Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1030246 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6660 -: Юни 03, 2018, 05:10:38 pm »
Вероятно не съм задала въпроса правилно, защото финансово съм го обмислила.
Въпросът си е правилно зададен, а аз съм написала каквото виждам в картата.
Не те знам какво си обмислила, но в картата си представена от Венера, която представлява и 2-ри дoм на финансите, в разходяща опозиция с ретро Сатурн У4 в 4д., а Луната е в сходяща опозиция с Венера У1, У2.
« Последна редакция: Юни 03, 2018, 10:19:46 pm от akruks »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #6661 -: Юни 03, 2018, 09:57:56 pm »
Ще върне ли самолетния билет Х.?

Давам обратна връзка - Х. не е успял да анулира билета. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6662 -: Юни 03, 2018, 10:20:10 pm »
Давам обратна връзка - Х. не е успял да анулира билета. :)
Луната, като основен сигнификатор на въпрос, съвсем скоро прави квадрат с негов У1, което може да се приеме като отг. не, няма да го върне

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #6663 -: Юни 05, 2018, 09:37:56 pm »
още като даде прибързана ов, че си пратила смс с предизвестие, мислех да пиша, как така пращаш смс, че ще напускаш, като още не си намерила нова квартира?
предизвестието важи и за двете страни, т.е. в рамките на месец, след като си пуснала смс-а няма как да ти кажат да напуснеш, най-добре е да се обадиш и се чуете, докато не са намерили нови квартиранти
    Защото бях свръх изнервена от факта, че на терасата се беше появил мухъл и имаше 4 дни проблем с канализацията. 4 дни не можех да се изкъпя нормално, и хазяите не си вдигаха телефоните. А за квартирата не плащам малко пари. След като проблемите се разрешиха, реших, че няма смисъл да търся.

yasna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Общи хорари
« Отговор #6664 -: Юни 07, 2018, 02:26:49 pm »
Здравейте, мили хора!
Нова съм в този форум и е възможно да не знам как най-точно да задам въпрос.
Моля, ако някой има желание да ми отговори на въпрос, който от много дълго време и много сериозно ме занимава. Става дума за анонимен човек, който психически ме тормози през социалната мрежа.
Въпросът ми е:

П. ли е човекът, който от март месец ми пише през анонимни профили, заплашва, кълне и ме мрази по някакви причини?

Благодаря ви предварително за отделеното време и внимание към непознат човек.
Бъдете здрави!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6665 -: Юни 07, 2018, 02:37:52 pm »
П. ли е човекът, който от март месец ми пише през анонимни профили, заплашва, кълне и ме мрази по някакви причини?

Не намирам достатъчно указания за заинтересованост от страна на П. към Вас, та чак да Ви вреди и заплашва.
По хорара излиза, че леко сте се заблудила.

И що все криете данните? На мен ми трябва часови управител.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

yasna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Общи хорари
« Отговор #6666 -: Юни 07, 2018, 02:48:45 pm »
Нищо не крия.
Ако това не е той, значи има доста дълга поредица от съвпадения...

Благодаря ви за отделеното време!
« Последна редакция: Юни 07, 2018, 03:00:26 pm от yasna »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6667 -: Юни 07, 2018, 02:58:53 pm »
Не всички работят по картинка, това имах предвид.
Построявам карта по Региомонтанус, гледам часовия управител, както и други нюанси, които не се виждат на картинката.

Погледнах с тези данни. Час на Сатурн, а неговата позиция не знам доколко има връзка с въпроса. Може пък да отразява някакви страхове, съмнения и подозрения (това си е в природата на Сатурн). Интересното е, че АС е в последния градус, осите в картата са гранични, Луната също е в края на знака и без курс. Оттук нататък не виждам развитие на тази история, както и потенциал да бъдат нанесени реални вреди или за директен сблъсък с лицето П.
« Последна редакция: Юни 07, 2018, 03:11:14 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

yasna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Общи хорари
« Отговор #6668 -: Юни 07, 2018, 03:38:16 pm »
Благодаря ви много! Аз съм сигурна, че тези съобщения са писани от П., но не можех и едва ли ще мога да го докажа. Успокоително е поне това, че няма индикации да се случва повече. Беше кошмарно в рамките на повече от два месеца...
Още веднъж благодаря!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6669 -: Юни 07, 2018, 03:51:32 pm »
А опция за блокиране няма ли там?

Вашите сигнификатори не показват каквото и да било отношение, свързаност. Освен че Вашият сигнификатор е в знака на заточение на неговия/нейния, това може да говори за неприязън/отхвърляне. Е, то пак е  вид отношение, но с оглед на заеманите знаци те не се виждат един друг.
« Последна редакция: Юни 07, 2018, 03:53:49 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6670 -: Юни 07, 2018, 04:00:51 pm »
П. ли е човекът, който от март месец ми пише през анонимни профили, заплашва, кълне и ме мрази по някакви причини?
ДА

yasna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Общи хорари
« Отговор #6671 -: Юни 08, 2018, 01:08:14 pm »
 "А опция за блокиране няма ли там?"


Има опции за блокиране. Само че създаваше нови профили, за да продължи да пише. Ту с моя снимка и данни, ту с тези на моя приятелка. Засега е спрял, но е отвратително да знаеш, че някъде има някой, който пише тези неща, а няма начин да бъде разкрит и да си получи заслуженото.
Благодаря ви още веднъж за вниманието!


« Последна редакция: Юни 08, 2018, 01:10:23 pm от yasna »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6672 -: Юни 08, 2018, 01:38:14 pm »
Това са рисковете на общуването в социалните мрежи.
Но часовият управител добре показва естеството на въпроса.„
И Марс, и Сатурн могат да говорят за някаква враждебност, но по различен начин изразена.
По Марс имаме директен сблъсък, конфликт, който е очи в очи.
По Сатурн имаме прикрити действия, тихомълком, подличко.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

yasna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Общи хорари
« Отговор #6673 -: Юни 08, 2018, 03:34:05 pm »
Изключително точно. Имаше и директен сблъсък и подмолен, анонимен. П. обаче не признава, че той е този с анонимните профили...Все едно. Съмненията ми се оправдаха. Всъщност за мен друго обяснение и друг човек няма, а той отрича категорично.
Благодаря много! Надявам се всичко да е приключило.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6674 -: Юни 08, 2018, 06:07:46 pm »
Говорих за часовия управител, който е Сатурн.
А предисторията в хорара не успях да видя, вашите сигнификатори нямат аспект. Но твоят сигнификатор "изгонва" П.
Проверих и за радикалност, но също така в хорара има указания, че питащият няма да остане удовлетворен независимо от получения отговор, какъвто и да е той. В смисъл такъв, че в случая отговорът не допринася за нищо и не решава проблема. Но добре, че Луната е без курс и залязваща, преминала в кадентен дом и е в мутабелен знак. Ситуацията не предполага трайност.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui