Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233068 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #240 -: Ноември 03, 2014, 01:23:31 pm »
благодаря ти :) дано .... за инфо - топченцето на това място може да е сигнал за рак на кръвта - аз затова се притеснявам и пускам хорар.

дано и акрукс си каже мнението ...
такова топченце ми е излизало на два пъти, когато бях на 22г и също си втълпявах разни работи... Оказа се, че е от дрането с тъпо ножче за бръснене и дезодоранта след това...  :)
Приятелката ти я гледам по твой 11д и няма нищо обезпокояващо за здравето при нея, може да е приемала медикаменти или към някаква храна/козметика да има непоносимост, а също да е прекалявала системно с твърд алкохол :)

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #241 -: Ноември 03, 2014, 01:26:28 pm »
такова топченце ми е излизало на два пъти, когато бях на 22г и също си втълпявах разни работи... Оказа се, че е от дрането с тъпо ножче за бръснене и дезодоранта след това...  :)
Приятелката ти я гледам по твой 11д и няма нищо обезпокояващо за здравето при нея, може да е приемала медикаменти или към някаква храна/козметика да има непоносимост, а също да е прекалявала системно с твърд алкохол :)

е, точно прекаляване не, ама наистина напоследък (1 година) вечерно време по 1 ракийка или винце си пийва, че е в много тежък период.

а това за ножчето+дезодоранта - нямам идея как прави тези процедури :)

Благодаря ти, ще дам обратна връзка като имаме резултат.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #242 -: Ноември 03, 2014, 01:40:22 pm »
а това за ножчето+дезодоранта - нямам идея как прави тези процедури :)
аз само съм споделила при мене от какво беше, но тогава самобръсначките и дезодорантите бяха други, става на въпрос за 78г миналия век  :)
« Последна редакция: Ноември 03, 2014, 03:36:35 pm от akruks »

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Хорари за здраве
« Отговор #243 -: Ноември 03, 2014, 02:45:12 pm »
Моята приятелка си е напипала топченце в областта на лимфните възли при едната подмишница. Дали е сериозно? Въпросът го задавам аз - все пак се притеснявам за нея. И моля, не се притеснявайте да споделите всичките си опасения - предпочитам истината.
и според мен не е нщо сериозно. на к6 е риби - отговаря за лимфнте възли. може би има нарушения в имунната система и ще трябва да я подсили. ако е боледувала от нещо вирусно наскоро- това може да е причината, а и нептун е ретро.
топчето може да е и на нервна почва - уран в 6-ти.

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #244 -: Ноември 03, 2014, 03:31:12 pm »
и според мен не е нщо сериозно. на к6 е риби - отговаря за лимфнте възли. може би има нарушения в имунната система и ще трябва да я подсили. ако е боледувала от нещо вирусно наскоро- това може да е причината, а и нептун е ретро.
топчето може да е и на нервна почва - уран в 6-ти.

благодаря ти и на теб - нервите са по-реални - от 2-3 години е в много неприятна ситуация.

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #245 -: Ноември 05, 2014, 03:34:49 pm »
Моята приятелка си е напипала топченце в областта на лимфните възли при едната подмишница. Дали е сериозно? Въпросът го задавам аз - все пак се притеснявам за нея. И моля, не се притеснявайте да споделите всичките си опасения - предпочитам истината.


Може да има нещо, но не е сериозно. Не, че имам представа какво може да означава това топченце.
Луната ще прави първи и последен аспект - тригон със Сатурн, намиращ се в нейн 6 дом. Меркурий нейн У1 има разходящ квадрати към Плутон У6.


такова топченце ми е излизало на два пъти, когато бях на 22г и също си втълпявах разни работи... Оказа се, че е от дрането с тъпо ножче за бръснене и дезодоранта след това...  :)
Приятелката ти я гледам по твой 11д и няма нищо обезпокояващо за здравето при нея, може да е приемала медикаменти или към някаква храна/козметика да има непоносимост, а също да е прекалявала системно с твърд алкохол :)

Прегледа по ирисо-диагностика показва някакво възпаление - ще се прави прочистване на организма. Дамата засега няма да ходи на лекар.
В понеделник вечерта "открих", че Плутон току-що е излезнал от съвпад с Луната - голяма шматка съм - можеше и по-рано да го видя.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #246 -: Ноември 08, 2014, 12:47:50 pm »
Днес казали на бащата на моя съпруг, че има износена става и че ще го оперират, но първо щели да опитат с хапчета. Та въпросът ми е дали ще го оперират? Въпросът го задавам аз. 12 часа и 46 минути Пловдив. За съжаление в момента не мога да кача карта-пиша от телефона...

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #247 -: Ноември 08, 2014, 12:53:22 pm »
Бащата не е назован по име, но не знам в кой производен дом да го търся. 4-ти от 7-ми или 10-ти от 7-ми.. Моята логика е 10-ти от 7-ми, понеже Сатурн като мунданен управител на 10-ти дом е традиционен сигнификатор на бащата. Какво мислите?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #248 -: Ноември 08, 2014, 12:55:19 pm »
Доколкото се сещам, майката в хорарната астрология бе предстаена от 10 дом, значи би трябвало да гледаш 4ти от 7ми за бащата на партньора. Естествен сигнификатор - Слънцето.

Бихме могли да приемем, че Сатурн го предтавлява, има и връзка с въпроса. Сатурн е много близо до производния 4 дом, направо го броим съвпад с ИЦ на партньора. Първи и шести дом на бащата се управляват от Марс, който е екзалтирал и има ваимна рецепци със Сатурн. Рецепцията е по екзалтация и обител, но двете планети са малефици, така че не съм много сигурна дали да я броя за благоприятна. Обаче от друга страна Луната няма никаква връзка с тях, а тя е и управител на часа в хорара. :017:
« Последна редакция: Ноември 08, 2014, 01:01:03 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #249 -: Ноември 08, 2014, 01:09:35 pm »
Хм... много сложно звучи, Лили. Май не е ясно все пак какъв ще е изхода..

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #250 -: Ноември 08, 2014, 04:12:05 pm »
Днес казали на бащата на моя съпруг, че има износена става и че ще го оперират, но първо щели да опитат с хапчета. Та въпросът ми е дали ще го оперират? Въпросът го задавам аз. 12 часа и 46 минути Пловдив. За съжаление в момента не мога да кача карта-пиша от телефона...
Бащата на твоя съпруг е по 10д в хорарната карта, представен от Плутон У1 и Марс У1, У6 в негов 3д, които отиват към съвпад. Меркурий У8 за него в анаретен градус, разположен на К12, като в рамките на хорара ще премине в естествения знак за 8д, но Луната У9 (9д освен лекар специалист показва крайното развитие на въпроси по 6д) в негов 7д (личния лекар) прави последен хармоничен аспект с Юпитер и ПФ в 10д (10д показва лечението) и важното е, че ще бъде излекуван. Според мен няма да се стигне до операция.

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #251 -: Ноември 20, 2014, 01:06:32 pm »
момичета и момчета, ето един мой въпрос - от известно време отново започнах да си чувствам ударите на сърцето в слънчевия сплит и в гърлото и започвам сериозно да се замислям, дали пък нямам някакъв проблем със сърцето. В тази насока е и въпроса ми

"Имам ли здравословен проблем със сърцето? "

като гледам, отговорът май е "да"
« Последна редакция: Ноември 20, 2014, 01:14:44 pm от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #252 -: Ноември 20, 2014, 07:33:25 pm »
момичета и момчета, ето един мой въпрос - от известно време отново започнах да си чувствам ударите на сърцето в слънчевия сплит и в гърлото и започвам сериозно да се замислям, дали пък нямам някакъв проблем със сърцето. В тази насока е и въпроса ми

"Имам ли здравословен проблем със сърцето? "

като гледам, отговорът май е "да"
така започнах менопаузата и бях по-млада от теб  :)
проблемът е от хормонален дисбаланс, а също така нерви, които също водят до хормонални проблеми и всичко, за което се сетиш
следващия път като си чуеш сърцето в гащите си запушваш носа с два пръста, поемаш дълбоко въздух и надуваш запушения нос колкото може да издържиш без да дишаш- така се регулира сърдечния ритъм
по хорара няма какво да се притесняваш, добре си, а за твое успокоение като искаш си пусни екг

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #253 -: Ноември 21, 2014, 08:51:03 am »
така започнах менопаузата и бях по-млада от теб  :)
проблемът е от хормонален дисбаланс, а също така нерви, които също водят до хормонални проблеми и всичко, за което се сетиш
следващия път като си чуеш сърцето в гащите си запушваш носа с два пръста, поемаш дълбоко въздух и надуваш запушения нос колкото може да издържиш без да дишаш- така се регулира сърдечния ритъм
по хорара няма какво да се притесняваш, добре си, а за твое успокоение като искаш си пусни екг

Обратна връзка:
Вчера следобед направо отидох на кардиолог - пак се изръсих парично :)
Сърцето е като на младо момиче, кръвно доста високо, кардиограма идеална. ЕКГ не знам какво е и не знам, дали са ми я правили. Докторката предполага същото като теб - стрес, комбиниран с проблеми в щитовидната жлеза. Пусна изследвания на кръвта и въпросния хормон - отново изваждане от портмонето, защото не мога да чакам за направление :) Ама, да съм жива и здрава да работя, че да ги изкарвам тези пари за харченето :)

Всички около мен ми говорят за стрес и нерви, а аз не "искам" да го приема. Като знам, че повечето жени си имат проблеми с деца, мъже, пари и т.н. направо ме е срам да кажа/призная, че аз съм стресирана от работа, която не ми харесва и някакъв вид интимна връзка, която не съвпада с моите щтения, но не мога да я прекъсна. Но, явно, всеки си има област на нервно напрежение и това е моята :)

Благодаря ти, акрукс  :clap:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #254 -: Ноември 21, 2014, 11:24:08 am »
Сърцето е като на младо момиче, кръвно доста високо, кардиограма идеална. ЕКГ не знам какво е и не знам, дали са ми я правили.
ЕКГ= ЕлектроКардиоГрама
Благодаря за обратната връзка!
 сутрин на гладно по една лъжица "майната му"  :)