Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1030255 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #6750 -: Юли 06, 2018, 02:03:51 pm »
Ще имам ли проблеми с индивидите, за които извиках полиция. Помолих да бъде анонимен сигнала, ама ме прикараха да отида. Надявах се никой да не разбере, но  клюкарите се навъдиха като бълхи и целия блок разбра. Извиках полиция заради системен побой над животно, но се оказа, че тия са наркодилъри, поведението им е доста агресивно. Ако стигне до тях че съм подала сигнала, може и да ме пребият някъде, а може и по зле. Полицията май нищо не направи, влязоха за 5 минути и си тръгнаха.
Не ме цитирайте, ще трия!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #6751 -: Юли 06, 2018, 02:10:44 pm »
Между Венера и Марс няма аспекти, но последния аспект на Луната е тригон с Венера-ти самата може да провокираш такива, ако искаш да се "изчисти" ситуацията.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6752 -: Юли 06, 2018, 02:18:37 pm »
Час на Слънце.
Ъглова Луна, фазова, силна. Единственият ѝ сходящ аспект е тригон с Венера – твоя сигнификатор.
Сигнификаторът на опонентите /гледам ги по 7 дом/ е отслабен поради съвпада с Марс Кету.
Мисля, че ситуацията ще приключи в твоя полза, без сериозни последици – нито за теб, нито за тях.

От полицията може леко да са им посвили перките, но е било формален разговор, каквито са повечето посещения на място след подаден сигнал. И аз снощи се чудех дали да не викам полиция заради нагли и шумни съседи, вече за втори път при същите. Но ефектът ще е нулев. Миналия път, след като полицаят си тръгна, тия с цялата си наглост усилиха музиката и почнаха да викат от прозорците. Просто на кварталните такъв им е маниерът, с тази категория хора не можеш да комуникираш нормално.
« Последна редакция: Юли 06, 2018, 02:43:26 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #6753 -: Юли 06, 2018, 02:36:38 pm »
И аз мисля, че няма да има последствия за мен. Те сестра ми и майка ми ме наплашика. Майка ми реагира доста панически само щото съм се обадила в полицията, сестра ми разбра развоя и вече беше в паника, как ще ме смажат от бой и аз се изплаших, че може наистина да стане. Честно казано вече ми мина страха, трябваха ми 10 мин да се успокоя. Но няма да го оставя на мира, чуя ли кучето пак да плаче, ще викам полиция до откат. Иначе във фб всички съседи са изревали от тоя, ама що не вземат мерки, а се крият по прозорците.

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Общи хорари
« Отговор #6754 -: Юли 06, 2018, 02:44:20 pm »
Няма да имаш проблеми, Венера никой не я поразява. Луната е във взаимна рецепция със Слънцето,
което вероятно ще доведе до временно затихване на проблема.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6755 -: Юли 06, 2018, 02:45:20 pm »
Не по-малко притеснително е, че са наркодилъри и полицията си затваря очите.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Общи хорари
« Отговор #6756 -: Юли 06, 2018, 03:18:04 pm »
Ами народилърите нали плащат на полицията, защо да ги закачат, те са с политически чадър ,всяка партия държи поне по1 наркоканал -това е най-печелившият бизнес с контрабандата. А тези вандали не са ли по трети дом, като съседи .,близко обкръжение .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6757 -: Юли 06, 2018, 03:21:16 pm »
Ако се акцентира на комшалъка, по 3 дом ще са. Аз ги разгледах като директни опоненти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Общи хорари
« Отговор #6758 -: Юли 06, 2018, 03:38:44 pm »
Какво стана със Зоополицията, за която толкова се шумеше по "Господари на ефира"? Сатин, добре че си ти да реагираш адекватно! За съжаление, полицията нищо няма да направи.  :'(  Тези, ако ги пльоснеш по някоя медия, дали няма да изгърмят набързо? Вероятно са дребни риби, които ще станат неудобни. Уфф, и аз незнам. Мъчно ми е за кученцето.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

inna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Общи хорари
« Отговор #6759 -: Юли 07, 2018, 06:20:31 pm »
Здравейте, пускам един хорар със следния въпрос: Ще бъде ли приета тази година по желаната специалност М.?
На който му се занимава ще съм благодарна да коментираме :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6760 -: Юли 07, 2018, 06:56:39 pm »
Здравейте, пускам един хорар със следния въпрос: Ще бъде ли приета тази година по желаната специалност М.?
M. каква ти е?

inna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Общи хорари
« Отговор #6761 -: Юли 07, 2018, 07:01:04 pm »
M. каква ти е?
Дъщеря  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6762 -: Юли 07, 2018, 07:07:42 pm »
Дъщеря  :)
сега следва въпроса- първо дете ли е за теб?
И тази специалност във висше учебно заведение ли е или в средно?
« Последна редакция: Юли 07, 2018, 07:11:26 pm от akruks »

inna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Общи хорари
« Отговор #6763 -: Юли 07, 2018, 07:17:12 pm »
сега следва въпроса- първо дете ли е за теб?
И тази специалност във висше учебно заведение ли е или в средно?
За висше учебно заведение става въпрос, първо дете е .
Мислех, че като съм задала въпроса по този начин ще се гледа 7 -ми дом.
Нещата не изглеждат обещаващи в хорара според мен и в двата случая т.е когато разглеждаме като сигнификатор - и 7 дом и 5 дом.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6764 -: Юли 07, 2018, 07:25:49 pm »
За висше учебно заведение става въпрос, първо дете е .
Мислех, че като съм задала въпроса по този начин ще се гледа 7 -ми дом.
Нещата не изглеждат обещаващи в хорара според мен и в двата случая т.е когато разглеждаме като сигнификатор - и 7 дом и 5 дом.
по 7д е второто дете, а след като се пита за член на семейството не се гледа като назован по име.
Представена от ретро Марс, който е в знакова квадратура с неин У9, Луната ще го квадратира, но преди това ще извърши съвпад с Уран У11 в неин 1д, може пък да се осъществи нейната мечта, свързана с науката.