Последни публикации

Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10
71
Астрология / Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Сафо - Април 22, 2024, 06:59:51 am »
Не намирам тема за този цикъл,който ще стартира на 28.04.24г.в 28*на знак риби.
Тук ще е последната им среща за много дълъг период от време.Може да има проблеми с течове на горива и уреди,вирусни заболявания,инциденти във  вода,насилие,алергии,зависимости от всякакъв тип,алкохолни скандали.
Първа квадратура на 3.09.24г в знаците риби/близнаци ,последни критични градуси.
72
Астрология / Re: Синастрии
« Последна публикация от Сафо - Април 22, 2024, 05:26:59 am »
Не съм администратор.Любовният хорар може да даде информация,ако направите хорарна карта.Вие сте направила карта -синастрия и сте я качила в друга тема.
Смятате,че синастрията нищо не може да ви каже,а правите "двойна карта"?
73
Астрология / Re: Синастрии
« Последна публикация от missmkn - Април 21, 2024, 07:30:44 pm »
По съвет на администраторите местя въпроса си в тази тема, въпреки че като прогноза смятам, че Синастрията нищо не може да ми каже, за разлика от любовният хорар, но все пак:


Вижда ли ке нещо хубаво с този човек в бъдеще, кога? Има ли смисъл, ще имаме ли най-накрая спокойна връзка?

Аз съм синьото, той оранжевото. Благодаря!
74
Астрология / Re: Натални карти
« Последна публикация от fly - Април 20, 2024, 10:44:47 pm »
По въпросът на qwe-сидералната карта дава малко по-ясен поглед според мен, ето приблизително как изглежда. Сатурн става есенциално силен, стелиум в близнаци, но в 8-ми-не описва съвсем състезателен тип
Благодаря Papy за коментара.
75
Астрология / Re: Предсказателни - солари
« Последна публикация от Сафо - Април 20, 2024, 09:52:30 pm »
Обикновено на 33 годишна възраст при повечето хора ,натални и соларни оси се препокриват .Хубаво е Венера да е в 1 ви дом,но когато има достойнства .
Луната в рак е на трон ,както Слънце и Меркурий.
Юпитер в 11 дом е в своя дом,но в знак близнаци е в падение.
76
Астрология / Re: Предсказателни - солари
« Последна публикация от missmkn - Април 20, 2024, 08:45:47 pm »
Хубаво ли е когато Соларният асцендент е там, където е и рождения, а също и Венера да си е в твоята зодия и асцендент? Надявам се просто най-накрая да имам хубава година. Радвам се, че и Юпитер отива в 11 дом, тази година смятам да издам втората си книга и се надявам на голям успех :) Меркури пък ще си е в дома на рождения ми. Луната много не ми харесва, ама..
77
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от Ребека - Април 20, 2024, 11:42:47 am »
Стана ми интересно, пропуснала съм диспута ви от последните страници, та нали имам афинитет към изследване на псих. състояние и заболявания ,веднага налетях,наслухтях,като хрътка,щом чух "диагностицирана".  ;D Привидно не е по темата,но косвено едно псих. заболяване може да възпрепятства разгръщането на "гокленов потенциал"  или напротив -да го изстреля в космоса.Ама без философстване Тук ,в картата на Сафо наистина първо забелязах У3,че и Луна в 12ти дом.Луната е екзалтирана ,но нейният диспозитор Венера е същевремено У6 и се намира в 12дом, в собственият си знак,но заключен в 12 дом. Колко правомощия имат тези две тронови и екзалтирани хубавици, или въпросът е къде? Да не говорим,че Юпитер удря каре и увеличава клатушкането на тая у6 Венера.Сатурн и той в 12, Слънцето е мн.близо до 12,може и то да е там,Меркурий каре Уран. Може би слабостите в псих.състояние нямат възможност и сила да я изведат на високо проф.ниво, не всички сме равни под Слънцето.
78
Лунации / Re: Пълнолуние и полусенчесто Лунно Затъмнение-25.03.24г.
« Последна публикация от Сафо - Април 20, 2024, 06:23:34 am »
Колко време е продължителността на това затъмнение,има ли информация някъде?
79
Лунации / Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Последна публикация от Сафо - Април 20, 2024, 06:12:33 am »
Лунация в 6ти дом-заразените бебета с коклюш се увеличават.К5 в картата е в риби с Нептун и Венера там(5ти д.).Венера в падение и е упр.на 12,или 8ми от 5ти.
19* на Овен е градусът на екзалтация на Слънцето. ::)
80
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от Сафо - Април 20, 2024, 05:39:47 am »
Всъщност,тя не е диагностицирана.
Венера,Слънце,Марс в гокленови зони .
Нито е дейна,нито амбициозна,седи и чака да и падне нещо от небето.И то се случва отвреме/навреме.
Работи,защото я уредиха роднини,омъжи се,защото я сватосаха роднини,сега се е квакнала в чуждо жилище и брат и не може да я изгони,понеже е жалостив.Жена му го напусна ,децата му се изнесоха,любовницата го заряза ,като заяви да си живее със сестра му.Абсолютна мърда.

Цитат
Нито е дейна,нито амбициозна,седи и чака да и падне нещо от небето.И то се случва отвреме/навреме.
Сафо, сигурна ли си в знака на АСц ? Да не би да е в Телец ?
Рени,от книгата,която ми препоръча и понеже нативът е дневно раждане-цитирам:
"Основната метафора за небесно тяло в падение е човек,който е паднал в кладенец:той може да вика и да плаче,но никой не го чува.В социални ситуации планета в своето собствено падение обикновено представлява някой,който е неуважаван или с нисък социален статус.Също така може да си представим,че показва неща с ниско качество или дори психологически импулси,които не са достъпни и трудно се изразяват добре.В допълнение,възможно е да сочи нещо,което е социално необичайно или алтернативно,защото е пренебрегвано и не е във фокуса на преобладаващото обществено мнение."
Сатурн е дневен управител на знак Близнаци и е в падение в Овен.
Цитата от Уилям Лили:"Когато е слаб по достойнства,той е завистлив,алчен,ревнив и недоверчив,мръсен,външно преструващ се,бавен,преуспяващ,презира жените,лъжец,злонамерен,мърморко;никога не е доволен,все роптае."
Марс е диспозитор на Сатурн,а той е изгорен,и аз вече съм убедена,че жената е с асц Близнаци.
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10