Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1034393 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #6600 -: Май 01, 2018, 06:55:16 pm »
Може да я продадеш на приятели.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Общи хорари
« Отговор #6601 -: Май 01, 2018, 06:57:57 pm »
да продам ли колата?


Можеш да я продадеш когато поискаш,но сега не е моментът.Няма да получиш "добри" пари за нея.Акрукс и Сатин са на същото мнение.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Общи хорари
« Отговор #6602 -: Май 01, 2018, 07:00:19 pm »
Моля за помощ, защото не знам какво да правя и мисля. Става въпрос за дистанционна работа, кандидатствах и получих някакъв контракт по пощат. Нямам никакъв опит с дистанционна работа, фирмата американска, работа по интернет,но договорът не изглежда като за моитe компетенции, по които кандидатствах Може да са общи бланки ,защото има и за други длъжности обяви, а после да има уточнения  :017: Не искам да се нахендря на измама или неустойки и прочие за мен в бъдеще.. Сложно е май как да се довериш така, ама.. Да подпиша ли договора ?   SOS  :engel016:
Няма смисъл да започваш.Не.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Общи хорари
« Отговор #6603 -: Май 07, 2018, 07:32:34 pm »
Привет,
Както и да го гледам-отговорът е положителен.  Аз съм питащия: Асц. Везни-Венера , тя е в моя 9-ти дом Близнаци-Меркурий.
Има аспект секстил между Венера(Аз) и Меркурий(тя), а и така като гледам Луната,другият ми сигнификатор е във Водолей (Уран който отговаря за интернет пространството).
Луната ми се намира в 4-ти дом(семейство,семейни дела,мястото където живея-тя идва често в къщи с девер ми). 
Другото, което ми прави впечатление е Уран(интернет) и Меркурий-Тя-(комуникация) в съвпад в моят 7-ми дом(местоживеенето ми, и роднините по брачна линия на съпруга ми, ние живеем с родителите му в един дом,обстоятелствата в домът), лошото е, че имам чувството че този 7ми дом показва и явните врагове и донякъде някаква подсъзнателна сила ме кара да си мисля, че тя ме приема за враг и че е точно на линията. Единствено не мога да разбера времето за което би следвало да се случи това т.е. да ми предложи приятелство във фейсбук(колкото и тъп да е въпросът, искам да знам, тъй като от там следват други неща). . Става въпрос за жена, която гледам по 9-ти мой дом, пада ми се нещо като снаха.
Другото интересно нещо е че Меркурий (тя ) е в квадрат с Марс У7, което сочи че нещо не е О.К. но кое е то не мога да разбера. Дали нещо което е свързано с 4-ти дом където е Марс в Козирог, защото Марс е квадратура и с Уран У5.
Ще съм ви благодарна да разнищим още малко въпроса и най-вече фактът, дали стрелям в правилната посока.
Благодаря ви.  :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Общи хорари
« Отговор #6604 -: Май 07, 2018, 08:09:37 pm »
Стреляш kaто пиратка самоделка -без време, цел и неконтролируемо. Та- какъв е въпроса -задай го и го изстреляй в целта демек  :012:

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Общи хорари
« Отговор #6605 -: Май 07, 2018, 08:21:26 pm »
Стреляш kaто пиратка самоделка -без време, цел и неконтролируемо. Та- какъв е въпроса -задай го и го изстреляй в целта демек  :012:
Х, ще ми предложи ли приятелство във фейсбук.  Е то го има горе на картата, в горния ляв ъгъл. Има си всичко. Само съм забравила да го отбележа май в поста.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Общи хорари
« Отговор #6606 -: Май 07, 2018, 09:01:50 pm »
Аха добре, ами не съм сигурна, че е -да отговора, тя е назована по име -следователно по 7 дом и марс У1 няма аспект с твоя У1 Венера, отделно Лунат,а като естествен сигнификатор прави каре със Слънце и няма връзка му вашите У3 .

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Общи хорари
« Отговор #6607 -: Май 07, 2018, 09:30:36 pm »
Аха добре, ами не съм сигурна, че е -да отговора, тя е назована по име -следователно по 7 дом и марс У1 няма аспект с твоя У1 Венера, отделно Лунат,а като естествен сигнификатор прави каре със Слънце и няма връзка му вашите У3 .
Ето къде съм сгрешила! Благодаря ти. Значи започвам да се поправям и да разгледам картата пак. Благодаря ти!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #6608 -: Май 08, 2018, 09:05:58 pm »
Х, ще ми предложи ли приятелство във фейсбук.  Е то го има горе на картата, в горния ляв ъгъл. Има си всичко. Само съм забравила да го отбележа май в поста.
Да! :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6609 -: Май 08, 2018, 11:45:56 pm »
Х, ще ми предложи ли приятелство във фейсбук.  Е то го има горе на картата, в горния ляв ъгъл. Има си всичко. Само съм забравила да го отбележа май в поста.
Да

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #6610 -: Май 13, 2018, 05:22:56 pm »
Здравейте! Минавам, за да дам информация по хорара за изчезналия младеж, който се намира на 319 страница в темата от средата на януари. Значи този младеж се върна сам без предупреждение някъде около два месеца по-късно и каза, че е бил при приятелка в Швейцария и нищо повече. Благодаря на всички, които тогава се включиха с отговор. Ще ви отговоря на въпросите, макар че мина много време.
Аз не го познавам лично, той е близък на моя кръстник, той ме помоли да направя хорар.

Ka16

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Общи хорари
« Отговор #6611 -: Май 14, 2018, 03:46:38 pm »
Здравейте, зададох хорарен въпрос.Дали ще си купим апартамент в района до края на 2018.Това е въпрос, който вече много ме притеснява.Имаме нужда от по - голям апартамент и ми писна да живеем под наем.Моля за вашата помощ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6612 -: Май 14, 2018, 05:08:33 pm »
Здравейте! Минавам, за да дам информация по хорара за изчезналия младеж, който се намира на 319 страница в темата от средата на януари. Значи този младеж се върна сам без предупреждение някъде около два месеца по-късно и каза, че е бил при приятелка в Швейцария и нищо повече. Благодаря на всички, които тогава се включиха с отговор. Ще ви отговоря на въпросите, макар че мина много време.
Аз не го познавам лично, той е близък на моя кръстник, той ме помоли да направя хорар.
При мен въпросът ти е 13-та страница, тъй като според настройките ми новите отговори излизат най-отгоре. Тогава те попитах за мястото, на което се намира този, който е задал въпроса, но отговор не получих, за да дам своя отговор на въпроса.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Общи хорари
« Отговор #6613 -: Май 14, 2018, 09:41:35 pm »
Здравейте, зададох хорарен въпрос.Дали ще си купим апартамент в района до края на 2018.Това е въпрос, който вече много ме притеснява.Имаме нужда от по - голям апартамент и ми писна да живеем под наем.Моля за вашата помощ.
Мисля,че не.Сатурн у4 дом е тронов ,но ретрограден,Луната ще направи секстил с него ,което е добре.Управител на 1ви и 2 ри дом (ти и твоите пари) венера няма особени достойнства  и няма аспект със сатурн.Чуждите пари Марс екз.в козирог,Луната е сход.секстил към него,но той ще сменя знак и ще има изненади,ако вземете кредит.Освен това 2/8 домове има опозиция Юпитер-Слънце.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6614 -: Май 14, 2018, 10:38:51 pm »
Здравейте, зададох хорарен въпрос.Дали ще си купим апартамент в района до края на 2018.Това е въпрос, който вече много ме притеснява.Имаме нужда от по - голям апартамент и ми писна да живеем под наем.Моля за вашата помощ.
Луната е У4 за мъжа ти, за теб е У10 -главната ти цел за момента, с последен хармоничен аспект с Марс У1, У2 за мъжа ти, за теб е производен 4-ти от 4-ти, новото жилище, тъй че може да се осъществи, макар за момента да не си наясно с всички обстоятелства около въпроса.