Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625160 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #30 -: Юни 04, 2013, 12:13:11 pm »
Сънувах около 10-на супер изгладнели малки котенца, подхвърлях им залъчета хляб и те само дето не се избиваха да ядат

Котенцата май са на изневяра.

Въй въй-дано да не познаваш :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #31 -: Юни 05, 2013, 12:19:05 pm »
Сънувах около 10-на супер изгладнели малки котенца, подхвърлях им залъчета хляб и те само дето не се избиваха да ядат

Толкова е и средният дневен трафик във форума.  :D

Мяууу!  :P
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #32 -: Юни 05, 2013, 12:23:40 pm »
Хахаха :)
Да дойде Уран да тълкува сега :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #33 -: Юни 05, 2013, 10:35:34 pm »
Kотенцата са изкушения.
Ще храниш нечии очаквания. :)

п.п.Абе, да не е свързан сънят ти с форума? :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #34 -: Юни 05, 2013, 10:38:46 pm »
Kотенцата са изкушения.
Ще храниш нечии очаквания. :)

п.п.Абе, да не е свързан сънят ти с форума? :)

Ами тя Lilla това намекна :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #35 -: Юни 05, 2013, 10:45:01 pm »
Kотенцата са изкушения.
Ще храниш нечии очаквания. :)

п.п.Абе, да не е свързан сънят ти с форума? :)

Ами тя Lilla това намекна :)

Сега я прочетах.
Лила да не би да е Лили от другия форум? :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #36 -: Юни 05, 2013, 11:17:54 pm »
Че кой друг има шантави сънища като моите?  :D
С какъвто и ник да съм, по сънищата ще ме разпознаваш.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Сънувах...
« Отговор #37 -: Юни 09, 2013, 02:17:19 am »
сънувах голям магазин, просторен, с мрамор на пода, на две нива, в който избирах обувки с моя приятелка придружителка - обувките, които пробвах бяха два чифта, но помня че обувах по една от тях, бяха красиви, отворени и с все син елемент в тях, вторите по някаква причина напълних с гореща вода, след което обух, бях с чорапи

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #38 -: Юни 09, 2013, 10:45:51 am »
сънувах голям магазин, просторен, с мрамор на пода, на две нива, в който избирах обувки с моя приятелка придружителка - обувките, които пробвах бяха два чифта, но помня че обувах по една от тях, бяха красиви, отворени и с все син елемент в тях, вторите по някаква причина напълних с гореща вода, след което обух, бях с чорапи

Мисля, че се задават ухажьори, при това доста подходящи, но ти се дърпаш. Към единия си доста подозрителна и ще се опиташ да го "провериш" по някакъв начин

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #39 -: Юни 09, 2013, 11:57:51 am »
сънувах голям магазин, просторен, с мрамор на пода, на две нива, в който избирах обувки с моя приятелка придружителка - обувките, които пробвах бяха два чифта, но помня че обувах по една от тях, бяха красиви, отворени и с все син елемент в тях, вторите по някаква причина напълних с гореща вода, след което обух, бях с чорапи

 Нови възможности в деловата ти дейност, като и някакви морални дилеми.
 Любимите ти хора не са ти вързани в кърпа и ще е добре да проявяваш известен такт. Възможни са и конфликти с роднини.
Искаш нещо да му отпуснеш края. :D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12473
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #40 -: Юни 11, 2013, 01:46:34 pm »
Сънувах първо ,че трябва да занеса вино на някой,но се върнах защото съм го забравила.След това се озовах в някаква кръчма и там беше братовчедка ми ,почти пияна и това ме вбеси дотолкова ,че започнах да я душа с такава ярост ,че тя припадна и нещо я обвинявах за децата и.Събудих се и след като съм заспала отново сънувам ,че отвън вали нещо като суграшица ,но и денят е 24.06. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #41 -: Юни 11, 2013, 06:46:59 pm »
Сънувах първо ,че трябва да занеса вино на някой,но се върнах защото съм го забравила.След това се озовах в някаква кръчма и там беше братовчедка ми ,почти пияна и това ме вбеси дотолкова ,че започнах да я душа с такава ярост ,че тя припадна и нещо я обвинявах за децата и.Събудих се и след като съм заспала отново сънувам ,че отвън вали нещо като суграшица ,но и денят е 24.06. :)

 Има нещо, което те мъчи (може и да не е точно теб) по отношение на стила на живот/работа ти. Виното е свързано с психическата енергия и дълбокия вътрешен живот. Там някъде имаш конфликт, било със себе си, било с околните. Не изключвам да ти се налага и делово пътуване, към което трябва да подходиш с нужното внимание. Не се изкушавай да разпространяваш слухове. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12473
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #42 -: Юни 11, 2013, 09:58:40 pm »
Сънувах първо ,че трябва да занеса вино на някой,но се върнах защото съм го забравила.След това се озовах в някаква кръчма и там беше братовчедка ми ,почти пияна и това ме вбеси дотолкова ,че започнах да я душа с такава ярост ,че тя припадна и нещо я обвинявах за децата и.Събудих се и след като съм заспала отново сънувам ,че отвън вали нещо като суграшица ,но и денят е 24.06. :)

 Има нещо, което те мъчи (може и да не е точно теб) по отношение на стила на живот/работа ти. Виното е свързано с психическата енергия и дълбокия вътрешен живот. Там някъде имаш конфликт, било със себе си, било с околните. Не изключвам да ти се налага и делово пътуване, към което трябва да подходиш с нужното внимание. Не се изкушавай да разпространяваш слухове. :)

Uran,благодаря за тълкуването,има такива индикации при мен и за човек около мен. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12473
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #43 -: Юни 12, 2013, 12:57:11 pm »
Път широк с много цветя около него и в далечината торнадо ,но огромно ,от тези ,които се случват в Тексас.До мен стои мъж ,който притеснено ми напомня ,че трябва да се спасяваме ,а аз не се страхувам ,а напротив наслаждавам се на гледката ,ама наистина беше много красиво.И изведнъж настъпи някаква суматоха ,появиха се някакви хора и се озовах в ръка с нещо като пакетче ,което неутрализирало торнадото ,което ми прозвуча твърде смешно ,но наистина торнадото започна да се смалява и точно в този момент до мен кацна самолет -в червени нюанси и с някакви надписи .Това сънувах  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #44 -: Юни 12, 2013, 04:47:30 pm »
Път широк с много цветя около него и в далечината торнадо ,но огромно ,от тези ,които се случват в Тексас.До мен стои мъж ,който притеснено ми напомня ,че трябва да се спасяваме ,а аз не се страхувам ,а напротив наслаждавам се на гледката ,ама наистина беше много красиво.И изведнъж настъпи някаква суматоха ,появиха се някакви хора и се озовах в ръка с нещо като пакетче ,което неутрализирало торнадото ,което ми прозвуча твърде смешно ,но наистина торнадото започна да се смалява и точно в този момент до мен кацна самолет -в червени нюанси и с някакви надписи .Това сънувах  :)

прилича на някакви силни емоции, които засягат много хора, и вероятно ти ще намериш изход от ситуацията, няма да е особено приятна, ще трябва да кажеш на някой истината в лицето