Автор Тема: Ленорман  (Прочетена 111927 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Ленорман
« Отговор #210 -: Декември 19, 2016, 09:40:29 pm »
на косата единственото положително събитие е страстен секс или повечко излишна енергия
тук не виждам нито едното, нито другото
но и картите не стигат като за изясняване, като бройка изтеглени
картата на цепене има значение, особено при неяясни други

тези изглеждат като поредния повтарящ се конфликт, заради завишени очаквания или просто блянове

Благодаря, Аброуд. Колко карти минимум би изтеглила, за да има яснота?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Ленорман
« Отговор #211 -: Декември 22, 2016, 01:32:24 am »
Стар, хич ме няма в ленорман, но като гледах картите ми дойде мисъл, че сама не вярваш, че ще намериш голямата любов. Някак закостеняла и затворена ми прозвуча тази подредба по този въпрос. Сякаш имаш идея, визия, мечта ли е - как искаш да се обвържеш. Имаш нещо предвид и в главата ти е много ясно, много чисто. Но има една идея за пасивност, може би нараняване, болка.
Ще ми е интересно дали поддържаш комуникация с някой мъж, по-скоро писмена.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Ленорман
« Отговор #212 -: Декември 22, 2016, 08:06:24 am »
Кореспонденция с мъж, връзка по интернет, нещо такова по-скоро виждам, само че внимавай да не се озовеш в ролята на любовница.
Нещо от миналото ще оставиш - дали ще оставиш някой там или надеждата, че може да се обади, не мога да преценя. като цяло ще се чувстваш чудесно емоционално. в любовен план ще вземеп някакво решение относно отношения.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Ленорман
« Отговор #213 -: Декември 27, 2016, 11:33:06 am »
Хрумна ми нещо. Пробвали ли сте да пренаредите голямата подредба с различна отправна точка, с идеята да получите по-обстойна информация по определена тема, в контекста на цялата подредба ? Нещо като производните домове в астрологията или варгите във ведическата астрология. Като за първа карта от подредбата се слага картата сигнификатор на темата. Тя е със символизма на Конник, втората след нея е с този на Детелина и т.н. Нещо като подредба, пласт от основната подредба на картите. Символизмът на основната подредба по реда на изтегляне на картите си остава като основен фон, върху който се наслагват значенията на картите от пренаредената подредба.

по принцип може да си питаш по каквато тема искаш, като си имаш сигнификатор за темата. само че не се слага сигнификаторът на определено място, а се гледа къде се пада и така се тълкува. за мен малко е безсмислен този метод, защото дефакто пак всичко си излиза и сигнификаторите така или иначе са си едни и същи

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Ленорман
« Отговор #214 -: Декември 27, 2016, 09:20:18 pm »
изобщо не схванах идеята
производните теми са застъпени в голямата подредба, по принцип без допълнителни други

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Ленорман
« Отговор #215 -: Септември 14, 2017, 11:00:34 am »
Риби - Планина - Пръстен

Тези карти как ги тълкувате, касаят разговорите между двама души.

... И ми стана още по-интересно, заради елемента на повтаряне:

Пръстен - Планина - Щъркел

Това е за преговори по конкурентен договор. Или единият трябва да върви, или другият. За двата паралелно - трудна работа, няма ресурс.  Предвид това, че Пръстен е на 3-та позиция в първата подредба, този ли би трябвало да оцелее?
« Последна редакция: Септември 14, 2017, 11:14:36 am от Bobolina »

Начинаещ

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Ленорман
« Отговор #216 -: Септември 15, 2017, 10:37:00 pm »
Здравейте момичета. Поздравления  за хубавата тема във която си позволявам да се запиша. Аз от скоро съм притежателка на карти Таро, а покрай тях се запалих по картите на Ленорман. Някак си повече ме привличат с точните си и ясни значения. Така в момента съм си надписала едно тесте обикновени карти, върху което се упражнявам, пък като задобрея ще си поръчам и оригинални  :57:. Ще съм ви благодарна, ако ми препоръчате линкове и статии където е обяснено за подредбите и за начина по който се тълкуват картите, нямам предвид значението на всяка карта, а тълкуването в самите подредби...
     И разбира се ако не е твърде нахално, ще помоля по-напредналите от вас  да ми хвърлят едни карти ако е възможно. Това което ме мъчи е че с приятелят ми вече 3 години опитваме безуспешно за детенце. Та въпросът ми е - Има ли надежда през следващите 6м да забременея?
     Да добавя, че предстои да се оженим идния вторник - граждански брак , ако излезе нещо такова в подредбата

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Ленорман
« Отговор #217 -: Септември 15, 2017, 10:55:26 pm »
Тука само аз останах, другите починаха-Сатурнова опозиция има форума. Ако искаш, изтегли три от надписаните ти обикновени карти и ще си представим,че са истински .Но това не и и проблем ,защото аз така ли иначе не съм в час с Ленорман, но ще приложа оракулска обзорна лингвистика . Да не мислиш, че зъболекарите примерно знаят какво правят-всички са баш майстори, тъй че дърпай асо пика с надпис и ще го измислим  ;D

Начинаещ

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Ленорман
« Отговор #218 -: Септември 15, 2017, 11:22:49 pm »
1. 22-кръстопът
2. 5-дърво
3. 6- облаци
 
Май не звучи добре

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Ленорман
« Отговор #219 -: Септември 15, 2017, 11:46:01 pm »
На кръстопът се правят жертвоприношения на Хеката-Лунна богиня. Дървото е символ на живота, плода и рода -затова се казва дървото на живота. От облаците вали дъжд из ведро и се напояват клоните на дървото, за да избуее  сочен едър плод  :012: Значи три да-та имаш за майчинство, само не забравяй да правите секс и че не е нужно чак да се жените  :012:

Начинаещ

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Ленорман
« Отговор #220 -: Септември 15, 2017, 11:55:10 pm »
Благодаря ти мила за надеждата , която ми вдъхна. Ние се женим по-скоро за да узаконим отношенията си. Така и така си решихме,  че искаме да остареем заедно  :). За секса е ясно, ако не за бременност , то поне за удоволствие  :38:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Ленорман
« Отговор #221 -: Септември 20, 2017, 04:07:52 pm »
Начинаеща, има ли в рода ви някакви заболявания, които се предават по женска линия и са свързани с трудно забременяване? Жените в рода ти да са имали трудна бременност, спонтанни аборти?

Картите ти показват, че трябва да вземеш важно решение. Пътищата/Кръстопът са свързани с решения, които ще определят посоката на живота. Много често тези решения не са особено лесни. Това е карта на личната отговорност.
Така и ти трябва да вземеш решение, което да е отговорно за теб.
Дървото е свързано със здравето - физическо и психическо. Решенията ти явно ще са свързани със здравословните теми. Това е карта и на наследството, отношения в род, семейство. За да разбереш какво е здравословното състояние, гледат се околните карти.
Облаците в Ленорман не са позитивна карта. Те говорят за неяснота, може и болест. Има нещо, което не ти е известно и е обвито в облак.

Навярно трябва да потърсиш лекар и да се ориентираш дали в семейството ти е имало жени с репродуктивни проблеми, какви са били, дали няма нещо наследствено, което да дава това забавяне при теб.

Положителното е, че сбор от картите - 22+5+6=33
Под номер 33 в Ленорман се намира Ключ. Тази карта говори за намиране на решение в скоро време. Ще стигнеш до прозрение, ще се отблокира ситуацията, ще разбереш какво дава това "заключване". И ще успееш да разрешиш този проблем.

Желая ти успех.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Ленорман
« Отговор #222 -: Септември 20, 2017, 10:22:22 pm »
Кръстопътя ,като тълкуване за вземане на решение, отразява обективната реалност-да, те са решили да се оженят и да създадат собствено родословие, но облаците изразяват питането и неясното бъдеще на дървото и плода в тях. Та не мисля да е болно момичето и на трите карти има изображения на дървета със зелени листа, без други външни елементи с натоварваща символика .Решението е взето и отговорът е извън традиционите пътища и гледища, по-близък до природата и натуралната същност и предпазване от външни влияния и мнения. Три карти с три дървета прави гора, гората пречиства въздуха и дава сянка и кислород на хората .Не се страхувай и не се сугестирай от чужди проекции и тълкувания, махни се от тази тема. Въпросът е сериозен и отговорен ,за да получи онлайн отговор. Никога, никога не бих заложила вярата си в нещо на случайно онлайн гадание. Изчезни и не си търси мозъчно замръсяване .Успех !

Mojito

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Ленорман
« Отговор #223 -: Ноември 12, 2017, 05:57:21 pm »
Привет, момичета. Отскоро имам картите на Мадам Ленорман и все още се уча. Днес изтеглих една комбинация за чувства на мъж към жена и се затруднявам с тълкуването.
 Подредбата е такава:
На цепене: 32
—-25——
12——19
—-17—-
1——-22
Резултат сбор 24 сърце.
Ще съм ви благодарна, ако се включите с тълкуване :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ленорман
« Отговор #224 -: Декември 11, 2017, 02:27:36 pm »
"Да си направя ли личен блог ?"  Първо отворих на картите Ленорман и затова тук питам, ще ми полезна и приятна вашата помощ, момичета, благодаря.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“