Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 429700 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #915 -: Август 09, 2018, 09:16:18 am »
Има такова психично отклонение-пристрастяване към секс
А пък ние си имаме форумна Месалина  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #916 -: Август 09, 2018, 11:04:50 am »
Нерон няма ли да се появи?  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #917 -: Август 09, 2018, 12:19:29 pm »
Нерон няма ли да се появи?  :012:
тя е жена на Клавдий, освен на цялата римска пехота  :012:

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #918 -: Август 09, 2018, 05:30:04 pm »
1. Не е моя вината че съм родена така.
2. Не се притеснявам от това (вече)
3. Предпочитам да съм сексуална ,  вместо невротизирана !
4. Мъжете винаги са готови да ти помогнат - вършат всичко вместо теб, плащат ти сметките, оправят ти колата и електроуредите,  имаш винаги някой , който се опитва да те впечатли, а колегите ти помагат и в работата.
Та доста плюсове си има да си сексуален  и мъжете да го надушват !
« Последна редакция: Август 09, 2018, 05:37:42 pm от Entice »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #919 -: Август 09, 2018, 09:29:49 pm »
Здравейте,
Съжалявам че ви прекъсвам темата на разговор, но някой би ли ми помогнал със следното нещо.
Имате ли наблюдения какъв знак и планета би могло да има в радикса на човек, който мисли с най-малките детайли и винаги гледа да е в крак с бъдещите технологии на работното си място. Или за да го опиша по-правилно-мъж, който има собствен бизнес с авточасти, и е много успешен със слънце в стрелец ( не знаем точен час на ражане), има усет и за най-малкия детайл, и обновява софтуера си, за да успее да е в крак с технологиите и е казал че това е бъдещето.
Със сигурност е свързан с водолей/уран. Като според датата и мястото на раждане е възможно да има или Луна в Риби или в Овен. Слънцето е Стрелец, Меркурий е в Скорпион, Венера в Козирог,Марс в Овен, Юпитер във водолей,Сатурн в рак, Уран и Плутон във везни, Нептун в стрелец в съвпад със слънцето.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #920 -: Август 09, 2018, 09:52:56 pm »
Знаеш датата на раждане, а питаш ?! Както го описваш по-вероятно да е с Луна в Овен.
Те така са го направили разработчиците на хардуер и софтуер, че ако искаш да им използваш функционално продуктите, искаш не искаш трябва да ги осъвременяваш. 
С по-стара версия на Андроид , не мога да влизам в някои сайтове. В бг мама например.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #921 -: Август 09, 2018, 10:55:31 pm »
Знаеш датата на раждане, а питаш ?! Както го описваш по-вероятно да е с Луна в Овен.
Те така са го направили разработчиците на хардуер и софтуер, че ако искаш да им използваш функционално продуктите, искаш не искаш трябва да ги осъвременяваш. 
С по-стара версия на Андроид , не мога да влизам в някои сайтове. В бг мама например.
Да, но не и час, за това се чудя от къде го има това чувство.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #922 -: Август 10, 2018, 08:01:44 am »
 Ами аз какво приказвам? Не може всичко да се обяснява с астрологията, преди 200 години откриватели на технологии може да са имали нещо силно ураново, но днес вече на всички са ни закачени главите в устройствата...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #923 -: Август 10, 2018, 11:19:41 am »

Имате ли наблюдения какъв знак и планета би могло да има в радикса на човек, който мисли с най-малките детайли и винаги гледа да е в крак с бъдещите технологии на работното си място. Или за да го опиша по-правилно-мъж, който има собствен бизнес с авточасти, и е много успешен със слънце в стрелец ( не знаем точен час на ражане), има усет и за най-малкия детайл, и обновява софтуера си, за да успее да е в крак с технологиите и е казал че това е бъдещето.
Стрелец с Луна в Овен има стремеж към обновление и да е в крак с времето, още повече при него диспозиторът на слънчвия знак- Юпитер, е във Водолей, затова и в тази сфера се обновява- технологии.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #924 -: Август 11, 2018, 12:11:51 am »
Стрелец с Луна в Овен има стремеж към обновление и да е в крак с времето, още повече при него диспозиторът на слънчвия знак- Юпитер, е във Водолей, затова и в тази сфера се обновява- технологии.
Akruks,
Благодаря ти :* . Възможно ли е Юпитер да е У10 или в 10ти дом?
За да затвърдим съмненията ми ? Това е шефът на съпругът ми, който ни изумява с интелект и начин на мислене. За това искаме да разберем повече за него, за да докажа на съпругът ми някои неща от астролигията ;)
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #925 -: Август 11, 2018, 06:30:12 am »
Akruks,
Възможно ли е Юпитер да е У10 или в 10ти дом?
За да затвърдим съмненията ми ? Това е шефът на съпругА ми, който ни изумява с интелект и начин на мислене. Затова искаме да разберем повече за него, за да докажа на съпругът ми някои неща от астролигията
ако има стрелец на върха на 10д, тогава излизат риби за изгряващ знак, а не му приляга този знак на АС, по-вероятно да е с изгряващ знак дева

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #926 -: Август 11, 2018, 10:37:25 am »
ако има стрелец на върха на 10д, тогава излизат риби за изгряващ знак
Не е задължително, може и асц. Водолей.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #927 -: Август 12, 2018, 10:19:38 pm »
ако има стрелец на върха на 10д, тогава излизат риби за изгряващ знак, а не му приляга този знак на АС, по-вероятно да е с изгряващ знак дева
Не е задължително, може и асц. Водолей.
Възможно е да е с асцендент Близнаци, МЦ във Водолей, и Юпитер в 9ти дом във водолей (работи само с чужденци) и така Десц.Стрелец -всякакви връзки и договори в 7ми дом, Луна в Овен в 11ти дом, Меркурий в 6ти дом в скорпион..
Пускам една примерна негова карта. Доста е емоционален и имитира постоянно клиенти които са чужденци и как говорят на английски с акценти. Знам че е разведен родител с две момчета. А четох за Плутон в 5ти дом, че дава много силна творческа енергия на човек.Също така че имат огромно его.
« Последна редакция: Август 12, 2018, 10:23:42 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #928 -: Август 12, 2018, 10:58:04 pm »
Възможно е да е с асцендент Близнаци, МЦ във Водолей, и Юпитер в 9ти дом във водолей (работи само с чужденци) и така Десц.Стрелец -всякакви връзки и договори в 7ми дом, Луна в Овен в 11ти дом, Меркурий в 6ти дом в скорпион..
Пускам една примерна негова карта. Доста е емоционален и имитира постоянно клиенти които са чужденци и как говорят на английски с акценти. Знам че е разведен родител с две момчета. А четох за Плутон в 5ти дом, че дава много силна творческа енергия на човек.Също така че имат огромно его.
[/size]Имам Плутон в 5 дом,Егото ми е ...........чудя се къде?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #929 -: Август 12, 2018, 11:04:37 pm »
По-добре опиши някакви характерни физически белези, жестове, нещо нетипично, забелязващо се