Автор Тема: Цикъл Марс-Юпитер  (Прочетена 26160 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #60 -: Януари 05, 2018, 09:58:51 pm »
А, ние с нашата агресия , защото всеки носи такава, на чий път заставаме- нещо такова се получава на практика :" Всички работят с идиоти, тогава идиотите с кого работят ?!? " :)

Аз през цялото време имах предвид моята си агресия и начини за справяне; то си е въпрос на химия в организма, не можеш да си спокоен, ако не си спокоен; но пък нали да си признаваме недостатъци е нещо страшно, затова така все другите са виновни

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #61 -: Януари 10, 2018, 05:30:47 pm »
Този нов цикъл в съвпад с натална Венера в 8 дом и в квадарат с натална Луна в 6 дом - тръшна ме някакъв страшен вирус и не мога да се отлепя от леглото няколко дни. Както бях супер добре в неделя - през нощта срещу понеделник се събидих от шум, станах да видя какво става и усетих как гърлото ме реже и едва си стоя на карака. Обичайно при гърлобол минавам със Стрепсилс и витамини, но сега наистина не бях добре и тази терапия нямаше да е достатъчна. И добре, че взех мерки веднага, защото хора карай мен буквално се оказаха на прага на смъртта. Със започването на новия цикл Слънце/Венера/Плутон в Козирог - на другия ден започна да ми просветлява, но все още не съм добре. Явно краят на цикъла Венера/Слънце е бил дъното и с новия цикъл е започнал и възход.
Над силата е само умението да я владеем!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #62 -: Януари 10, 2018, 05:56:15 pm »
Този нов цикъл в съвпад с натална Венера в 8 дом и в квадарат с натална Луна в 6 дом - тръшна ме някакъв страшен вирус и не мога да се отлепя от леглото няколко дни. Както бях супер добре в неделя - през нощта срещу понеделник се събидих от шум, станах да видя какво става и усетих как гърлото ме реже и едва си стоя на карака. Обичайно при гърлобол минавам със Стрепсилс и витамини, но сега наистина не бях добре и тази терапия нямаше да е достатъчна. И добре, че взех мерки веднага, защото хора карай мен буквално се оказаха на прага на смъртта. Със започването на новия цикл Слънце/Венера/Плутон в Козирог - на другия ден започна да ми просветлява, но все още не съм добре. Явно краят на цикъла Венера/Слънце е бил дъното и с новия цикъл е започнал и възход.
Алена,на мъжа ми цикълът в съвпад с натална венера,опозиция сатурн,ужасни болки  кости,череп,лакти,гръб.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #63 -: Януари 10, 2018, 08:45:05 pm »
Аз също имах проблеми в китките - много слаби и фини китки имам и ме заболяха, та се стигна и до хапове, но го отдадох на транзитите върху Слънцето ми, което е У6 - върху него започнаха двата нови цикъла Слънце/Сатурн и Венера/Сатурн. На това място все още е и Венера по дирекции, а Луната по дирекции го квадратира за "разкош"  :17: . Каквото минава през Слънцето ми (У6), явно дава и здравна препратка.

Предполагам, че и той взима мерки и пожелавам бързо да влезе в хармоничен ритъм  :-*
Над силата е само умението да я владеем!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #64 -: Януари 11, 2018, 07:38:31 am »
Аз също имах проблеми в китките - много слаби и фини китки имам и ме заболяха, та се стигна и до хапове, но го отдадох на транзитите върху Слънцето ми, което е У6 - върху него започнаха двата нови цикъла Слънце/Сатурн и Венера/Сатурн. На това място все още е и Венера по дирекции, а Луната по дирекции го квадратира за "разкош"  :17: . Каквото минава през Слънцето ми (У6), явно дава и здравна препратка.

Предполагам, че и той взима мерки и пожелавам бързо да влезе в хармоничен ритъм  :-*
Благодаря Алена.При него венера е у6. Затъмнението през август ще е в квадрат.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #65 -: Януари 12, 2018, 07:01:50 am »
Благодаря Алена.При него венера е у6. Затъмнението през август ще е в квадрат.

М, да ... а при мен точно върху Луната  ??? В 6 дом, тя е У5.
Над силата е само умението да я владеем!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #66 -: Януари 12, 2018, 05:29:29 pm »
М, да ... а при мен точно върху Луната  ??? В 6 дом, тя е У5.

През 2008г.някакво по-запомнящо събитие?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #67 -: Януари 12, 2018, 06:56:52 pm »
През 2008г.някакво по-запомнящо събитие?

Имах много сериозен burnout през декември - 12-25 декември и се зарекох, че повече никога, никога няма да бъде така. Съответно 2009г. започна с нов ред - работно време, лично време и т.н. В началото на  burnout-а - Плутон и Меркурий са ми бли върху Слънцето - У6 в 10 дом, а в края - Марс. Натрупването, за да се стигне до това състояние е от цялата година, простотогава изби.

А също през юли беше най-хубавото ми "море" Годината, като цяло беше много силна. Есента имах и едно пътуване с кола до Будва - голямо приключение - шофирах аз :) Екстремна година.
Над силата е само умението да я владеем!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #68 -: Януари 12, 2018, 08:09:53 pm »
Благодаря Алена.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #69 -: Януари 13, 2018, 11:55:21 am »
На 07.01.2018 г. Марс и Юпитер стартират с нов цикъл в  17 *55' в Скорпион по зодиакална дължина (23*49' Везни) .
За какво или каква кауза ще се борим, как ще овладяваме положението в убежденията си, ще водим ли и как битки да разширяваме възможностите си и ще получаваме и желаното, само когато сме силно  изкушени ?
И двете планети са видими сутрин на източния хоризонт, което дава тенденция за издигане в техните сфери , чрез заслуги и уважение,подкрепени са от Светилата и Венера, Нептун и Плутон.

при мен активират 3 дом и съвпад с Луна/Нептун,скоро м.02 е ингрес на пр.луна в скорпион,
тактически битките не са важни,колко ще са и за какво,стратегията е да спечелим войната,ако сме въвлечени в такава,макар,че
победители и победени винаги са губещи във война,режимът е на оцеляване по време на битки и война,печеливш е мирът,той разширява възможностите и носи желаното

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #70 -: Януари 19, 2018, 02:58:27 pm »
Тотално безсъние, откакто се случи тоя цикъл на Асцендента ми.
Интересното е, че не спя и не се чувствам изтощена. Сънят продължава от сутрин до обед. После през ранния следобед ми е леко замаяно. И същевременно има прилив на ментална енергия нощем, не мога да спра да мисля, за какво ли не.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #71 -: Януари 19, 2018, 04:07:07 pm »
И същевременно има прилив на ментална енергия нощем, не мога да спра да мисля, за какво ли не.

Това ти състояние на духа помага ли да получаваш по-леко желаното ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #72 -: Януари 19, 2018, 04:09:03 pm »
За желаното не мога да кажа, засега като че ли не. Но помага да свърша необходимото. Надвечер се възползвам от прилива на енергия, вдъхновение и интуиция и си работя по моите неща. Да 2-3 през нощта. И после не се спи.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #73 -: Януари 19, 2018, 04:32:37 pm »
Но помага да свърша необходимото. Надвечер се възползвам от прилива на енергия, вдъхновение и интуиция и си работя по моите неща.

Това е добро. Още някъде изразходвай енергия, за нещо, което не касае лично теб и твоите желания.
Много хора страдат/ме от безсъние в периода от около месец, не е само от Марс/Юпитер. Вечер в небето са само Уран и Нептун ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #74 -: Януари 19, 2018, 05:18:29 pm »
Още някъде изразходвай енергия, за нещо, което не касае лично теб и твоите желания.

Преди Коледа съм я изразходила, масирана благотворителна акция.

Това, че не бия тъпан във форума, не означава, че нищо не правя и мисля само за себе си.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui