Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1035164 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6510 -: Април 14, 2018, 09:12:10 pm »
Ще се осъществи ли пътуването с П?
Тава въпрос за отлагано такова, вероятно затова У9 е ретро.
Да, ще се осъществи. Ретро Мерка показва отлагането, както си отбелязала.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6511 -: Април 14, 2018, 10:10:34 pm »
Имах гаден сън и тъй като и новолунието ще попадне във 2 ми дом, реших да задам въпроса: "Има ли опасност да се случи нещо лошо на работата до края на месеца (пр. кражба или измама)"? Безпокои ме, че Луната ще направи квадрат с Марс У1 и У6, макар че хорарът е новолунен.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6512 -: Април 14, 2018, 10:20:11 pm »
Другото възможно нещо, което може да показва картата е това, че от няколко дена от преумора и заради спорт ме боли много лявото стъпало отпред на възглавничката и е възможно да се усложни май. Странното е обаче, че не виждам минали аспекти за подобно нещо, така че може картата и да не отразява това, а и нали питам за работата.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6513 -: Април 15, 2018, 04:46:07 am »
Някакви мнения по хорара?  ::)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Общи хорари
« Отговор #6514 -: Април 15, 2018, 10:36:21 am »
Имах гаден сън и тъй като и новолунието ще попадне във 2 ми дом, реших да задам въпроса: "Има ли опасност да се случи нещо лошо на работата до края на месеца (пр. кражба или измама)"? Безпокои ме, че Луната ще направи квадрат с Марс У1 и У6, макар че хорарът е новолунен.
Марс,екзалтирал,какво лошо в работата?Уран на к6,ще има изненади,но не непременно лоши.
« Последна редакция: Април 15, 2018, 10:45:09 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Общи хорари
« Отговор #6515 -: Април 15, 2018, 10:38:39 am »
Другото възможно нещо, което може да показва картата е това, че от няколко дена от преумора и заради спорт ме боли много лявото стъпало отпред на възглавничката и е възможно да се усложни май. Странното е обаче, че не виждам минали аспекти за подобно нещо, така че може картата и да не отразява това, а и нали питам за работата.
Марс у1,у6 е достатъчно условие.Има много аспекти.Марс секстил Нептун,който мундо у12д(стъпала).Луната разх съвпад Меркурий (крайници) .И още..........
« Последна редакция: Април 15, 2018, 10:43:20 am от Сафо »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6516 -: Април 15, 2018, 10:45:59 am »
Благодаря много, Сафо!
Не знам защо напоследък ми се появиха толкова здравословни проблеми. Ако не се движа лошо, ако се движа - пак.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Общи хорари
« Отговор #6517 -: Април 15, 2018, 10:55:02 am »
Благодаря много, Сафо!
Не знам защо напоследък ми се появиха толкова здравословни проблеми. Ако не се движа лошо, ако се движа - пак.
В натала Луната ти е у 6дом.Тя е важна за здраве,работа ,ежедневие,затова приемаш толкова "лично" всичко.Транзитен Плутон опозе к6.Трябва да си щастлив в работата и ще бъдеш здрав,всичко е свързано. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6518 -: Април 15, 2018, 11:04:36 am »
В този хорар въпросът е съвсем друг – дали ще има проблеми в работата. И уточняваш – кражба, материални проблеми. И изведнъж намесваш здравето и спортната травма. В хорара този въпрос не е задаван. Затова отговор ще се търси по първоначално зададения въпрос, а не нещо извън него.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6519 -: Април 15, 2018, 11:07:00 am »
Благодаря, ще се опитам. Затова си пускам музика там, за да ме разведрява, че с този контингент, който идва по принцип...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6520 -: Април 15, 2018, 11:09:36 am »
В този хорар въпросът е съвсем друг – дали ще има проблеми в работата. И уточняваш – кражба, материални проблеми. И изведнъж намесваш здравето и спортната травма. В хорара този въпрос не е задаван. Затова отговор ще се търси по първоначално зададения въпрос, а не нещо извън него.
Да, и това е така, и това ме притеснява. Лили, ти какво би казала по хорара?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6521 -: Април 15, 2018, 11:15:03 am »
Не съм го гледала, върша други задачи.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #6522 -: Април 15, 2018, 11:28:59 am »
По хорара на Веско, няма какво да се случи, спи спокойно!



И аз с питане, че все не ми дава мира. Ще си взема ли куче? Като гледам категорично не, ама все пак някой, ако иска да види





Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Общи хорари
« Отговор #6523 -: Април 15, 2018, 12:27:44 pm »
По хорара на Веско, няма какво да се случи, спи спокойно!



И аз с питане, че все не ми дава мира. Ще си взема ли куче? Като гледам категорично не, ама все пак някой, ако иска да види
Сатин,интересни са ми хорари в които не е уточнен срок.Категоричното Не,не е толкова категорично,ако го погледнем напред във времето.У1 меркурий стационарен,мундан.у6 дом(домашни любимци),но той ще тръгне директен и в някакъв момент ще направи хубав аспект с марс и/или плутон у6 дом.Освен това в 6 дом е Юпитер.........ще има животинче в по-късен период.Луната е в знак на Марс и "пътува".

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #6524 -: Април 15, 2018, 12:42:04 pm »
Сатин,интересни са ми хорари в които не е уточнен срок.Категоричното Не,не е толкова категорично,ако го погледнем напред във времето.У1 меркурий стационарен,мундан.у6 дом(домашни любимци),но той ще тръгне директен и в някакъв момент ще направи хубав аспект с марс и/или плутон у6 дом.Освен това в 6 дом е Юпитер.........ще има животинче в по-късен период.Луната е в знак на Марс и "пътува".

Ми ще видим кое ще надделее емоцията или разума  :)
Когато си търсех кученце месеци наред мин. годиня, нямаше това което исках, в последствие се сдобих със заек и сега ме е страх да взема куче, заради нея, а и като знам каква грижа, отговорност и разход е. Дори току що говорих с един развъдник, но в момента нямат такова бебе, ако имаше сигурно директно щях да го взема, без да мисля  :)