Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233386 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Хорари за здраве
« Отговор #840 -: Февруари 08, 2017, 09:16:24 am »
Така беше- не се възстанови напълно, животът ѝ беше друг- ограничен само в стаята и кухничката, днес почина

Мойте съболезнования Аkruks, душата й да намери покой   :engel016:  тр.сатурн през слънцето ли е

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Хорари за здраве
« Отговор #841 -: Февруари 08, 2017, 09:17:32 am »
Акрукс, мойте съболезнования, мир на душата й.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за здраве
« Отговор #842 -: Февруари 08, 2017, 09:58:10 am »
Моите съболезнования, Акрукс!
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #843 -: Февруари 08, 2017, 10:14:57 am »
Акрукс, да не би майка ти да е починала? Моите съболезнования!  :(

Транзитът на Марс обаче си е свършил мръсната работа.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Хорари за здраве
« Отговор #844 -: Февруари 08, 2017, 11:27:12 am »
Моите съболезнования Акрукс! Нека почива в мир!

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Хорари за здраве
« Отговор #845 -: Февруари 08, 2017, 12:01:47 pm »
Акрукс, съболезнования и от мен. Беше ти много тежко тези дни. Пожелавам ти сила!

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #846 -: Февруари 08, 2017, 02:48:15 pm »
И моите съболезнования, Акрукс. Нека душата й почива в мир. А за теб сила, за да се справиш - каквото и да е било, майката си е майка.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #847 -: Февруари 08, 2017, 11:31:30 pm »
Мойте съболезнования Аkruks, душата й да намери покой   :engel016:  тр.сатурн през слънцето ли е
Слънцето ѝ е на 28гр стрелец, съвпада с Акумен, но има Уран 23гр овен, Плутон 24гр рак, Марс 24гр козирог, и Юпитер 20гр везни- нейна съученичка е починала два дни преди нея
нейният ЮЛВ съвпада с моя антивертекс в 12д и с IС на голямата ми дъщеря, и с ЛЗ на 11февр.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за здраве
« Отговор #848 -: Февруари 09, 2017, 04:44:15 pm »
Обратна връзка по този хорар:

Реших да попитам за моя позната, на която на скоро и поставиха тежка диагноза -
"Х. ще успее ли да се справи с проблема, който има?"

Жената почина вчера.
Редовно е правила профилактика, тъй като има фамилна предразположеност. Но заболяването е "хванато" в много напреднал стадий, не е била диагностицирана правилно и е била лекувана за друго в началото. Беше много отчаяна и много бързо се предаде :(

E*аги и изявата на прогр. Венера...

ПС. Акрукс, моите съболезнования за майка ти! Мир на душата ѝ!
« Последна редакция: Февруари 09, 2017, 04:58:57 pm от romantica »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Хорари за здраве
« Отговор #849 -: Февруари 09, 2017, 05:41:40 pm »
СД Сатурн опозе Марс # тр.Сатурн през Марс  от тогава ли е диагнозата,диспозитор на СЛВ,Меркурий,Слънце,Венера и Сатурн
СД Марс току що е ингресирал в нов знак
СД Меркурий също,а той упр.диспозитора на др.светило Луната
тр.Юпитер се е обърнал близо до опозето със сатурн
тр.Плутон разх.каре Слънце,точно към Венера
тр.Марс в овен отк опозето сд сатурн-марс
Бог да я прости !

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за здраве
« Отговор #850 -: Февруари 09, 2017, 10:44:24 pm »
Луната без курс да приемам ли, че поне показва да е без опасност за живота? Иначе проблемът действително ще остане хроничен, предвид измененията в съдовете. Иска ми се дядо ми да е достатъчно стабилен, за да може да си го гледаме вкъщи.

Може ли още един поглед по тази карта - нали Луна без курс не може да дава опасност за живота? С дядо ми ще се побъркам - едно му оправяме, друго се разваля...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #851 -: Февруари 10, 2017, 01:00:20 pm »
Може ли още един поглед по тази карта - нали Луна без курс не може да дава опасност за живота? С дядо ми ще се побъркам - едно му оправяме, друго се разваля...
Луна без курс не дава нищо повече, т.е. при наличие на опасност, по-опасно няма да стане. В този случай обаче, Луната управлява негов 1-ви и 12-ти дом, извършила е нехармоничен аспект с Нептун У8 за него, но хармоничен с Юпитер съУ8, който обаче е ретрограден, така че по-баво и трудно ще се освободи от възникналата преди това опасност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #852 -: Февруари 17, 2017, 07:44:09 pm »
Днес бях с майка ми на лекар-офталмолог, има съмнения за глаукома и ще я пращат на изследвания в хирургиите. Въпросът ми е: Ще се потвърди ли съмнението на доктора за майка ми и ако да - много пари ли ще трябват после за евентуално лечение? Засега докторът не пожела да ни каже колко би струвало, ако се потвърди диагнозата, а и не съм сигурен доколко може да му се има доверие.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за здраве
« Отговор #853 -: Февруари 17, 2017, 08:01:49 pm »
При възрастни не се прилага кой знае какво лечение. Води се хронично и необратимо ,въпросът е с каkва скорост се развива. Баща ми има от няколко години, като ако е приемал някaкви медикаменти преди не са били скъпи, а сега всяка вечер си слага капки .От капките му поникнаха втори ред мигли и станаха еднии дълги като кукленски, такива дето жените си лепят на козметик. Звучи малко смешно  ;D но беше зеленоок, а сега му потъмняха трайно очите и от доста време вече е по-скоро жълтоок ,нещо рептилоподобно.  Това са странични ефекти Сега ме подсещаш, че и аз трябва да се изследвам поради наличието на всички симптоми и наследствена обремененост .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #854 -: Февруари 17, 2017, 08:10:24 pm »
Весо, майка ти може да потърси скоро мнение при друг специалист, тъй като Слънцето У3 в 9д за нея е пред смяна на знак. Майка преди 10г беше за операция от перде, но започна да пие витамините за очи на Допел Херц, до последно си вдяваше иглата без очила и четеше всеки ден.