Автор Тема: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог  (Прочетена 47618 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #45 -: Декември 04, 2017, 09:22:03 pm »
Нещо с баща ти...

Да, ... и аз това си помислих :(
Над силата е само умението да я владеем!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #46 -: Декември 04, 2017, 09:22:49 pm »
а да не помъдрява по-рано населението
Рени, това, което искаме, рядко съвпада с реалността. Какво помъдряване - по-скоро тотално затъпяване, и не само у нас.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12464
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #47 -: Декември 04, 2017, 09:36:52 pm »
Веско, реалността я създаваме всички заедно, планетките я обясняват. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #48 -: Декември 04, 2017, 10:01:09 pm »
При мен ще се случи в 11 дом в съвпад с дир. МС, тр. Юпитер ще е на К11 в опоз. с тр. СЛВ.
Плутон/У9 в 8 дом, Сатурн/У11 в 10 дом, Юпитер/У10 в 1 дом.

За себе си не знам, какво да мисля за този съвпад - въртят ми се мисли за промяна в работата, ама то и сега ги има... :017:


ПП. В глобален аспект ми се струва, че този съвпад ще е трудно изпитание. Тази демографска криза май яко ще се задълбочи, макар че и сега по малките градове и села няма хора. Пустош е... :(
« Последна редакция: Декември 04, 2017, 10:07:31 pm от romantica »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #49 -: Декември 05, 2017, 08:30:19 am »
Да, ... и аз това си помислих :(

Първо - не можем отсега да кажем нищо, нека Сатурн влезе козирог да прецениш действието му от съвпада със слънцето ти.

Второ - слънцето вече би трябвало да представлява собствената ти личност и авторитет, както и МЦ - твоята посоката в живота, не родител, или поне не в тази степен, в която е при по-младите хора.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #50 -: Декември 05, 2017, 10:14:20 am »
Terry  :08: аз се въздържах да го коментирам на глас, но ти го направи. В същата посока се впуснах и аз да разсъждавам. Така ми се иска да е и така го усещам сега, когато Сатурн мина през МС 3 пъти и доближава Слънцето ми отново. Времето ще покаже.  :)  Благодаря ти за подкрепата, радвам се, че още някой вижда ситуацията, като мен  :engel016:
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12464
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #51 -: Декември 05, 2017, 01:32:53 pm »
Слънце , ИЦ( щом е активиран МЦ, активиран е и ИЦ, нали това е ос), Сатурн винаги имат отношение към мъжете в женска карта.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #52 -: Декември 05, 2017, 02:09:52 pm »
Да, така е - в края на периода (ноември 2020г) върху ИС и в съвапд с нат.(р)Марс ще бъде тр.СЛВ, а тр.(р).Марс ще бъде в съвапд с нат.Юпитер. Оста ще се активира забележимо през тази година.
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #53 -: Декември 05, 2017, 02:19:25 pm »
Слънце , ИЦ( щом е активиран МЦ, активиран е и ИЦ, нали това е ос), Сатурн винаги имат отношение към мъжете в женска карта.

При мен - не. Може да показва нещо свързано с отношенията в детството ми с баща ми само защото е в лъв и в 12ти дом, а аз съм слънчева риба, но иначе изцяло е майка ми. По Хубер май така беше - Сатурн описва майката.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12464
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #54 -: Декември 05, 2017, 02:31:45 pm »
Дай да видим, защо го разчиташ като не.  :)Ю

Освен ако броим, че Слънцето се гледа за дневно, а Сатурн за нощно раждане, ти си дневно раждане.
« Последна редакция: Декември 05, 2017, 02:36:32 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

wind

  • Global Moderator
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 16
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #55 -: Януари 08, 2018, 09:24:20 am »
Преместено тук

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #56 -: Януари 26, 2018, 08:26:03 am »
Вчера, днес - някакви събития по дома, в който в момента ви е плутон и Меркурий? Мисля си, че тр. Меркурий в разходящ съвпад с плутон и почти в градуса на съвпада, който предстои през 2020 може да покаже какво да очакваме тогава. ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12464
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #57 -: Януари 26, 2018, 02:09:42 pm »
Сънувам по-хард сънища и такива свързани с пари, на мен ми дават, аз връщам ресто, но всичко се върти около финанси в съня ми. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #58 -: Януари 28, 2019, 10:06:35 pm »
Вчера следобеда слушах някаква астроложка по радио Пловдив, която казваше, че този съвпад на трите планети се случвал изключително рядко, не знам на колко си години, и по цялата планета щяло да има големи катаклизми. Пропусна да спомене какви. Също така, пропусна да спомене, че няма да има съвсем точен съвпад на 3-те в Козирог, но явно ѝ се искаше да създаде по-голям интерес у слушателите.

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #59 -: Януари 29, 2019, 09:28:32 am »
Слънце , ИЦ( щом е активиран МЦ, активиран е и ИЦ, нали това е ос), Сатурн винаги имат отношение към мъжете в женска карта.

При мен съвпада ще е в 5д където Сатурн е У, с много и само тригони - към 1д /АЦ, Уран, Юпитер, ЮЛВ, Плутон/ и към Луната ми в 9д. "Много хубаво не е на хубаво"! Да видим с мъжете ми какво ще става ... чудеса? :72: