Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 232996 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #465 -: Септември 06, 2015, 12:02:32 pm »
И на мен ми се въртяха в главата хормони, докато гледах картата. Има резон да е нещо по-старо и хронично, което сега е напомнило за себе си под влияние на стрес и напрежение. Оправяй се!

да, хормоните са си стара болка .... явно, че тихо и подмолно се случват тези неща, но отсега нататък вече ще бъда по-внимателна с тях .... аз като ги оправих миналата година и си мислех, че е достатъчно, а то не било. Но нека видим изследванията.

Не вярвам да са бъбреците - аз каквото вкарам в устата, после го изкарвам на вода - нямам проблеми уж ...

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Хорари за здраве
« Отговор #466 -: Септември 07, 2015, 12:49:25 am »
Happy, не разбирам от хорари, но гледам, че луната У6 е в квадрат с нептун- трудна диагноза  или неправилна.
Иначе си преживяла марсов възврат , емоциите са дошли в повече, отделно на това и другите събития при теб.  ???
Ретроградната венера е съвпад с марс и съвпад с твой марс-хормонални проблеми. Хормоните нали са по венера, в съвпад с марс може сигурно да се прояви като дисбаланс.  Оправяй се бързо !
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #467 -: Септември 07, 2015, 10:56:36 am »
Да докладвам - кризата отмина, от снощи съм с нормално кръвно. Отпаднала съм, лека аритмия, но ще се оправя. Днес сутринта като се събудих, имах съвсем друго усещане за живот - не мога да обясня - нещо като втори шанс - ще се постарая да го използвам пълноценно  :08: . Снощи беше точния възврат на Марс  :72:, Флорка.

Искрено благодаря на всчки ви и ви пожелавам Здраве!  :58: :58:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Хорари за здраве
« Отговор #468 -: Септември 07, 2015, 10:57:59 am »
Хепи ти си боец  :08: Няма ли да ходиш на изследвания?

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #469 -: Септември 07, 2015, 11:12:31 am »
Хепи ти си боец  :08: Няма ли да ходиш на изследвания?

Аа, това го свърших тази сутрин, даже отидох сама до поликлиниката  :08: - е, тя е на 100м от нас, но все пак - излезнах от нас и отидох - направо си е постижение  :-* - наистина съм герой,  :clap:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #470 -: Септември 07, 2015, 11:33:35 am »
Да докладвам - кризата отмина, от снощи съм с нормално кръвно. Отпаднала съм, лека аритмия, но ще се оправя.
Радвам се, че си нормализирала кръвното, но все пак си направи изследвания, защото в хорара Венера У8 е ретро, Уран У1 също, а Луната У6 е в близнаци и не може да ѝ се вярва много.

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #471 -: Септември 07, 2015, 11:41:40 am »
Радвам се, че си нормализирала кръвното, но все пак си направи изследвания, защото в хорара Венера У8 е ретро, Уран У1 също, а Луната У6 е в близнаци и не може да ѝ се вярва много.

Да, нали писах в предния пост - направих ги  :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #472 -: Септември 07, 2015, 11:57:03 am »
Да, нали писах в предния пост - направих ги 
Писала си предния коментар, докато аз съм писала моя, затова не съм видяла, че си пуснала изследванията- дано всичко да е наред.
Номерологичен анализ направи ли си за случката?

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #473 -: Септември 07, 2015, 12:05:59 pm »
Писала си предния коментар, докато аз съм писала моя, затова не съм видяла, че си пуснала изследванията- дано всичко да е наред.
Номерологичен анализ направи ли си за случката?

Оо, да - лг 4, месец 4, ден 7 /8 - интересното е, че 1 не присъства. Но двете 4-ки са достатъчни. Знам какво искат от мен, но ми е трудно да го направя  ??? - и, естествено, получих си предупреждението. 7 е ендокринната система (поне по мое разбиране и приемане).  8 не ми се връзва - той като Сатурн - кости, зъби ...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #474 -: Септември 07, 2015, 12:20:47 pm »
Оо, да - лг 4, месец 4, ден 7 /8 - интересното е, че 1 не присъства. Но двете 4-ки са достатъчни. Знам какво искат от мен, но ми е трудно да го направя - и, естествено, получих си предупреждението. 7 е ендокринната система (поне по мое разбиране и приемане).  8 не ми се връзва - той като Сатурн - кости, зъби ...
Яж повече банани, че имат калий и ограничи солта, за да не вдигаш кръвно. Може да започнеш да практикуваш йога, за да го регулираш в дългосрочен план. При всички хора над 40г кръвоносните съдове започват да губят своята еластичност, откъдето и кръвното започва да играе, затова е нужна промяна в начина на живот и хранене.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #475 -: Септември 07, 2015, 01:05:59 pm »
Да докладвам - кризата отмина, от снощи съм с нормално кръвно.

Честито!  :012:

Между другото, разстоянието между Луната и Марс в хорара е 2 градуса /сходящ секстил/, тогава се чудех след колко дни ще има промяна в състоянието ти. Не посмях да пиша 2 дни.

Бъди здрава, Хепи  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #476 -: Септември 07, 2015, 01:07:02 pm »
8 не ми се връзва - той като Сатурн - кости, зъби ...
сега се сетих, че моя позната вдигаше кръвно от шипове, а те са по Сатурн

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #477 -: Септември 07, 2015, 01:18:09 pm »
Честито!  :012:

Между другото, разстоянието между Луната и Марс в хорара е 2 градуса /сходящ секстил/, тогава се чудех след колко дни ще има промяна в състоянието ти. Не посмях да пиша 2 дни.

Бъди здрава, Хепи  :)

Сега може да си по-уверена в себе си :-)

Благодаря за пожеланието :-)

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #478 -: Септември 07, 2015, 01:23:08 pm »
сега се сетих, че моя позната вдигаше кръвно от шипове, а те са по Сатурн

Да, това е вариант, имах го преди години и ги изчистих. Но съм решила да направя ново чистене наесен, за всеки случай. То, когато е от шиповете, има силна болка в долната част на главата, откъм врата, а аз нямах никаква. Но, какго казах, за всеки сручай, профилактично, ако пак някой се е появил - а не е изключено заради постоянното седене на компютъра. Плюс, естествено, йога - това е задължително. Едната нощ на кризата си направих леки упражнения и май имаше леко облекчение.

 :08:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #479 -: Септември 07, 2015, 02:24:01 pm »
сега се сетих, че моя позната вдигаше кръвно от шипове, а те са по Сатурн

 :72: И на майка ми така й обясняваха година-две причината за неефективността на лекарствата й за кръвно. Докато не се наложи тази година да й сложат пет пружинки в сърцето. Вече няма проблеми с кръвното, а все още има шипове :012:.

Дръж се, Хепи! Радвам се, че си добре и така да си останеш!
De omnibus dubitandum est