Автор Тема: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.  (Прочетена 17655 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #15 -: Юли 30, 2018, 09:12:58 pm »
А така , Точна опозиция на наталното ми Слънцев 18 Градуса Водолей в Девети дом и точен тригон Уран Управител 9-ти дом , но в 6-ти. 3 ти , 9-ти и 6-ти домове са активирани , Слънце и Уран , да видим какво ще стане. Дано не умра в самолетна катастрофа :)
тригон с Уран У9 и самолетна катастрофа?
вкарай богатото въображение в друго русло  :)

PADOCT

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #16 -: Август 01, 2018, 11:07:55 am »
При мен е кацнало на куспидата на 11ти дом (но от страната на 10ти) и прави тригон с луната (У10). От друга страна слънцето ми е управител на 11-ти. Срещи с групи хора на работата... не ме бива в интерпретациите, времето ще покаже.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #17 -: Август 04, 2018, 08:29:12 pm »
На К 3, секстил нат. Марс У11, АЦ на затъмнението в мой 5 дом.
Като по учебник- среща с най- добрите ми приятелки, с пътуване и други екстри.
Отделно непрекъснато получавам съобщения във всички соц мрежи от непознати, не знам какво им става на тия хора...
« Последна редакция: Август 04, 2018, 11:32:38 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #18 -: Август 06, 2018, 04:22:01 pm »
На 2 градуса след ЮЛВ (в 4д), ще ми активира нодалната ос; квадрат с Плутон (инт. 6), секстил Марс. Честно казано, малко се притеснявам.

//Иначе имам предложения и възможности за творчески изяви (по възлите), някои отхвърлих, други тепърва ще бъдат обговаряни. (+ стартирах колаборация за детска книжка, която дълго се отлагаше, но й дойде моментът)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #19 -: Август 06, 2018, 05:43:49 pm »
В близост до долен съвпад на Меркурий и максимална източна елонгация на Венера. Уран - стационарно-ретрограден. Акцентира на огласяване, изразяване навън на творческата същност, начини за себеизразяване. Възможно е да им се даде трибуна, забележимост, гласност посредством съюзи, взаимоотношения, извън рамките на установеното, чрез комуникацията, преносът и споделянето на информация, мисли, идеи, концепции, начинът и средствата, по и чрез които се осъществява контакт и обмен.
 
Ретроградният Меркурий е период, в който ако се стартират процеси, те носят потенциала за вникване на нещата в дълбочина, в тяхната същина. Той може да е период, в който се коригира и изяснява нещо недоогледано, недоразбрано, недоизяснено, премълчано, осъществява се обмен, който дава възможност за корекция.
« Последна редакция: Август 06, 2018, 05:52:11 pm от starinthenightsky »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #20 -: Август 10, 2018, 11:01:12 am »
При мен това СЗ е в 12д, в секстил с Венера, тригон с Юпитер и опозиция на Сатурн У5- забавления и късмет в хазарта- йок, но аз и без това рядко търкам билет  :)

Повече за затъмненннието от мен тук –>
https://www.facebook.com/VictoryAstro/posts/1903773313021504

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #21 -: Август 10, 2018, 01:07:17 pm »
А,Акрукс,сега те видях!!!на снимката.
В опозиция на Слънцето на свекърва ми.Много сме затъмнени, цялото семейство се е активирало.

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #22 -: Август 12, 2018, 09:11:32 pm »
Искам да се включа и аз в темата и ще се радвам ако чуя и някое и друго мнение, наскоро приключих дългоогодишна връзка :), в момента съм сама и се надявам нещата в тази посока да се раздвижат. СЗ в Лъв попада в мой 5 дом ( на мидпойнта Меркурий/Юпитер), прави точен! тригон с Асц/секстил с Дсц, освен това аспектира прогресивната Венера във Везни, съвпад с Дсц/нат.Плутон (секстил 1 градус орбис).Транзитните възли са съвпад с осите 5/11. А транзитните Сатурн и Уран са в тригон с наталните Венера/Слънце. Според вас има ли шанс да се появи нова любов в живота ми при това разположение на плнатите, много силно се надявам на това ;)
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #23 -: Август 12, 2018, 11:30:05 pm »
liamfeta, винаги съществува възможност "да се появи любов", но не винаги човек се случва на нея. В близко време при теб такъв синхрон не се очертава, а само закачки и флиртове. Там, където попада затъмнението по някакъв начин делата на дома са затулени и трябва време, докато се открият. Липсват твърди аспекти за да има действие, не става само с намерение. По-скоро нещо "старо, забравено" може да се върне в живота ти. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #24 -: Август 13, 2018, 11:13:28 am »
СЗ в Лъв попада в мой 5 дом ( на мидпойнта Меркурий/Юпитер), прави точен! тригон с Асц/секстил с Дсц, освен това аспектира прогресивната Венера във Везни, съвпад с Дсц/нат.Плутон (секстил 1 градус орбис).Транзитните възли са съвпад с осите 5/11. А транзитните Сатурн и Уран са в тригон с наталните Венера/Слънце. Според вас има ли шанс да се появи нова любов в живота ми при това разположение на плнатите, много силно се надявам на това
СЗ в 5д може да доведе нова любов, както и дете, успех в творческите изяви, развлечения и то за период от година, имаш време.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #25 -: Август 13, 2018, 11:51:51 am »
Искам да се включа и аз в темата и ще се радвам ако чуя и някое и друго мнение, наскоро приключих дългоогодишна връзка :), в момента съм сама и се надявам нещата в тази посока да се раздвижат. СЗ в Лъв попада в мой 5 дом ( на мидпойнта Меркурий/Юпитер), прави точен! тригон с Асц/секстил с Дсц, освен това аспектира прогресивната Венера във Везни, съвпад с Дсц/нат.Плутон (секстил 1 градус орбис).Транзитните възли са съвпад с осите 5/11. А транзитните Сатурн и Уран са в тригон с наталните Венера/Слънце. Според вас има ли шанс да се появи нова любов в живота ми при това разположение на плнатите, много силно се надявам на това ;)

Преди 19 години какво стана?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #26 -: Август 13, 2018, 12:18:59 pm »
При мен това СЗ е в 12д, в секстил с Венера, тригон с Юпитер и опозиция на Сатурн У5- забавления и късмет в хазарта- йок, но аз и без това рядко търкам билет  :)

Повече за затъмненннието от мен тук –>
https://www.facebook.com/VictoryAstro/posts/1903773313021504
Много полезна статия, лайкнах и страницата.
Моето СЗ е в 4ти дом в Лъв У4, опозиция с нат. Луна (У2 и У3) и нат. Венера У6, квадратура с нат. Марс У12 и с нат. Плутон.
Може би ще чакам евентуални случки, шест месеца след действителната дата. За сега само здравословен проблем се откри при мен.
« Последна редакция: Август 21, 2018, 08:49:57 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #27 -: Август 13, 2018, 07:07:50 pm »
Момичета,благодаря ви за коментарите,Terry,преди 19години започнах връзка с бащата на дъщеря ми,с когото се разделихме окончателно преди няколко месеца.Рени имам и твърди аспекти транзитен Плутон квадрат с прогресивна Венера,която е върху Наталия Плутон на Дсц
« Последна редакция: Август 13, 2018, 07:09:42 pm от liamfieta »
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #28 -: Август 15, 2018, 02:20:43 pm »
Рени имам и твърди аспекти транзитен Плутон квадрат с прогресивна Венера,която е върху Наталия Плутон на Дсц

Лиамфиета, може  и да имаш някаква връзка в периода от няколко месеца, но Плутон винаги поставя на колене, няма да си ти, да си себе си в такава връзка, не и докато не се "обновиш" наново. Хубаво е да има "почивка" между две връзки. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #29 -: Август 15, 2018, 04:42:42 pm »
Затъмнението беше в 6 ми дом в тригон с Юпитер У10 в 10 дом - оказа се днес, че от Лафка, които имат да ни изплащат още две заплати, са ни наложили още една глоба от 50 лева, без да обявят причина. Изпратили са ни имейл, че към фактурата ще има отрицателни корекции - Глоби от РМ/ЗМ - 50 лева.  :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:
Направо да ги поканим у нас и да взимат каквото им падне, щом не им стига............