Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233264 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #180 -: Юли 25, 2014, 02:11:52 pm »
Лили, ти ли си била жената с инкарнацията? :012:

Да де, през цялото време бяхме само двамата в колата, той караше и ми разправяше, че ни следят извънземни.  ;D

Като дойде с колата си да ме вземе, тъкмо влизам в колата и чувам коментар "Внимание - влиза жена на 200 хиляди години!". И мисията му била да ме опази от злите сили, пък аз отивах само да превеждам на сделката.  :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Хорари за здраве
« Отговор #181 -: Юли 25, 2014, 02:13:22 pm »
Ха, ха, абе то си е трагикомично  :57:. На мен ми вика - "дават ми едни детски играчки, а в тях са монтирали камери да ме следят, но аз ги разкрих."  :85: Разказва ми, че имал план, как да мине през шахтите на града и да обере местната банка, чувал гласове, пишел на непознат език.... Положението е зле, а само допреди година си беше съвсем наред.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Хорари за здраве
« Отговор #182 -: Юли 25, 2014, 02:15:00 pm »
АСЦ макар с 2' е на изгорял път, а на Марс У1 за Х. предстои смяна на знак, което показва, че ще има скоро промяна на нейното състояние, дано е за добро, все пак Марс ще премине в знак, където е най-силен.
По отношение на въпроса, дали ще се излекува, не мисля, че ще излекува окончателно- Плутон У8, който е сигнификатор на онко болести е ретро и във взаимна рецепция със Сатурн У10 в 8д, така че може да има връщане към старо състояние или поне лечението ще се проточи.
Дано хубавите аспекти на Луната с Меркурий У6 и диспозитор на ПФ в 6д, както и със самата ПФ да донесе положителна развръзка на нещата, дано!
Благодаря, Акрукс  :58:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #183 -: Юли 25, 2014, 02:19:34 pm »
АСЦ макар с 2' е на изгорял път, а на Марс У1 за Х. предстои смяна на знак, което показва, че ще има скоро промяна на нейното състояние, дано е за добро, все пак Марс ще премине в знак, където е най-силен.
По отношение на въпроса, дали ще се излекува, не мисля, че ще излекува окончателно- Плутон У8, който е сигнификатор на онко болести е ретро и във взаимна рецепция със Сатурн У10 в 8д, така че може да има връщане към старо състояние или поне лечението ще се проточи.
Дано хубавите аспекти на Луната с Меркурий У6 и диспозитор на ПФ в 6д, както и със самата ПФ да донесе положителна развръзка на нещата, дано!

може ли да питам: за това подчертаното - какво значение има при този въпрос У10 ? Какво "ти говори" тази връзка?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #184 -: Юли 25, 2014, 02:25:56 pm »
Като цяло по 4 дом (в случая за квезита 10ти - 4ти от 7ми) се гледа изходът от ситуацията.

А 10 дом в здравни хорари не знам какво би означавал...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #185 -: Юли 25, 2014, 02:28:33 pm »
Това малко като в "Досиетата Х" - карате с бясна скорост покрай горичката, а отзад извънземните ви следват по петите. :012:

Извинявам се. Темата е сериозна, а аз плямпам глупости.
Майтапа на страна, но през 92г на прибиране от морето, пътувахме с кръстниците в тяхната кола посред нощ по пътя Обзор- Варна, а на небето се бяха облещили две луни- едната си стоеше в небето, а другата ни следваше, брр
Моя мъж като видя, че с кръстницата на задната седалка ще напълним гащите взе да ни успокоява, че това било осветената чиния на Бузлуджа, уверяваше ни като бивш турист, че се виждала по този начин от това място и такива работи...
Година по-късно четох материал на журналистка, която е пътувала с Кочовска и по същия начин е имало две Луни- едната в небето, а другата следва колата, а Кочовска казала " след малко ще има курбан" и малко по-късно колата им блъснала сърна, изкочила внезапно на пътя
95-та, когато ме пратиха при Кочовска от един женски вестник, не пропуснах да я попитам за тази втора Луна, която ме следваше когато се прибирахме от морето какво е, какво означава, а тя ядосано ми каза 'означава, че си избрана за духовен водач, това означава" и ме хвърли в джаза с това изказване  :-\  Очаквах да каже нещо в стил "Досиетата Х" , а то... Астрологично съм имала съвпад на тр Плутон у3 с Нептун и Марс У3, 8 в 3д- обясними са паранормалните явления на които се натъквах в този период

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #186 -: Юли 25, 2014, 02:28:52 pm »
Като цяло по 4 дом (в случая за квезита 10ти - 4ти от 7ми) се гледа изходът от ситуацията.

А 10 дом в здравни хорари не знам какво би означавал...

да, и на мен ми е интересно, как ги свързва акрукс.

А виж при твоята логика - 4-ти от 6-ти - Управител Юпитер, в квадрат с марс, У1 - едва ли това е в негова полза.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #187 -: Юли 25, 2014, 02:33:31 pm »
може ли да питам: за това подчертаното - какво значение има при този въпрос У10 ? Какво "ти говори" тази връзка?
Ами щом си попитала, значи можеш  :012: И не чувам гласове от отвъдното, за да ми говори, чела съм го по книгите на хартиен носител, че електронните не мога да чета  :)
10д е лечението, 9д показва крайния резултат на въпроси по 6д, в случая здравето
Плутон е в неин 9д

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #188 -: Юли 25, 2014, 02:34:00 pm »
И моята логика беше, че ако 4 дом е изходът за кверента (в случая 10ти - за квезита) като цяло, не би ли трябвало 4ти от неговия 6ти да е изходът от болестта и лечението?  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #189 -: Юли 25, 2014, 02:34:50 pm »
Ха, ха, абе то си е трагикомично  :57:. На мен ми вика - "дават ми едни детски играчки, а в тях са монтирали камери да ме следят, но аз ги разкрих."  :85: Разказва ми, че имал план, как да мине през шахтите на града и да обере местната банка, чувал гласове, пишел на непознат език.... Положението е зле, а само допреди година си беше съвсем наред.

Да не е на амфетамини?
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #190 -: Юли 25, 2014, 02:35:35 pm »
Ами щом си попитала, значи можеш  :012: И не чувам гласове от отвъдното, за да ми говори, чела съм го по книгите на хартиен носител, че електронните не мога да чета  :)
10д е лечението, 9д показва крайния резултат на въпроси по 6д, в случая здравето
Плутон е в неин 9д

За това потвърждавам - 10-ти дом е назначеното лечение в здравни хорари. Но за крайния резултат гледам 4-ти от човека, за когото се отнася.
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #191 -: Юли 25, 2014, 02:39:34 pm »
Сред представителите на някои от немските школи съм срещала изказване, че "по 10 дом е резултатът".
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #192 -: Юли 25, 2014, 02:43:38 pm »
Сред представителите на някои от немските школи съм срещала изказване, че "по 10 дом е резултатът".
Ами то зависи от въпроса, ако жената лично беше попитала "Ще оздравея ли?" тогава 10д може да показва назначеното лечение, но Мц ще показва основният неин жизнен стремеж, а именно да оздравее

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #193 -: Юли 25, 2014, 02:46:59 pm »
По хорара на Таня - обикновено бих гледала направо първи дом, независимо, че пита Таня. Но, часът е на Марс и значи Марс прави въпроса радикален. Марс ще премине скоро в своя знак, но това е осмия знак от него. Или силно влошаване - на прага, или постепенно и по-бавно стабилизиране. В случая само Сатурн може да подпомогне Марс, а Сатурн управлява десети дом от Х. - назначеното лечение. След преминаването на Марс в Скорпион предстои мощен квадрат със Слънце - това е жизнената енергия, но в случая, в Лъв (к5) и четвърти дом, може да обозначава и сърцето. Дано това да е така наречената оздравителна криза, след която да се стабилизира постепенно жената. Марс е силен в скорпион, а е и ъглов, държи по триплицитет почти всичко в картата и дори в настоящото си състояние все пак е в своя терма. Струва ми се, че това са добри новини.

« Последна редакция: Юли 25, 2014, 02:52:57 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #194 -: Юли 25, 2014, 02:49:18 pm »
И моята логика беше, че ако 4 дом е изходът за кверента (в случая 10ти - за квезита) като цяло, не би ли трябвало 4ти от неговия 6ти да е изходът от болестта и лечението?  :017:
А ти чете ли внимателно коментара ми по картата, а след това отговорът ми към Хепи?
Нали и аз съм гледала 4-ти от 6-ти, което е 9д, а по 10д съм гледала лечението
Обосновала съм се кратко и ясно, на теб кое не ти беше ясно от моето писане, че продължаваш да предъвкваш едно и също?