Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233225 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #900 -: Април 01, 2017, 03:56:42 pm »
Здравейте!

Ще разреша ли здравословния си проблем без оперативна намеса ?  :)
Сам? Може би ще посетиш лекар-специалист, но до операция едва ли ще се стигне.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Хорари за здраве
« Отговор #901 -: Април 01, 2017, 05:01:39 pm »
Сам? Може би ще посетиш лекар-специалист, но до операция едва ли ще се стигне.

Не сам разбирасе.  :)
Просто искам да направя всичко възможно да избегна оперативна интервенция, макар и вероятността за това да не е особено голяма.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Хорари за здраве
« Отговор #902 -: Април 01, 2017, 11:49:34 pm »
Слънце-горещо и сухо
Овен -горещ и сух
Слънцето указва физическото тяло
планета и знак в своя среда,физически си в добра кондиция,не питаш за здр.проблем,който да те повали на легло
диспозитор на Слънцето е Марс,указва причината за болестта,в изгнание,поразяващ,указващ причината за болестта и узвими органи-бъбреци,гърло,нос,челюст
марс възпаление,марс -топло-сухо,земята -студено и сухо,сухото е в повече-дразнение, сгъстяване, напрежение
Марс поражда симптоми,който имат природа на огъня,но за нарушеното здравословно състояние отговаря телец-земя,студено и сухо
марс фиксиран знак- заболяване изискващо дълго лечение,склоност към хронифициране
марс на к10 -кости,зъби

венера У10/,лечението/ е ретро ,в изгнание, знак,анаретна,в кофти дом,и предстой изгаряне,в разх.каре към Сатурн, У6 -хирургия и У7лекаря,
това показва,че си бил на преглед вече и имаш преписано лечение ,което не дава желания резултат Венера е в изгнание в знака на У1
сатурн У6,7 е в падение в знака на У1,носи усещането за прекаленост, дадени от лекаря в полза на хирургията

Санти за здравето ти не ме взимай на сериозно,стажант съм  в изпитателен срок в хорарната астрология

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Хорари за здраве
« Отговор #903 -: Април 03, 2017, 11:50:30 pm »


венера У10/,лечението/ е ретро ,в изгнание, знак,анаретна,в кофти дом,и предстой изгаряне,в разх.каре към Сатурн, У6 -хирургия и У7лекаря,
това показва,че си бил на преглед вече и имаш преписано лечение ,което не дава желания резултат Венера е в изгнание в знака на У1
сатурн У6,7 е в падение в знака на У1,носи усещането за прекаленост, дадени от лекаря в полза на хирургията



Всъщност лечение все още не е назначавано. Тепърва ще се консултирам с други специалисти.
Но и аз съм на мнение, че има известна доза прекаленост в диагнозата, която ми постави лекарят и последвалото му мнение, че е наложителна оперативна намеса.
Състоянието ми най-вероятно е  вследвие на твърде много задържан /контролиран/ гняв през годините.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #904 -: Април 19, 2017, 12:01:04 pm »
Майка ми ще благоволи ли да отиде на лекар?
От три месеца се разправяме- молих я, говорих нормално, изнудвах я, заплашвах я, виках, крещях, накрая изпаднах в истерия, никакъв ефект, още сто човека ѝ бучаха на главата, пак никакъв ефект, тя е казала, че не иска и точка. Поради тази причина от три седмици не говоря с нея, и това не действа.  Накрая ще я приспя с хапчета и ще я завлека до кабинета.


По тоя хорар, категорично не, ми се струва
« Последна редакция: Април 19, 2017, 12:03:02 pm от Satin »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за здраве
« Отговор #905 -: Април 19, 2017, 12:12:41 pm »
Като че е имало подходящ момент сестра или брат, или близка съседка да я уговори да отиде, но явно е изпуснат и засега нещата ще си останат така.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #906 -: Април 19, 2017, 02:32:15 pm »
Майка ми ще благоволи ли да отиде на лекар?

А защо трябва да ходи на лекар? Да ѝ открие несъществуващи болести и я превърне в дойна крава? Или да види, че няма да я бъде, но въпреки това да назначи скъпо лечение?
Луната е пренесла светлина с хармонични аспекти между У1, У8 и У6 на майка ти, жената се чувства задоволително добре, за да отиде на лекар, който да каже, че няма направления за специалист.  :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #907 -: Април 19, 2017, 06:40:33 pm »
Ако благоволи да отиде ще дам обратна връзка, ако не считайте, че не го е направила

Благодаря и на двете

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #908 -: Юни 22, 2017, 09:40:31 am »
Явно съм абонирана за тая тема, но съм параноична и това е положението  :)

Майка ми вчера се върна от море и целите краката са и отекли, особено в долната част, но наистина притеснително много
Отиде на лекар, без аз да я карам. Докторът и той се притеснил, след като я видял. Направил е доплер- всичко е чисто. Казал, че вероятно е от горещината, изписал е някакви лекарства, но  аз съм страшно притеснена /през нощта ставах да я проверявам дали диша  :57: /
Сериозен ли е проблемът?

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Хорари за здраве
« Отговор #909 -: Юни 22, 2017, 10:51:37 am »
Вероятно дълго време е била в седнало положение, докато е пътувала от морето към вас, а преди това е консумирала повечко течности или по-солена храна. Да лежи повече, ако има възможност, може да си повдигне краката с възглавници под тях. Диуретик сигурно й е изписал докторът. Би трябвало да помогне. При мен се получи подуване преди две години (особено на глезените и ходилата - обувките ми бяха тесни), когато пътувах седнала 6-7 часа почти без да ставам. Мина ми за 4-5 дена без лекарства.
« Последна редакция: Юни 22, 2017, 10:56:57 am от Mirabella »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #910 -: Юни 22, 2017, 11:30:18 am »
Крайници, особено крака, отичат по една от трите причини: сърце, бъбреци, лимфа (течности)
Ако е от сърце, рядко е двустранно, има изтръпване, ако има вътрешен проблем-запушване на артерия, вена-рядко двустранно, кожата става студена, много изпъната и леко влажна, също може изтръпване, ако са бъбреци, проблемът не се появява толкова внезапно, а за лимфи и подобни течности-най-често вдигане краката нагоре е достатъчно. Понякога се подуват и при изгаряне от слънце, но тогава е очевидна причината
А лекарят-тези с опит не се плашат от нищо, ако не й мине или намалее за два-три дена, търсете друг. Ако има изтръпване-още днес друг

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #911 -: Юни 22, 2017, 11:58:07 am »
Не е просто лек оток
Докторът е решил, че има вероятност заради вида ѝ да има запушени артерии /в този смисъл се притеснил/- доплерът вика, че са чисти
Станало е онзи ден на плажа, може и някаква слънчева алергия да е
Изписал е детралакс и етодин
И аз си помислих за сърце и бъбреци, затова съм притеснена, ама нямам шанс да я накарам да отиде да и направят изследвания

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #912 -: Юни 22, 2017, 12:20:11 pm »
а кръвни изследвания правени ли са?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #913 -: Юни 22, 2017, 01:07:38 pm »
Не
ако не спаднат, ще я карам иска, не иска да ходи да си направи изследвания, че вече ми писна от на всички болестите, накрая аз ще получа някой инфаркт/инсулт заради тях

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #914 -: Юни 22, 2017, 04:40:06 pm »
Явно съм абонирана за тая тема, но съм параноична и това е положението  :)

Майка ми вчера се върна от море и целите краката са и отекли, особено в долната част, но наистина притеснително много
Отиде на лекар, без аз да я карам. Докторът и той се притеснил, след като я видял. Направил е доплер- всичко е чисто. Казал, че вероятно е от горещината, изписал е някакви лекарства, но  аз съм страшно притеснена /през нощта ставах да я проверявам дали диша 
Сериозен ли е проблемът?
Satin, направо ме разби!  :012: На мен още като 30 годишна лятно време са ми отичали краката, по-точно ходилата, дори в момента са така от две седмици, макар да седя зад бюрото с вдигнати крака. Като се седи продължително време, пият се течности, а се стиска човек и не ходи до 00, така отичат краченцата, че е имало случаи да не мога да си закопчая сандалите. Да не казвам като пътувам зимно време над 48ч в автобус после как си обувам ботушите.
По въпроса ти- няма ѝ нищо сериозно на майка ти. Да си прави освежителни вани на ходилата и ги масажира, да се разхожда и лежи с крака на възглавничка, а отоците ще отшумят.