Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233157 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #135 -: Юни 26, 2014, 09:46:47 pm »
Давам обратна връзка по този хорар - http://astra.la/forum/index.php?topic=157.msg29984#msg29984

За съжаление нещата не са добри. Открит е тумор на белия дроб и предстои химиотерапия :(
Не са добри в случаи като при моя зет(на сестра ми мъж, Бог да прости и двамата!), на когото му открили миналата година рак на белия дроб и без да го лекуват са го изписали да си умре вкъщи, при твоя познат щом ще го лекуват има надежда и хорарът му също показва, че ще прескочи трапа.
« Последна редакция: Юни 27, 2014, 10:28:31 am от akruks »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за здраве
« Отговор #136 -: Юни 26, 2014, 10:14:17 pm »
Дай Боже  O:-)

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Хорари за здраве
« Отговор #137 -: Юли 03, 2014, 01:51:24 pm »
Днес правят изследване на моя колежка(назована по име) на дебелото черво. Всичко ли ще е наред при нея? Аз задавам въпроса.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #138 -: Юли 03, 2014, 02:29:10 pm »
Ще мине ли безпроблемно слагането на упойка утре?
При зъболекар е, не е за нещо сериозно, но много ме е страх, защото съм брала сериозни ядове с това.
При нов зъболекар съм и сме се разбрали да ми слага без адреналинова, но все пак ме е шубе

Упойката по кой дом е- 12-ти?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #139 -: Юли 03, 2014, 02:34:42 pm »
Днес правят изследване на моя колежка(назована по име) на дебелото черво. Всичко ли ще е наред при нея? Аз задавам въпроса.
Дори да има нещо, то не е сериозно.

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #140 -: Юли 03, 2014, 03:02:21 pm »
Азазел, може ли да пишеш и от къде идва това ти заключение (по принцип), че да можем ние да се учим :) Поне за мен ще е интересно.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Хорари за здраве
« Отговор #141 -: Юли 03, 2014, 03:13:00 pm »
Днес правят изследване на моя колежка(назована по име) на дебелото черво. Всичко ли ще е наред при нея? Аз задавам въпроса.
и аз мисля като азазел - гледам жената по 7-ми дом . марс не е добре поставен във везни, луната е в квадрат с упр. на здравето й - меркурий. но заради тригона на марс и меркурий смятам, 4е и да има някаквао заболяване, ще оздравее.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #142 -: Юли 03, 2014, 03:15:44 pm »
Азазел, може ли да пишеш и от къде идва това ти заключение (по принцип), че да можем ние да се учим :) Поне за мен ще е интересно.
За теб винаги може. ;)
У1 (7) и У6 са в знаков тригон. У6 е тронов Меркурий; Луната е в сходящ квадрат с Мерка, но 2-те планети според мен не предразполат към сериозен проблем, понеже са леки планети, а и девата е на трон при Мерка. :)
Последният аспект на Луната е секстил с Юпитер У9 (4-ти от 6 дом).

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #143 -: Юли 03, 2014, 03:38:02 pm »
За теб винаги може. ;)
У1 (7) и У6 са в знаков тригон. У6 е тронов Меркурий; Луната е в сходящ квадрат с Мерка, но 2-те планети според мен не предразполат към сериозен проблем, понеже са леки планети, а и девата е на трон при Мерка. :)
Последният аспект на Луната е секстил с Юпитер У9 (4-ти от 6 дом).

много благодаря :)

и аз така го мислех, но без подчертаното :), което не съм се сетила и добавям точния тригон на Мерка със СЛВ

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Хорари за здраве
« Отговор #144 -: Юли 03, 2014, 04:02:28 pm »
Ще мине ли безпроблемно слагането на упойка утре?
според мен - да.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Хорари за здраве
« Отговор #145 -: Юли 03, 2014, 04:09:55 pm »
ако е от типа хранителна добавка и 6д участва, иначе по картата Луната в риби го описва- извършила е съвпад с Нептун У3, който е ретро, което показва, че е приемала лекарството и пак ще го приема след време
понеже е в сходящ съвпад с лечителя Хирон може да потърси и алтернативни методи, за да се освободи от пристрастяването към това лекарство, за което писа, че не е жизнено необходимо, а просто въпрос на навик, на принципа на пласебо- знае, че като го пие, се чувства добре :)

Сега чак видях коментара тук. Лекарството за което попитах в хорара, си е лекарство в най-сериозен смисъл на думата-синтетична химия със силно действие.
Аз не вярвам в хомеопатия и затова малкото медикаменти които някога съм приемала, са били винаги, според мое лично определение, "истински".  Не може например да имаш бронхит и да чакаш мед и билков чай да те лекуват :012:

За жалост в случая няма алтернатива, щом искам пълен контрол над някои биологични процеси, си вземам хапчето. Акрукс е права, ще започвам да го пия отново този месец, У1 поставен в 8-ми дом в натала, сама решавам кога и как да умирам :)



Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #146 -: Юли 03, 2014, 04:23:20 pm »
Ще мине ли безпроблемно слагането на упойка утре?
При зъболекар е, не е за нещо сериозно, но много ме е страх, защото съм брала сериозни ядове с това.
При нов зъболекар съм и сме се разбрали да ми слага без адреналинова, но все пак ме е шубе

Упойката по кой дом е- 12-ти?

Не разбирам много от здравни хорари, но мога да дам някои теоретични насоки:
- лекуващият лекар е представен по 7 дом, зъболекарите са по Марс - в случая Марс управлява 7 дом в хорара
- действието ще се извърши по 6 дом - лечение, не по 12ти - дългосрочен престой в болница, изолация (или в реанимацията - на прага между живота и смъртта)
- Луна в Дева също показва естеството на въпроса - медицинска манипулация

Да не би да се съмняваш в този зъболекар, тъй като споменаваш, че е нов и вероятно отиваш за пръв път при него? В хорара той е представен от есенциално слаб Марс в дома на кверента.

В картата има екзалтирал ъглов Юпитер, с който Луната ще направи последен и хармоничен аспект. Според мен това говори за благоприятен резултат от проведеното лечение. Управител на 6 дом е екзалтирал Юпитер - Луната е в сходящ секстил с него.




« Последна редакция: Юли 03, 2014, 04:24:56 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #147 -: Юли 03, 2014, 06:18:32 pm »
Да не би да се съмняваш в този зъболекар, тъй като споменаваш, че е нов и вероятно отиваш за пръв път при него? В хорара той е представен от есенциално слаб Марс в дома на кверента.

Не, само ме е страх да ми слагат упойка, че преди време имах усложнения от такава. Ще ми сменя пломба и не става без упойка, че много мърдам и пищя, без значение дали ме боли или не  :85:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #148 -: Юли 03, 2014, 06:58:29 pm »
Днес правят изследване на моя колежка(назована по име) на дебелото черво. Всичко ли ще е наред при нея? Аз задавам въпроса.

Мисля, че ще се потвърди очакваната диагноза, с която тя е наясно.
Тук не съм съвсем сигурна дали да я разглеждам по седми дом, защото часовият управител и позицията на Луната предполагат дамата да се разглежда по първи. Ще видим обратната връзка.
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #149 -: Юли 03, 2014, 07:13:43 pm »
Днес правят изследване на моя колежка(назована по име) на дебелото черво. Всичко ли ще е наред при нея? Аз задавам въпроса.
Всичко не, тя си има стар проблем, но ще се оправи
« Последна редакция: Юли 03, 2014, 07:23:23 pm от akruks »