Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 232995 пъти)

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Хорари за здраве
« Отговор #795 -: Октомври 19, 2016, 06:30:02 pm »
А какво точно ти има и след каква манипулация се е получило? Третирала ли си това място по някакъв начин?  По хорара- Меркурий У5, У6, У9 е извършил хармоничен аспект със Сатурн У1, Слънцето У8 също, така че проблемът не е сериозен. Сатурн У1 е извършил нехармоничен аспект с Нептун, който е диспозитор на заключен знак във 2д- може да е алергична реакция от накит, очила, ако носиш, дреха, парфюм
И аз се чудя от какво може да е след като не слагам и не съм слагала нищо на тях. Проблемът е такъв - кожата там се лющи и веждите падат, дори и да ги докосна съвсем леко понякога ми се закача по някой косъм. Хубавото е, че продължават да си растат. Има някакви съмнения, че косата също не е наред, но са само съмнения. Дано наистина не е сериозно и скоро да отшуми. Благодаря  :)
« Последна редакция: Октомври 19, 2016, 06:35:12 pm от Aquarius »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #796 -: Октомври 19, 2016, 06:53:25 pm »
Прилича на гъбично

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Хорари за здраве
« Отговор #797 -: Октомври 20, 2016, 03:26:00 pm »
Сериозен ли е този проблем (свързан е с кожата в областта на веждите)?
Потискаш ли отдавна емоции-луна в овен се квадрати с марс и плутон в първи, У на 6 дом е във везни- искаш интелектуален баланс и без конфронтация, но така кожните заболявания са склонни да хронифицират. То е спасение, иначе може да е по вътрешни органи.
Себореен дерматит, невродермит също може да излющва кожата както веждите с космите там. Кожата е граница, предел... Ти си повече сатурнова личност ли? Хормоналният баланс как е?
« Последна редакция: Октомври 20, 2016, 03:33:06 pm от enigma »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Хорари за здраве
« Отговор #798 -: Октомври 20, 2016, 06:44:52 pm »
Ако има лек сърбеж, е себорея.
Пробвай с Низорал или Kelual DS на Дюкре.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Хорари за здраве
« Отговор #799 -: Октомври 20, 2016, 10:03:33 pm »
Потискаш ли отдавна емоции-луна в овен се квадрати с марс и плутон в първи, У на 6 дом е във везни- искаш интелектуален баланс и без конфронтация, но така кожните заболявания са склонни да хронифицират. То е спасение, иначе може да е по вътрешни органи.
Себореен дерматит, невродермит също може да излющва кожата както веждите с космите там. Кожата е граница, предел... Ти си повече сатурнова личност ли? Хормоналният баланс как е?

Да, може да се каже. Понякога гледам да не обръщам голямо внимание на негативните емоции, които сякаш идват без особени причини, иначе се превръщат в депресия. Не знам сатурнова ли съм, но ако приемем Венерата ми в Козирог до някаква степен да. Но и хормоналния баланс, като че ли не изглежда наред.
Ако има лек сърбеж, е себорея.
Пробвай с Низорал или Kelual DS на Дюкре.
Благодаря за съвета  :)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за здраве
« Отговор #800 -: Ноември 09, 2016, 07:15:10 pm »
Момичета детенцето ми се роди недоносено и сега е в кувиоз , как мислите ще се оправим ли скоро да си я приберем у дома.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #801 -: Ноември 09, 2016, 07:17:55 pm »
Ади, ти майтап ли си правиш?  ;D

Досега ни обстрелваше с любовни хорари - "ще се съберем ли... се се разделим ли?" и изведнъж съобщаваш, че си станала майка.  :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за здраве
« Отговор #802 -: Ноември 09, 2016, 07:33:44 pm »
Не изобщо не си правя майтап вече 5ти ден сме в кувиоз и изобщо не ми е до майтап.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Хорари за здраве
« Отговор #803 -: Ноември 09, 2016, 07:35:14 pm »
Следващата серия хоръри ще е изстинали досиета-кой е бащата-а б в г ъ з ъ хм :017:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #804 -: Ноември 09, 2016, 07:35:35 pm »
А бащата ще помага ли? Детето ще има нужда не само от твоята помощ.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за здраве
« Отговор #805 -: Ноември 09, 2016, 07:44:14 pm »
Първо бащата си е на мястото и коментарите ви с са супер обидни , бащата е същия тоя дето от една година все се караме и да ще си го гледа попитах за нещо съвсем различно от коментарите ви.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #806 -: Ноември 09, 2016, 07:49:18 pm »
За първо дете ли става дума, за да знаем по кой дом да го разглеждаме?

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за здраве
« Отговор #807 -: Ноември 09, 2016, 07:53:12 pm »
Да за мен е първо дете ,а за него 3то коментарите бяха наистина излишни , не съм курва , че да не знам от кой ми е детето.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #808 -: Ноември 09, 2016, 08:06:56 pm »
Момичета детенцето ми се роди недоносено и сега е в кувиоз , как мислите ще се оправим ли скоро да си я приберем у дома.

Детето изглежда вяло, неконтактно и с намален имунитет, предразположено към инфекции. Но като цяло всички бебета са податливи на инфекции и постепенно изграждат имунитет. В твоя случай обаче може да се наложи удължен престой в болница и полагане на по-специфични грижи.

В 5 дом, символизиращ детето, имаме Юпитер, който е в рецепция със сигнификатора на малкото. Луната също е в юпитеров знак. Това доста смекчава прогнозата, но според мен няма да мине и без грижи. Затруднявам се да определя тайминга, но мисля, че до 4-5 дни би трябвало да има някаква яснота - дотогава състоянието му е по-нестабилно, а оттам нататък от лекарите може да се вземе решение дали да поостанете още или да ви изпишат.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за здраве
« Отговор #809 -: Ноември 09, 2016, 09:08:37 pm »
Не го отричам така е кара ме се , но истината е , че май аз просто реагирам много чувствително на всяко наше скарване , но това не значи , че сме се разделили по- скоро аз съм голяма паника.Иначе благодаря за пожеланията .