябвало да вади единия ми мъдрец,обаче на неудобно място,трябвало да цепи венеца-казах му да сложи белия полимер на моя отговорност-тоя зъб въобще не се използва-и досега нямам проблем .Докато стане време за зъбар мажа с ментово масло чисто венеца,ако много боли- с лидокаин,до гълтане на бруфен не съм стигал,но седи в резерва .Ако бузата се надуе-гълтам АБ-оспамокс,пише си дозата на листовката .
« Последна редакция: Септември 21, 2016, 10:53:03 pm от Bin »