Автор Тема: Новолуние 17 януари 2018г.  (Прочетена 7819 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 17 януари 2018г.
« Отговор #15 -: Януари 21, 2018, 03:42:08 pm »
Значи на Луната в Лъв нещо й пречи като аспект или Слънцето не кореспондира с този знак, има планета/и върху него или управителя му, както и към К5.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 17 януари 2018г.
« Отговор #16 -: Януари 21, 2018, 03:48:16 pm »
Неаспектирана Луна в началото на знака /по тропикал/.

Естетиката е по Венера, но навиците са по Луната.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 17 януари 2018г.
« Отговор #17 -: Януари 21, 2018, 03:57:33 pm »
Аз имам наблюдение върху Луна в Лъв, 5-ти дом, но освен твърди аспекти , има и леки- нативите много добре парадират със същата. Аз имам Луна в 5-ти, сходно е и е със Сатурн, аз също често се занемарявам откъм външен вид, но отвътре работи огненото, Слънцето ми е с твърди аспекти, но към у К5 -Марс имам аспект от Уран и Луната е съвшад и с Венера, сещам се , че съм жена . Нямам прическа, грим, но имам винаги уникален, изряден маникюр, който ми е запазена марка и педикюр също.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 17 януари 2018г.
« Отговор #18 -: Януари 21, 2018, 05:39:01 pm »
И аз в последно време се лишавам от козметични грижи, но важното е да сме спретнати и да не заприличваме на клошарки. Но и този стремеж трябва да ти е вътрешно заложен.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Новолуние 17 януари 2018г.
« Отговор #19 -: Януари 21, 2018, 05:39:08 pm »
Ха,аз най-вече на педикьор съм го докарала,зимата никой не го вижда,нося гривна на крака от много години.Венера в риби ли.Гривни по ръцете винаги и много,знам,че е кичозно,харесва ми да ми дрънчат.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 17 януари 2018г.
« Отговор #20 -: Януари 21, 2018, 07:35:20 pm »
Ха,аз най-вече на педикьор съм го докарала,зимата никой не го вижда,нося гривна на крака от много години.Венера в риби ли.Гривни по ръцете винаги и много,знам,че е кичозно,харесва ми да ми дрънчат.

Сафо, комбинацията Водолей+Риби , така се кичат, поне тези , които познавам- с дрънкулки, синджирчета, камъчета ? Ти имаш ли такава? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Новолуние 17 януари 2018г.
« Отговор #21 -: Януари 21, 2018, 07:50:50 pm »
Асцедент лъв - всичко имам :012: маникюр, педикюр, прическа, без грим не излизам, бижута (пръстен на крака лятно време), шалове, чанти (това ми е слабост), пълен пакет!
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Новолуние 17 януари 2018г.
« Отговор #22 -: Януари 21, 2018, 07:57:34 pm »
Сафо, комбинацията Водолей+Риби , така се кичат, поне тези , които познавам- с дрънкулки, синджирчета, камъчета ? Ти имаш ли такава? ;)
Меркурий ,Слънце във водолей.Меркурий у1,у2,у5 връх на тао Юпитер/Сатурн,гривни с камъни,сребро,кожени неща по врата,синджирчета не харесвам,предпочитам гривни и обеци по много.Имам татуси,пиърсинги,от ония далечни години,когато бяха табу.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 17 януари 2018г.
« Отговор #23 -: Януари 21, 2018, 08:19:38 pm »
Забележете за какво си говорим по това Новолуние- съвсем по Уран, значи си действа сега транзита, честито на онези, които имат намерение за нещо неконвенциално, различно, рисковано, което да осъществяват по пълнолуние, в тези градуси, може при лунации в Овен/Везни на пролет, ако не успеят сега на ПЛЗ. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Новолуние 17 януари 2018г.
« Отговор #24 -: Януари 22, 2018, 10:38:56 pm »
При мен в 11 дом, без значими аспекти освен един разходящ тригон с Марс...

Загубихме позната жена, приятелка... по възможно най-кофтия начин и пред очите на собствените ѝ невръстни деца.
Мъчно ми е... :'(

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Новолуние 17 януари 2018г.
« Отговор #25 -: Януари 23, 2018, 05:26:04 pm »
Съболезнования, Романтика!
И аз днес разбрах за тежко заболяване- най- вероятно тумор в мозъка на шофьора на училищния бус. Беше ми много приятно обуването с този човек , познавам го от години.
Не знам защо рядко добрите и весели хора често имат такава нелепа съдба..
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Новолуние 17 януари 2018г.
« Отговор #26 -: Януари 23, 2018, 09:53:16 pm »
Благодаря, Корея!

Не знам защо рядко добрите и весели хора често имат такава нелепа съдба..
Все по-често се питам и аз същото...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 17 януари 2018г.
« Отговор #27 -: Януари 24, 2018, 12:17:22 pm »

Все по-често се питам и аз същото...
[/quote

...защото често ние сме тези, които избирам кой е добър и весел за/към нас, въпрос на предпочитания и симпатия. Щом някой ни хареса моментално изключваме, че същия този човек може да е : наранил друг човек,  да е откраднал и т.н. Както и често обожествяваме хората, защото страдат, уж бе з видима причина- а ние не знаем, де факто какво се случва там вътре и тук ,
 около него
. Често осите 3/9 и 4/10 са с тежки аспекти-това роднинските оси и по бащина и по майчина линия. 3-ти е 12-ти от 4-ти, а 4-ти 2-ри от 3 -ти, 10-ти е 8-ми от 3-ти.ю

Романтика, а ти защо мислиш, че Новолунието е донесло тази новина или по-точно защо така емоционално реагираш на същата,това е по-важно , какво е разбутала лунацията в картата и в някоя от прогностичните ?
 
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 17 януари 2018г.
« Отговор #28 -: Януари 24, 2018, 02:29:10 pm »
...защото често ние сме тези, които избирам кой е добър и весел за/към нас, въпрос на предпочитания и симпатия. Щом някой ни хареса моментално изключваме, че същия този човек може да е : наранил друг човек,  да е откраднал и т.н. Както и често обожествяваме хората, защото страдат, уж без видима причина- а ние не знаем, де факто какво се случва там вътре и тук , около него. Често осите 3/9 и 4/10 са с тежки аспекти-това роднинските оси и по бащина и по майчина линия. 3-ти е 12-ти от 4-ти, а 4-ти 2-ри от 3 -ти, 10-ти е 8-ми от 3-ти.

Романтика, а ти защо мислиш, че Новолунието е донесло тази новина или по-точно защо така емоционално реагираш на същата,това е по-важно , какво е разбутала лунацията в картата и в някоя от прогностичните ?
И аз се запитах същото, защо това Новолунието е донесло тази новина за приятелката? 

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Новолуние 17 януари 2018г.
« Отговор #29 -: Януари 24, 2018, 05:25:50 pm »
Загубихме позната жена, приятелка... по възможно най-кофтия начин и пред очите на собствените ѝ невръстни деца.
Мъчно ми е... :'(
Затъмнението от август миналата година в 6дом опозиция Венера ли беше?