Последни публикации

Страници: 1 ... 8 9 [10]
91
Общи приказки. Любими. Лично творчество / Re: Музикална раздумка
« Последна публикация от romantica - март 20, 2019, 12:51:38 am »

92
Астрология / Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Последна публикация от romantica - март 20, 2019, 12:43:08 am »
Времето ще ти свърши като дойде менопаузата - края на 40-те, началото на 50-те години, така че споко  ;)

Аз съм с 2 години по-голяма от теб и тази тема не ми е приоритетна засега.
93
Съновник / Re: Сънувах...
« Последна публикация от wiserneuron - март 20, 2019, 12:14:33 am »
Сънувах слънчев ден, земята беше прашна и суха, наоколо градинки.. и на земята имаше като лепенки изрязани пет птици в черен цвят, две гледаха на ляво, две на дясно и една на горе. Каза ми се, че благодарение на тези 5 отминали птици ни чакат добри времена, и че скоро цената на долара ще се срине и златото ще скочи 4 пъти изведнъж...

И друг сън, говорих с един дух и той ме пита "искаш ли да ти покажа как ние виждаме времето?" - и аз му отвърнах "да". Беше изцяло тъмна стая със светната една слаба лампичка, която освети една безкрайна плоскост като маса... и тогава ми каза "това е времето за нас". Питах го "кое е най-важно за теб?" и ми отговори "да ми имаш доверие"... и се събудих

И най-прекрасния сън който някога съм сънувал... Плувах в едно спокойно, синьо и блещукащо от вълните море, имаше мноого лек вятър и слънцето грееше меко, небето беше по-светло синьо от самото море и плувах в една бяла лодка, тя спокойно се носеше някъде напред... Обърнах се и видях един лъчезарен човек, който беше най отпред в същата бяла малка дървена лодка, той ни водеше и беше пълно с лодки като моята... беше уникално яко, спокойствие и блаженство, нямах нищо на лодката но се чувствах сигурно и ... не мога да го опиша. Опитах се да го нарисувам, но е мнооого далеч от това, което видях:

94
Общи приказки. Любими. Лично творчество / Re: ЧРД!
« Последна публикация от Papy - март 19, 2019, 11:33:04 pm »
Да си жива и здрава, Рени! Много интересна, плодотворна, запомняща година ти пожелавам!

95
« Последна публикация от Lili_Vanili - март 19, 2019, 11:23:54 pm »
Имам чувството, че в тая тема има голяма неблагодарност. Някой отделя от личното си време да отговаря, а друг все криви краставици търси.

Това за Сатурн не мисля, че е предмет на друга тема, защото нещата са свързани. А и при теб Сатурн ти е У4,5 и се намира в 4 дом, при това е и ретрограден. Нещата ще се случат не когато ти искаш, а когато му дойде времето. В края на м. април Сатурн става ретрогдарен и ще продължи да е до към средата на м. септември. Не съм гледала подробно, но на пръв поглед ще се върне около градуса на твоя натален. Остави да дойде от само себе си. Какво е това напъване не мога да разбера, та още нямаш 30 години?! Кой ти дава толкова зор - партньор или от семейството?

Имам познат с подобна домофикация и положение на Сатурн, ражда му се дете, когато той е на 33г.

В днешното забързано ежедневие и напрегната обстановка рядко нещата стават от веднъж. Имай търпение!

Не съм астролог, така че не си длъжна да ми вярваш!
romantica благодаря. С това изречение, че нещата ще станат, когато му дойде времето, ме уцели в десятката,защото и аз съм на този принцип, но нещо последната година ми се объркаха хоризонтите.
Зора си го давам аз, реших, че ще ми свърши времето 🤦🏻‍♀️ Луна в Лъв - драма, драма, драма 😀
96
« Последна публикация от romantica - март 19, 2019, 10:46:45 pm »
Имам чувството, че в тая тема има голяма неблагодарност. Някой отделя от личното си време да отговаря, а друг все криви краставици търси.

Това за Сатурн не мисля, че е предмет на друга тема, защото нещата са свързани. А и при теб Сатурн ти е У4,5 и се намира в 4 дом, при това е и ретрограден. Нещата ще се случат не когато ти искаш, а когато му дойде времето. В края на м. април Сатурн става ретрогдарен и ще продължи да е до към средата на м. септември. Не съм гледала подробно, но на пръв поглед ще се върне около градуса на твоя натален. Остави да дойде от само себе си. Какво е това напъване не мога да разбера, та още нямаш 30 години?! Кой ти дава толкова зор - партньор или от семейството?

Имам познат с подобна домофикация и положение на Сатурн, ражда му се дете, когато той е на 33г.

В днешното забързано ежедневие и напрегната обстановка рядко нещата стават от веднъж. Имай търпение!

Не съм астролог, така че не си длъжна да ми вярваш!
97
« Последна публикация от Lili_Vanili - март 19, 2019, 10:26:12 pm »
В поставената карта  от  Lilli_ Vanili, нито Юпитер, нито Венера  са в състояние да изпълняват условията за сигнификатори на децата. Не са поставени добре нито по знак, нито по дом, нито са в плодовите знаци; Юпитер е западен и като такъв  преобладава влагата, Венера е западна, но не се вижда. Единствената връзка между 1 и 5 дом са Сатурн и Меркурий. Когато жената има проблеми с раждането на деца е добре да се съобразява с лунната фаза при която е родена. След като Сатурн е у5 ще има отношение към децата. Никъде не пише, даже и Птолемей, че Сатурн не позволява раждането на деца, а че може да даде затруднения, забавяне в раждането и в зависимост от положението и аспектацията да доведе до аборт, неблагоприятни случаи тук и въобще се отразява неблагоприятно върху раждането. Транзити, периоди, дирекции и всякакви други прогностични методи включващи Сатурн не пречат на жената да роди. 2 в. са раждали като за световно и едва ли всички са имали добре поставени Юпитер и Венера, както и същите като времеви управители и към чувствителни точки. Никой не отрича че Огън и Вода създават живот, нито че Юпитер, Венера, растяща Луна и Слънце подкрепени от добри аспекти и са добре поставени, дават нормални, щастливи раждания. Ами,тези, които имат нормални раждания, пък през това време имат от/ към Сатурн аспекти със сигнификаторите какво да ги правим  или пък в картата са се настанили само Студено + Сухо, пък имат деца ?
След като жената към този момент не е забременяла, в смисъл, в детеродната възраст, значи естествените сигнификатори дават фира, факт. Благоприятното в картата е, че Юпитер е в секстил с Луна, но същия е десен за Луна, както и тригон към 5-ти дом.
Lilli_ Vanili, , 23-25 г възраст имало е индикация за забременяване ?
23-25 тази тема въобще не ме е вълнувала, така че е минала и заминала неизползвана, тогава гоних кариера, вятър ме вееше на бяла кобила :)))
“Сатурн например, е планета ограничаваща, отделяща, суха и неплодовита по естество. Но ако е управител на 5-ти дом, неговата слаба плодовитост се модифицира – той има за задача да се погрижи за поколението, внася съзидателна енергия у човека. Вярно, това ще бъде съпътствано от някакво закъснение, трудности, страх, чувство за несигурност или пък извор на сигурност. Но все пак това е планетата, която носи тази задача – как ще я изпълни и доколко ще бъде „ентусиазирана”, е отделен въпрос и предмет на друга тема.”
98
Астрология / Re: Общи хорари
« Последна публикация от Flower from Venera - март 19, 2019, 10:15:46 pm »
Здравейте и може ли един въпрос?
Пътуването ми утре ще е безпроблемно ли ?
Пътуването ще е ок техническ,но ти може да не се чувстваш добре- У1 изгорял, ретро и в падение,в предстояща опозиция с луната .
99
« Последна публикация от starinthenightsky - март 19, 2019, 10:04:40 pm »
В зависимост от естеството на почвата ... се ражда подходящ за нея вид. Сухотата ражда кактуси. :012: И това се предполага, че не зависи само от естествения сигнификатор, а вероятно от комплекс от фактори. По чукарите или в пустините обаче няма голямо разнообразие и голяма плодовитост, лесно "забременяване и лека бременност".  Юпитер просто е естествен сигнификатор на децата, защото екзалтира в Рак.
100
Общи приказки. Любими. Лично творчество / Re: ЧРД!
« Последна публикация от akruks - март 19, 2019, 09:48:54 pm »
Честита бъди, Рени!

Страници: 1 ... 8 9 [10]