Автор Тема: Юпитер/Уран-"време" за късмет  (Прочетена 12020 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Отговор #60 -: Юни 15, 2017, 03:28:50 pm »
За някои явно стационарно директен Юпитер ву натална точка, без лоши аспектации, а напротив-не беше.

Нещата не се случват от вчера за днес, както често ни се иска, особено за темпераментите с акцент : Овен, Стрелец, Скорпион, Водолей, Меркурий, Марс, Юпитер. "Лошата" аспектация не пречи на Венера и Юпитер, до степен да отнеме желаното и обещаното по същите, може просто да ни разочарова, поради проявили се  лакомия, излишества, перчене, арогантно поведение в периода.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Отговор #61 -: Март 13, 2024, 07:36:51 am »
На 21 април 24г.Юпитер/Уран ще се срещнат в 21*на знак Телец.Колко ще е късметлийски аспект с Венера в Овен?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Отговор #62 -: Март 13, 2024, 09:01:11 am »
На 21 април 24г.Юпитер/Уран ще се срещнат в 21*на знак Телец.Колко ще е късметлийски аспект с Венера в Овен?

Интересно ще е - Венера ще е и в съвпад с ретрограден Меркурий в овен, а Марс в секстил със съвпада от риби, знак на екзалтация на Венера.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Отговор #63 -: Март 13, 2024, 02:51:31 pm »
На 21 април 24г.Юпитер/Уран ще се срещнат в 21*на знак Телец.Колко ще е късметлийски аспект с Венера в Овен?
Юпитер/Уран на 21° 49' в Телец, в 2ч. по гринуич се срещат по дължина. Юпитер/Уран съвпадат с бялата Луна - Селена, която носи защита, като ангел хранител. Тройният съвпад е в секстил с Марс на 22° в Риби, знак на Юпитер. Марс в случая е краен диспозитор: Юпитер/Уран в Телец – Венера в Овен – Марс в Риби. В същото време Венера съвпада с Хирон, а ретро Меркурий със северния възел, всички те са в Овен, с диспозитор Марс в Риби – Юпитер в Телец краен диспозитор.

Юпитер/Уран/ Селена – бялата Луна при мен попада в 9д и спуска точен тригон към Меркурий У1, 10 в 1д., но върху Мерка по това време е Лилит – черната Луна, сещам се за "черно и бяло в мен се преплитат" и си тананикам мислено  :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Отговор #64 -: Март 13, 2024, 05:33:41 pm »
Бих искала да кажа УАУууу, върху Фортуната ми е бау. ;D Да, ама надали, сигурно отново- среден.Ако сакън, дай Боже ,стане нущо убафко, ще докладвам.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Отговор #65 -: Март 14, 2024, 02:19:46 pm »
Около 21.04. Венера вероятно вече се е скрила или поне ще се вижда много слабо. Венера в Овен е в заточение, но е съвпад със СЛВ, което подсилва природата й, както и рецепцията й с диспозитора си. Венера е в мидпойнта на Марс и Юпитер- рискувайте на тъмно. Който има точки в 19-21 * Везни, Овен,  Рак, Козирог, в 5* Близнаци, Дева, Стрелец, Риби, ще споделя как възможности отвън са материализиране на личен ниво.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“