Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233218 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #150 -: Юли 03, 2014, 07:14:08 pm »
Ще мине ли безпроблемно слагането на упойка утре?
При зъболекар е, не е за нещо сериозно, но много ме е страх, защото съм брала сериозни ядове с това.
При нов зъболекар съм и сме се разбрали да ми слага без адреналинова, но все пак ме е шубе

Упойката по кой дом е- 12-ти?

Хич нищо не ми говори твоята карта. На Венера й предстои контрапаралел с Юпитер и тригон с Марс, на Луна - квадрат с Меркурий, контраантис. Сатурн и секстил с Юпитер. Ако ти кажа, че упойката няма да те хване, но все пак няма да е толкова страшна манипулацията и всичко ще свърши както трябва, ще се шашнеш ли много :29:?

пс. освен пък да те напушат с райски газ :P
« Последна редакция: Юли 03, 2014, 07:19:36 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #151 -: Юли 03, 2014, 07:33:37 pm »
Ще мине ли безпроблемно слагането на упойка утре?
При зъболекар е, не е за нещо сериозно, но много ме е страх, защото съм брала сериозни ядове с това.
При нов зъболекар съм и сме се разбрали да ми слага без адреналинова, но все пак ме е шубе

Упойката по кой дом е- 12-ти?
би трябвало да е по Нептун според мен и мисля, че няма да се стигне до упойка
щом е за пломба, машинката на новото зъболекарско оборудване пуска някакъв студен въздух или газ, не знам какво е, но обезболява и единственото неприятно нещо е самия звук на машинката, затова се запаси с хубава музика и си вкарай мр3 в ушите

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #152 -: Юли 03, 2014, 07:50:04 pm »
пс. освен пък да те напушат с райски газ :P

 :85:

би трябвало да е по Нептун според мен и мисля, че няма да се стигне до упойка
щом е за пломба, машинката на новото зъболекарско оборудване пуска някакъв студен въздух или газ, не знам какво е, но обезболява и единственото неприятно нещо е самия звук на машинката, затова се запаси с хубава музика и си вкарай мр3 в ушите

Утре ще ви кажа  :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #153 -: Юли 03, 2014, 09:30:33 pm »
На мен са ми вадили зъб без упойка, а за пломби да не говорим. Не си спомням в такива случаи да са ми слагали упойка.

Щото не си лигльо, като ми чистят зъбен камък карам да ми пръскат лидокаин  :012:
Аз съм кошмар за докторите, веднъж трябваше да ми правят ренгенова снимка и се разревах  :85: Това да ми вземеш кръв-леле тогава какво става и на луната ще ме чуят
Като малка само влачейки ме можеше да ме заведе човек в поликлиниката, успеех ли да се измъкна, никакъв шанс да ме хванат  :)
Не обичам някой друг да ми причинява болка, без да знам кога и колко ще ме заболи, нали трябва всичко да контролирам

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #154 -: Юли 04, 2014, 11:29:06 am »
Щото не си лигльо, като ми чистят зъбен камък карам да ми пръскат лидокаин  :012:
Аз съм кошмар за докторите, веднъж трябваше да ми правят ренгенова снимка и се разревах  :85: Това да ми вземеш кръв-леле тогава какво става и на луната ще ме чуят
Като малка само влачейки ме можеше да ме заведе човек в поликлиниката, успеех ли да се измъкна, никакъв шанс да ме хванат  :)
Не обичам някой друг да ми причинява болка, без да знам кога и колко ще ме заболи, нали трябва всичко да контролирам

помниш ли какво си говорехме за непоносимостта ти относно смърт и причиняване на болка от всякакъв вид ..... :), жестокост. Как хубаво си го описваш :) ....

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #155 -: Юли 04, 2014, 03:32:02 pm »
Хич нищо не ми говори твоята карта. На Венера й предстои контрапаралел с Юпитер и тригон с Марс, на Луна - квадрат с Меркурий, контраантис. Сатурн и секстил с Юпитер. Ако ти кажа, че упойката няма да те хване, но все пак няма да е толкова страшна манипулацията и всичко ще свърши както трябва, ще се шашнеш ли много :29:?


Не ме хвана упойката  :)

помниш ли какво си говорехме за непоносимостта ти относно смърт и причиняване на болка от всякакъв вид ..... :), жестокост. Как хубаво си го описваш :) ....

Мда  :)

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Хорари за здраве
« Отговор #156 -: Юли 04, 2014, 11:09:56 pm »
Днес правят изследване на моя колежка(назована по име) на дебелото черво. Всичко ли ще е наред при нея? Аз задавам въпроса.


ОВ: Всичко е 6:) Някакви колитни наченки, но притеснение от по-лошо няма:)

Благодаря на всички включили се.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Хорари за здраве
« Отговор #157 -: Юли 22, 2014, 04:27:23 pm »
Днес видях един познат, който започна да ми разказва някакви несвързани неща - как разни гласове го карали да рисува знаци и свастики по стените в дома си и прочие  :o. Въпросът ми е - "Х. болен ли е от шизофрения или разиграва театър?" Преди време лежа в психиатрията, но го пуснаха и уж се беше стабилизирал - явно не за дълго  ::).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #158 -: Юли 22, 2014, 05:41:57 pm »
Днес видях един познат, който започна да ми разказва някакви несвързани неща - как разни гласове го карали да рисува знаци и свастики по стените в дома си и прочие  :o. Въпросът ми е - "Х. болен ли е от шизофрения или разиграва театър?" Преди време лежа в психиатрията, но го пуснаха и уж се беше стабилизирал - явно не за дълго  ::).
Не съм специалист, за да поставям диагнози, доколкото знам шизофренията е раздвояване на личността и колкото познати имам с това заболяване не чуват гласова, но не мисля че твоя познат разиграва театър, дори предстои влошаване, що се отнася до психическото му здраве- Венера у1, у12 за него ще извърши опозиция с Плутон У6 в 8д. Луната е с последен хармоничен аспект с Марс у6 за Х, което показва, че ще има подобрение на здравето, но със Сатурн в 6д заболяването ще остане хронично.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #159 -: Юли 22, 2014, 05:42:51 pm »
И аз мисля, че ще се влоши

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Хорари за здраве
« Отговор #160 -: Юли 22, 2014, 05:50:43 pm »
Благодаря, момичета  :58:
Не му знам часа на раждане, но Луната му е на около 8 гр. Дева - представям си при опозицията на Нептун, какво ще е.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #161 -: Юли 22, 2014, 06:22:51 pm »
Благодаря, момичета  :58:
Не му знам часа на раждане, но Луната му е на около 8 гр. Дева - представям си при опозицията на Нептун, какво ще е.
Ами няма как да си сигурна за градусите на Луната му в натала, след като не знаеш часа на раждане, може да е 8, а може да е 18гр

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Хорари за здраве
« Отговор #162 -: Юли 25, 2014, 12:40:25 pm »
"Ще се излекува ли Х.?" / аз задавам въпроса, назовала съм я по име /. Става въпрос за онкологично заболяване  :(
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #163 -: Юли 25, 2014, 12:50:15 pm »
Онкологичното заболяване в напреднал стадий ли е?

На такива въпроси се въздържам да давам отговор.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Хорари за здраве
« Отговор #164 -: Юли 25, 2014, 01:00:39 pm »
Онкологичното заболяване в напреднал стадий ли е?

На такива въпроси се въздържам да давам отговор.
Преди време й изтеглих карти, даже коментирахме комбинацията в Таро, но подобрение няма.
Рак на яйчниците, претърпяла е операция, но от химиотерапията бъбреците са й много зле. Притеснява ме да няма разсейки, защото постоянно е с болки.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама