Автор Тема: Виртуалната представа  (Прочетена 118412 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Виртуалната представа
« Отговор #45 -: Октомври 29, 2015, 10:03:51 pm »
О много паля даже  ;D Сприхав характер, кво да правя  :57:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Виртуалната представа
« Отговор #46 -: Октомври 29, 2015, 10:05:23 pm »
О много паля даже  ;D Сприхав характер, кво да правя  :57:
Значи за теб ще е подходяща "Палим палим..." на Криско и Мария Илиева, пардон, "Видимо доволни".  :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Виртуалната представа
« Отговор #47 -: Октомври 29, 2015, 10:06:02 pm »
После тая тема ще отиде в общите

Аз няма да се изказвам за вас, знам ви и кътните зъби, и мъдреците, и кучешките
Даже и млечните  :D
Ама не ми пречите, които са тук, са сладури, които отдавна не са, съм намерила за прекалени :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Виртуалната представа
« Отговор #48 -: Октомври 29, 2015, 10:11:26 pm »
Пък ти ме дразниш,защото не влизаш по-често във форума.  :19: Липсваш някак си. :38: :08:

И мен ме дразни, че не влиза често  :91:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Виртуалната представа
« Отговор #49 -: Октомври 29, 2015, 10:12:50 pm »
Лили се опитва да е строга и да размахва пръст, но е много чувствителна и ранима. Тази си уязвимост крие зад бариерите, които издига около себе си. Не ги вдига, за да се крие, а като защитна реакция. Не позвоялва да бъде обичана, за да не бъде "гола" пред някого в непрекия смисъл :)

Драки - терца отвсякъде - огън и жупел.

Хепи 58 - много добронамерена.

Акрукс - остра и рязка, помагаща, протегната ръка :) без завъртулки и заобикалки :)

Рени - чувственост :)

Всичко е казано с най-добри чувства :)
« Последна редакция: Октомври 29, 2015, 10:30:44 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Виртуалната представа
« Отговор #50 -: Октомври 29, 2015, 10:20:49 pm »
Всъщност имам едно притеснение, че около 10-та стр темата ще сме изметне в "ти си много нахална".., "а ти си много проста"....ама дано да бъркам, повлияна от авокадото :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Виртуалната представа
« Отговор #51 -: Октомври 29, 2015, 10:21:26 pm »
Мене ме е страх от Папи, и аз не знам защо. Някак много рязко вкарва реплики. Веднъж гледам - ново съобщение. От нея. Викам си - ей сега ме баннаха да му се невиди. Изкарах си акъла. :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Виртуалната представа
« Отговор #52 -: Октомври 29, 2015, 10:24:16 pm »
Всъщност имам едно притеснение, че около 10-та стр темата ще сме изметне в "ти си много нахална".., "а ти си много проста"....ама дано да бъркам, повлияна от авокадото :)
Тъкмо започнахме темата хубаво и ти...  :012:
Не бъди предубедена!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Виртуалната представа
« Отговор #53 -: Октомври 29, 2015, 10:24:54 pm »
Мене ме е страх от Папи, и аз не знам защо. Някак много рязко вкарва реплики. Веднъж гледам - ново съобщение. От нея. Викам си - ей сега ме баннаха да му се невиди. Изкарах си акъла. :D

Вярно ли бе  :38:
Не помня за какво е било, но не се страхувай-виртуално съм търпелива (за разлика от реално :) )

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Виртуалната представа
« Отговор #54 -: Октомври 29, 2015, 10:34:58 pm »
Драко, говори само за себе си :29:

Мен страшно ме натоварват постовете на Алена, нямам нерви да ги чета, признавам си.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Виртуалната представа
« Отговор #55 -: Октомври 29, 2015, 10:35:57 pm »
Enigma бих я описал с ето тази прекрасна мелодия:

https://www.youtube.com/watch?v=eCCan3TFPoc

Мисля, че думите са излишни.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Виртуалната представа
« Отговор #56 -: Октомври 29, 2015, 10:39:01 pm »
Тери, разсмя ме с глас за страховете ти от Папи.  :012: Аз я виждам пряма, но не и страшна.  :012:

Благодаря за песента.  :38: Интересно е да знаеш кой как те вижда.  :38: Харесва ми и допускам да съм била в някой по-женствен период, щом така съм те провокирала.  :58:


Малко офтопик ще направя.
В последен клас в гимназията, в която учех, учителката по литература направи нещо подобно. Накара всеки един от нас да напише по 2-3 думи за съучениците, както го вижда и усеща. Прибра написаното и в последен час раздаде на всички по един запечатан плик. В него имаше лист, на който калиграфски беше изписала всички определения за човека.

Беше много интересно. И беше анонимно и много истинско. И тогава имаше разни изненади - кой какво е усетил в друг човек, през какви очи го е гледал.
Още си пазя някъде това листче.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Виртуалната представа
« Отговор #57 -: Октомври 29, 2015, 10:39:12 pm »
Пък ти ме дразниш,защото не влизаш по-често във форума.  :19: Липсваш някак си. :38: :08:

Много пък сте раздразнителни  :P

Нямам никаква вина, разправяйте се с онзи крилатия в 12-ти дом, дето е решил, че му се мълчи  :) Иначе ви държа под око, нищо не съм изпуснала  ;D

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Виртуалната представа
« Отговор #58 -: Октомври 29, 2015, 10:46:34 pm »
Идеята ми беше да проверим интуицията си и по този начин да се видим през очите на друг човек.

А, така ли?
Аз пак не мога да се изкажа, нямам интуиция

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Виртуалната представа
« Отговор #59 -: Октомври 29, 2015, 10:56:25 pm »
За малкото време, откакто съм тук, мога да споделя почти само интуитивни усещания за някои от вас.

Драки, няма такъв образ неземен. Пряма, непресторена, вихрена, огнена и добронамерена - истински, автентичен овен :) Истинско забавление за мен е да чета постовете й.  :08:  :-*

На другия край на скалата е акрукс - тежка ми е, остра, вклиняваща се, студена, нещо марсово/ураново има между нас вероятно. Сяде ме още с първите ми постове тук. Много знае и е призната, помага на хора, които харесва, загрижена е и това й прави чест.  :72:

Тренди е чиста, някак по детски, мила, има нещо възторжено в нея.  :cheer:

Лили ми е далечна и неясна все още, нещо нептуново ми се пречка, та не мога точно да я усетя.

Рени я виждам топла, отзивчива, носеща някаква мъдрост и баланс у себе си.  :58:

Емма е винаги готова да помогне, да подкрепи, отворена, закачлива. Много готина!  :-*

Всъщност няма някой особено дразнещ субект във форума. Всеки носи нещо хубаво у себе си  :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми