Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233109 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #870 -: Март 09, 2017, 11:14:55 am »
Ще излекувам ли болките в краката до три месеца?
Въпроса е зададен в 07:36 мин. в гр.Варна -днес 09.03.17.

Благодаря.

опитах като многоуважаваната от мен Акрукс да направя карта. Ето я , ако не съм успяла , съжелявам по-горе данните са коректни.
била съм многоуважавана, а не съм разбрала  :o
цитирала си линка на сайта, а не на картата, за която линк се взема от опцията "версия для печати"
http://astrology.org.ua/apr.php?fo=h&d=9&m=3&y=2017&h=5&min=36&sec=0&t=0&bg=43&bm=13&bz=n&lg=27&lm=54&lz=e&dd=1&dp=9&zz=2&co=edssss&pri=1&korb=0&name=%u0411%u0435%u0437%20%u0438%u043C%u0435%u043D%u0438&c=00&city=Varna&loct=09032017073600200&rx=

Въпросът, така зададен, трудно се разбира- за какви болки в краката иде реч, защо сама ще ги лекуваш, лекар ли си? Когато един въпрос е зададен искрено и правилно, Луната в картата го показва, а тук тя  е управител на 4-ти дом и се намира в 5-ти, какво общо има това с краката и здравето? В картата си представена от Марс в 1-ви дом, на трон по знак и дом, в края на знака е, може да си се изразходила прекомерно физически, болките да са от преумора или инцидент. Луната има само хубави аспекти, които предстоят, но с твоя У1 няма да направи аспект, така че едва ли ще се застоиш вкъщи или ще се отдадеш на отдих и развлечения. Слънцето У6, Меркурий- диспозитор на заключен знак в 6д, Нептун-диспозитор на заключен знак в 12д- всички те са в 12д- дали не е психосоматично състояние, защото ходилата са по риби, но Меркурий У3 (движението, ходенето, крайниците) е заточен в този знак.
Лечението е по 10д, а Луната е втори твой сигнификатор, с последен хармоничен аспект- тригон със Сатурн У10 в 9д.- ще се излекуваш, след като посетиш лекар-специалист да ти назначи лечение.
« Последна редакция: Март 09, 2017, 09:46:47 pm от akruks »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #871 -: Март 09, 2017, 08:41:48 pm »
Днес бях с майка ми на лекар-офталмолог, има съмнения за глаукома и ще я пращат на изследвания в хирургиите. Въпросът ми е: Ще се потвърди ли съмнението на доктора за майка ми и ако да - много пари ли ще трябват после за евентуално лечение? Засега докторът не пожела да ни каже колко би струвало, ако се потвърди диагнозата, а и не съм сигурен доколко може да му се има доверие.
Засега не се потвърди съмнението за глаукома. Странно обаче защо ѝ казаха, че трябва всеки месец да ходи да се изследва.  :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #872 -: Март 09, 2017, 09:50:43 pm »
Засега не се потвърди съмнението за глаукома. Странно обаче защо ѝ казаха, че трябва всеки месец да ходи да се изследва.  :017:
Благодаря за ОВ!

нищо не мисля и нищо не съм казала за доктора, само отчетох смяната на знак на У3 в 9д, което ме навежда на мисълта, че майка ти може да потърси ново мнение при друг специалист или пък да има ново изследване

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Хорари за здраве
« Отговор #873 -: Март 22, 2017, 09:25:32 am »
Имам въпрос за кожно дребно  несъвършенство, с което се боря от известно време. До момента има лек резултат, но явно трябва още време. Понеже не могат да ми гарантират 100% "премахване" си пуснах хорар с въпроса- ще премахна ли козметичиня проблем?
Може ли някой да се отзове? Благодаря предварително. Луна в знак на Сатурн отговаря и за кожата, но има напрегнати аспекти, вярно че има един тригон с Марс, но не зная как да я разтълкувам тази карта. От друга страна Мерка е съвпад с Венера, което нали трябва да е добър показател?  ::)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #874 -: Март 22, 2017, 11:11:33 am »
От няколко дена ми се появи едно като прескачане на рамото, когато си движа дясната ръка нагоре. Няма болка, но сигурно е  от претоварване от фитнеса. Въпросът ми е: сериозно ли е това и има ли опасност от някаква операция? Още не съм ходил на лекар, понеже сега в края на месеца на джипито ѝ са заети часовете и не може да ме вреди за тази седмица.
Странно ми е, че асцендентът се оказа в нулев градус.  :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #875 -: Март 22, 2017, 01:45:42 pm »
Имам въпрос за кожно дребно  несъвършенство, с което се боря от известно време. До момента има лек резултат, но явно трябва още време. Понеже не могат да ми гарантират 100% "премахване" си пуснах хорар с въпроса- ще премахна ли козметичиня проблем?
Може ли някой да се отзове? Благодаря предварително. Луна в знак на Сатурн отговаря и за кожата, но има напрегнати аспекти, вярно че има един тригон с Марс, но не зная как да я разтълкувам тази карта. От друга страна Мерка е съвпад с Венера, което нали трябва да е добър показател?  ::)
Луната е в заточение в козирог, Венера У6 в заточение в овен, Юпитер У8 на К6 е ретрограден, Сатурн У9, 10 на К8 - забавяне, трудно лечение.
Всъщност въпросът е неясен, питаш дали ще премахнеш козметичния проблем, което изключва лекарите- била ли си при дерматолог, той ли ти назначи лечението? Нужен е лекар-специалист, Плутон на К9 е диспозитор на заключен знак в 6д, да не се окаже скрито туморно образувание?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #876 -: Март 22, 2017, 01:49:33 pm »
От няколко дена ми се появи едно като прескачане на рамото, когато си движа дясната ръка нагоре. Няма болка, но сигурно е  от претоварване от фитнеса. Въпросът ми е: сериозно ли е това и има ли опасност от някаква операция? Още не съм ходил на лекар, понеже сега в края на месеца на джипито ѝ са заети часовете и не може да ме вреди за тази седмица.
Странно ми е, че асцендентът се оказа в нулев градус.  :017:
Весо, ако беше за операция нямаше да можеш да се движиш и пишеш тук  :012:
Слънцето У6 на АСц в екзалтация в овен- пращиш от здраве, стига си самовнушавал глупости.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Хорари за здраве
« Отговор #877 -: Март 22, 2017, 04:19:20 pm »
Луната е в заточение в козирог, Венера У6 в заточение в овен, Юпитер У8 на К6 е ретрограден, Сатурн У9, 10 на К8 - забавяне, трудно лечение.
Всъщност въпросът е неясен, питаш дали ще премахнеш козметичния проблем, което изключва лекарите- била ли си при дерматолог, той ли ти назначи лечението? Нужен е лекар-специалист, Плутон на К9 е диспозитор на заключен знак в 6д, да не се окаже скрито туморно образувание?
Не, няма общо с туморно образувание,става дума за белег, но действително правя процедури и лечението изисква време, за да повлияе на кожата и грижи и от моя страна.  Въпросът ми беше по-скоро дали изобщо има смисъл да си давам парите за тези процедури. Аз виждам разлика, но все пак ми се иска напълно да изчезне, защото е сравнително пресен белег- под година.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #878 -: Март 22, 2017, 08:25:02 pm »
Весо, ако беше за операция нямаше да можеш да се движиш и пишеш тук  :012:
Слънцето У6 на АСц в екзалтация в овен- пращиш от здраве, стига си самовнушавал глупости.
Благодаря ти много, akruks!
Може и да е от претоварване във фитнеса, затова ще си почина поне 2 седмици от тренировките, може и да мине.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #879 -: Март 23, 2017, 12:00:01 am »
Не, няма общо с туморно образувание,става дума за белег, но действително правя процедури и лечението изисква време, за да повлияе на кожата и грижи и от моя страна.  Въпросът ми беше по-скоро дали изобщо има смисъл да си давам парите за тези процедури. Аз виждам разлика, но все пак ми се иска напълно да изчезне, защото е сравнително пресен белег- под година.
дермабразио ли е процедурата, има смисъл
може да пробваш и това чудодейно масло, намира се и в самостоятелни сашета по 4лв. http://www.adonis.bg/%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B9%D0%BB-%D1%81%D0%B0%D1%88%D0%B5%D1%82%D0%B0/8449

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за здраве
« Отговор #880 -: Март 23, 2017, 06:42:01 am »
От години имам проблем  със зъбите,  дали тази година има шансове да ги реша, как мислите.
« Последна редакция: Март 23, 2017, 08:18:29 am от adelina »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #881 -: Март 23, 2017, 08:54:27 am »
Весо, ако беше за операция нямаше да можеш да се движиш и пишеш тук  :012:
Слънцето У6 на АСц в екзалтация в овен- пращиш от здраве, стига си самовнушавал глупости.
Ходих при джипито, каза ми, че е разтегната капсула, предписа ми да пия едно болкоуспокояващо и да се мажа и каза поне седмица никакво физическо натоварване.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Хорари за здраве
« Отговор #882 -: Март 23, 2017, 09:49:37 am »
дермабразио ли е процедурата, има смисъл
може да пробваш и това чудодейно масло, намира се и в самостоятелни сашета по 4лв. http://www.adonis.bg/%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B9%D0%BB-%D1%81%D0%B0%D1%88%D0%B5%D1%82%D0%B0/8449
Да1 Благодаря ти Акрукс! Ще си взема и маслото.  :58: :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #883 -: Март 23, 2017, 12:30:19 pm »
Ходих при джипито, каза ми, че е разтегната капсула, предписа ми да пия едно болкоуспокояващо и да се мажа и каза поне седмица никакво физическо натоварване.
Нали няма болка, за какво ти е болкоуспокояващо? В крайна сметка не е сериозно и не си за операция, нали??
От няколко дена ми се появи едно като прескачане на рамото, когато си движа дясната ръка нагоре. Няма болка, но сигурно е  от претоварване от фитнеса. Въпросът ми е: сериозно ли е това и има ли опасност от някаква операция?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #884 -: Март 23, 2017, 12:33:43 pm »
От години имам проблем  със зъбите,  дали тази година има шансове да ги реша, как мислите.
по всяко време човек може да си разреши проблема със зъбите, стига да има пари