Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 614645 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4725 -: Април 13, 2024, 08:50:32 pm »

Имам огромно притеснение..През май миналата година почнах нова работа, след уволнение през ноември 2022 г. Много си харесвам работата, но сега отново се смени директора. Уран седи в 10 ми дом и е непредсказуем..Има ли някакви фактори да се случи отново уволнение? Много съм притеснена, въпреки че Юпитер също е там, но все пак. Аз не разбирам много от астрология, затова реших да попитам. Ще съм благодарна, ако някой ми отговори.

Благодаря за обратната връзка!
Това съм ти писала по действащия до август солар, че ще е акцентиран 10д.

има още 3 месеца, а соларен АС попада в натален 10-ти дом, кариера, социален статус
сол Иц в 12д може да показва нелегално местоживеене или такова до море, Слънчев бряг е на морето

missmkn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Натални карти
« Отговор #4726 -: Април 13, 2024, 09:40:23 pm »

Имам огромно притеснение..През май миналата година почнах нова работа, след уволнение през ноември 2022 г. Много си харесвам работата, но сега отново се смени директора. Уран седи в 10 ми дом и е непредсказуем..Има ли някакви фактори да се случи отново уволнение? Много съм притеснена, въпреки че Юпитер също е там, но все пак. Аз не разбирам много от астрология, затова реших да попитам. Ще съм благодарна, ако някой ми отговори.

Благодаря за обратната връзка!
Това съм ти писала по действащия до август солар, че ще е акцентиран 10д.

има още 3 месеца, а соларен АС попада в натален 10-ти дом, кариера, социален статус
сол Иц в 12д може да показва нелегално местоживеене или такова до море, Слънчев бряг е на морето

Да, аз си ги преглеждам тези неща периодично, но наистина се притесних дали има изгледи конкретно за уволнение, защото както Юпитер е там може и повишение да се случи, примерно като промяна.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Натални карти
« Отговор #4727 -: Април 14, 2024, 10:19:48 pm »
Здравейте , качвам тук наталната карта на синът ми във връзка със съседна тема Общи хорари и въпросът ми свързан с тренировките му по шах . Може би тук ще се види към кои спортове/ занимания има потенциал .Засега нещата които го вълнуват са шах, плуване , рисуване , футбол ( малко) . Предмети в училище засега няма някой предмет който се откроява , няма затруднения в  училище.
Благодаря на отзовалите се .
qwe,разгледай картите на известни шахматисти.Шахът е стратегическа игра,трябва силен Сатурн според мен.Тук упр.на 5ти дом(спорт)е Марс,който е в близнаци(двоен знак)и е малефик в дневна карта.Ъглов е ,което показва някаква изява на натива.Шахът не е нито по Овен,нито по близнаци,това са бързи,мъжки,сприхави знаци,нетърпеливи.Спортът трябва да е свързан с бързина,скорост,пъргавост ,гъвкавост и т.н.Нещо като мотоциклетизъм,бойни изкуства.

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 70
Re: Натални карти
« Отговор #4728 -: Днес в 11:20:31 am »
Здравейте , качвам тук наталната карта на синът ми във връзка със съседна тема Общи хорари и въпросът ми свързан с тренировките му по шах . Може би тук ще се види към кои спортове/ занимания има потенциал .Засега нещата които го вълнуват са шах, плуване , рисуване , футбол ( малко) . Предмети в училище засега няма някой предмет който се откроява , няма затруднения в  училище.
Благодаря на отзовалите се .
qwe,разгледай картите на известни шахматисти.Шахът е стратегическа игра,трябва силен Сатурн според мен.Тук упр.на 5ти дом(спорт)е Марс,който е в близнаци(двоен знак)и е малефик в дневна карта.Ъглов е ,което показва някаква изява на натива.Шахът не е нито по Овен,нито по близнаци,това са бързи,мъжки,сприхави знаци,нетърпеливи.Спортът трябва да е свързан с бързина,скорост,пъргавост ,гъвкавост и т.н.Нещо като мотоциклетизъм,бойни изкуства.
Благодаря Сафо за коментара.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4729 -: Днес в 11:36:25 am »
qwe, детето какво иска да спортува ? Харесва ли му шахаът като занимание ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 70
Re: Натални карти
« Отговор #4730 -: Днес в 06:09:15 pm »
qwe, детето какво иска да спортува ? Харесва ли му шахаът като занимание ?
Да харесва му , сам си го избра не сме го насилвали .Ние не гоним големи амбиции , едва ли и занапред това ще му е занимание за цял живот. Той си полага усилия , но на състезания според мен не може да покаже какво може .