Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233215 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #315 -: Март 14, 2015, 11:17:22 pm »
Поне седмица почивка-без силни светлини/звуци/ходене/четене
Ти я наблюдавай, понякога хорарът показва и странични неща, които касаят този, за когото се пита, а не конкретния въпрос
Стискам палци да й няма нищо на жената, пък и лекарите са преценили, и не прочетох за симптоми на сътресение да е имала

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Хорари за здраве
« Отговор #316 -: Март 14, 2015, 11:26:57 pm »
Преди малко попитах за майка ми дали ще оздравее ли след падането, ще може ли пак да ходи из двора и сама да си получава пенсията,,
според мен възстановяването й ще се проточи. гледам я по 4-ти дом. ако ползвам 10ти-пак се показва забавяне, заради ретро планетите.  може да се наложи отново да посети лекар /луна в неин 12-ти/ . но секстила на луна и слънце /ест.сигн.на здравето/ е много положителен аспект,  така че ще се оправи.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #317 -: Март 14, 2015, 11:48:22 pm »
Тео, нали аз съм по първи дом- аз задавам въпроса, майка ми е по 10д според правилата и Луната го показва в картата- У1 за нея в неин 6д- въпросът е за здравето на майка ми
Аз така чувствам картата. Често когато развитието по въпроса не е зависимо от питащия го гледам по първи дом.

В 6-ти дом са и Уран и Марс У6 в знака овен - главата.
« Последна редакция: Март 14, 2015, 11:51:11 pm от Теодор »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #318 -: Март 15, 2015, 12:52:29 am »
според мен възстановяването й ще се проточи. гледам я по 4-ти дом. ако ползвам 10ти-пак се показва забавяне, заради ретро планетите.  може да се наложи отново да посети лекар /луна в неин 12-ти/ . но секстила на луна и слънце /ест.сигн.на здравето/ е много положителен аспект,  така че ще се оправи.
то при всички положения ще се ходи пак на лекар, нали трябва да се свалят конците средата на другата седмица

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Хорари за здраве
« Отговор #319 -: Март 15, 2015, 01:39:08 pm »
то при всички положения ще се ходи пак на лекар, нали трябва да се свалят конците средата на другата седмица
не разбрах, че има и конци.
по моето гледане по 4-ти дом- ретрограден сатурн в неин 11-ти би могло да се тълкува, че ще се върне към социалния си живот/за нея-излизане за пенсията/ ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #320 -: Март 17, 2015, 12:09:00 am »
Аз така чувствам картата. Често когато развитието по въпроса не е зависимо от питащия го гледам по първи дом.

В 6-ти дом са и Уран и Марс У6 в знака овен - главата.
Може и да си прав, между другото в десетте примера с разгледани въпроси в книгата си Алфи Лавоа всички а по 1д, макар да има въпроси,зададени от него- например питал е за куфара на дъщеря си, но нея о гледа по 1д, куфара по 2д

Днес като отидох при майка, да кажа кога е на смяна нейната лична лекарка, че нали трябва да я водя да ѝ свалят конците тези дни и я заварих в много по-добро състояние, щъкаше напред-назад из стаите свободно, отоците ги нямаше по лицето, само остатъци от синини, но не е каквото беше, когато зададох въпроса- тогава реално се бях притеснила от видяното...
Имало е ефект, че ѝ се скарах в събота, понеже не иска да ляга, а дреме на стола пред телевизора и така осъмва понякога, а понякога пада от стола  :(

Благодаря на всички, които се включихте с тълкуване, съвети и подкрепа по моя въпрос!
 :58:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #321 -: Март 17, 2015, 09:38:10 am »
Един приятел задава въпрос от свое име "Имам ли кандида?". Прочел е една статия за това, видял я е случайно, направил е един тест (който може да е направен неправилно) и си въобразява, че може да има кандида. Според мен се тревожи напразно, но кажете все пак и вие какво мислите.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Хорари за здраве
« Отговор #322 -: Март 17, 2015, 10:06:21 am »
по хорара не знам, но кефирът би му решил проблема, ако има.
от тук може да си вземе гъба безплатно http://nar-mag.blogspot.de/#!/%D0%9F%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%8F%D0%B2%D0%B0%D0%BC-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%8F%D0%BC/c/3396515/offset=0&sort=normal

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #323 -: Март 18, 2015, 09:06:21 am »
Един приятел задава въпрос от свое име "Имам ли кандида?". Прочел е една статия за това, видял я е случайно, направил е един тест (който може да е направен неправилно) и си въобразява, че може да има кандида. Според мен се тревожи напразно, но кажете все пак и вие какво мислите.
Интересно ми, а какво все пак показва разходящия квадрат между Меркурий и Сатурн?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #324 -: Март 18, 2015, 03:40:45 pm »
Един приятел задава въпрос от свое име "Имам ли кандида?". Прочел е една статия за това, видял я е случайно, направил е един тест (който може да е направен неправилно) и си въобразява, че може да има кандида. Според мен се тревожи напразно, но кажете все пак и вие какво мислите.
да не е правил теста с плюнката в чаша вода  :D
що се занимавате с глупости и си внушавате несъществуващи неща- при кандидатоза има парене, сърбеж, не може да си мъкнеш гъбите просто ей така
навремето бях получила след прием на антибиотици, после като кърмачка също имах- лечението беше миене с вода, в която има сода и мазане с глицерин
в днешно време лекуват с  Клотримазол

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за здраве
« Отговор #325 -: Март 18, 2015, 04:43:41 pm »
Благодаря много, akruks!

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Хорари за здраве
« Отговор #326 -: Април 06, 2015, 06:27:47 pm »
Ще е наред ли всичко тази седмица с прегледа на баща ми?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #327 -: Април 06, 2015, 06:52:23 pm »
Ще е наред ли всичко тази седмица с прегледа на баща ми?
Луната У8 за баща ти прави последен аспект опозиция с Венера у6 в негов 6д, но не знам конкретно за самия преглед как да го изтълкувам.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Хорари за здраве
« Отговор #328 -: Април 07, 2015, 05:37:50 pm »
Ще е наред ли всичко тази седмица с прегледа на баща ми?

Баща ми не е доволен - според него е попаднал на кофти доктор, който му е казал, че всичко му е наред  :-\ и му е препоръчал хранителен режим. При евентуално развитие, ще пиша пак.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #329 -: Април 13, 2015, 02:21:12 pm »
Кучето пак не е добре. Изведнъж нещо и стана, не може да ходи и да си стои на задните крачето, влачи се при опитите да ходи.
Ще се оправи ли?   Докторката и днес е почивка, чак утре ще дойде, сега дойде друг доктор да и сложи болкоуспокояващо.