Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021603 пъти)

Ka16

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Общи хорари
« Отговор #6615 -: Май 14, 2018, 11:01:24 pm »
Благодаря за отговорите.

Ако някой ще тегли кредит то ще е мъжа ми.Аз съм по майчинство.А без кредит няма как да стане.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Общи хорари
« Отговор #6616 -: Май 19, 2018, 10:38:36 pm »
При мен въпросът ти е 13-та страница, тъй като според настройките ми новите отговори излизат най-отгоре. Тогава те попитах за мястото, на което се намира този, който е задал въпроса, но отговор не получих, за да дам своя отговор на въпроса.

Здравей Акрукс!
Дълго време не влизах след това, не съм видяла и не ти отговорих. Питащият се е намирал в Гърция по това време.

Не знаех за настройките на страниците. Благодаря ти!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Общи хорари
« Отговор #6617 -: Май 21, 2018, 09:12:23 am »
Имах гаден сън и тъй като и новолунието ще попадне във 2 ми дом, реших да задам въпроса: "Има ли опасност да се случи нещо лошо на работата до края на месеца (пр. кражба или измама)"? Безпокои ме, че Луната ще направи квадрат с Марс У1 и У6, макар че хорарът е новолунен.
Не се случи нищо такова, слава Богу, но явно квадратът на Луната с У6 е показвал грипа, който ме беше хванал и това, че гласът ми беше изчезнал, а се налагаше да работя.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12463
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #6618 -: Май 25, 2018, 09:20:13 am »
"Ще присъства ли на събитието Х. ?"
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #6619 -: Май 25, 2018, 11:03:59 am »
"Ще присъства ли на събитието Х. ?"
Мисля, че не Рени. А ако ти имаш намерение да присъстваш, мисля че и това може да се промени.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6620 -: Май 25, 2018, 01:13:13 pm »
"Ще присъства ли на събитието Х. ?"
А от какъв род е събитието? Ако е свързано с развлечение, празненство, то и ти няма да присъстваш, не само Х.  Ако е нещо, което ти провеждаш по 3д. и Х. е присъствал/а друг път, има шанс пак да присъства, ако не сега, по-нататък.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Общи хорари
« Отговор #6621 -: Май 25, 2018, 05:22:44 pm »
"Ще присъства ли на събитието Х. ?"

да, много е вероятно, но пак зависи какво е "събитието" и по кое да го гледаме
може косвено присъствие или под прикритие, каквото и да означава това

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #6622 -: Май 25, 2018, 05:34:28 pm »
"Ще присъства ли на събитието Х. ?"
Да,ако събитието е там,където е Х.Иначе присъствието ще е през Интернет.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12463
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #6623 -: Май 25, 2018, 07:09:05 pm »
Благодаря за вниманието на всички.
Ритрийт /оттегляне/ програма  сред природата -това е събитието, ако ще промени тълкуването.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #6624 -: Май 25, 2018, 10:57:22 pm »
Благодаря за вниманието на всички.
Ритрийт /оттегляне/ програма  сред природата -това е събитието, ако ще промени тълкуването.
Каквото и да е събитието,аз го разгледах по 10 дом,с у Марс във водолей,няма аспект с упр.на Х Сатурн,но е в негов 1дом.Луната твой упр.е разх.аспект с Марс,ти организираш събитието? Да не се провали заради времето.........Може би Х ще изпрати някой от свое име.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6625 -: Май 25, 2018, 11:00:59 pm »
Двоумях се в коя тема да го пусна моя въпрос, защото реално не търся загубената/открадната вещ, а питам за даден човек, да го наречем Х., дали той е крадецът?
Тази вечер като минах през къщата на майка да набера малко череши за утре- Черешова Задушница, установих, че някой е изкопал трап с форма на правоъгълник, с размери около 60 Х 40см в двора, където имаше ниска чешмичка, от която навремето поливах с маркуч градината. Написах "имаше" защото някой е изкопал тази яма точно с тази цел- да открадне чешмичката със все тръбата, имаше дълбока метър кръгла дупка, като от сондиране, за да я измъкнат. Водата съм спряла отдавна към тази и другата дворна чешма, на която отдавна откраднаха месинговото кранче. Сега е дошъл реда на тази, която беше скрита в избуялата зеленина, че от две години дворът е занемарен и в трева/плевели. Този Х. живее през къща от нашата, лежал е в затвора навремето- крадеше турски кожуси от коридорите на хората, докато имитираше утринен крос. После лежа за една нафтова печка, която беше откраднал, но това беше през соца, сега е превърнал къщата си , двора та чак на улицата пред тях, в бунище- мъкне денонощно от гюмовете какво ли не, предава на вторични суровини всичко, което може да предаде. Нормално е да се усъмня първо в него. Нептун У4 в 4д добре описва кражбата от дома ми- реално на този адрес се водим цялото семейство по документи, така че е мой дом. Луната е във взаимна рецепция по управление с Венера, която е У1 за Х. Та той ли е или някой друг комшия, но едва ли- Луната е извършила квадрат със Сатурн У3- съседите ми.
Меркурий У9 е извършил секстил с Нептун У4, а по 9д е племенника, като второ дете на сестра ми. Колко трябва да е зле с главата някой, че да положи толкова труд за метър поцинкована тръба? На мен не ми го побира ума  ::)

КАРТА
« Последна редакция: Май 25, 2018, 11:02:51 pm от akruks »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #6626 -: Май 26, 2018, 08:36:59 am »
Двоумях се в коя тема да го пусна моя въпрос, защото реално не търся загубената/открадната вещ, а питам за даден човек, да го наречем Х., дали той е крадецът?
Тази вечер като минах през къщата на майка да набера малко череши за утре- Черешова Задушница, установих, че някой е изкопал трап с форма на правоъгълник, с размери около 60 Х 40см в двора, където имаше ниска чешмичка, от която навремето поливах с маркуч градината. Написах "имаше" защото някой е изкопал тази яма точно с тази цел- да открадне чешмичката със все тръбата, имаше дълбока метър кръгла дупка, като от сондиране, за да я измъкнат. Водата съм спряла отдавна към тази и другата дворна чешма, на която отдавна откраднаха месинговото кранче. Сега е дошъл реда на тази, която беше скрита в избуялата зеленина, че от две години дворът е занемарен и в трева/плевели. Този Х. живее през къща от нашата, лежал е в затвора навремето- крадеше турски кожуси от коридорите на хората, докато имитираше утринен крос. После лежа за една нафтова печка, която беше откраднал, но това беше през соца, сега е превърнал къщата си , двора та чак на улицата пред тях, в бунище- мъкне денонощно от гюмовете какво ли не, предава на вторични суровини всичко, което може да предаде. Нормално е да се усъмня първо в него. Нептун У4 в 4д добре описва кражбата от дома ми- реално на този адрес се водим цялото семейство по документи, така че е мой дом. Луната е във взаимна рецепция по управление с Венера, която е У1 за Х. Та той ли е или някой друг комшия, но едва ли- Луната е извършила квадрат със Сатурн У3- съседите ми.
Меркурий У9 е извършил секстил с Нептун У4, а по 9д е племенника, като второ дете на сестра ми. Колко трябва да е зле с главата някой, че да положи толкова труд за метър поцинкована тръба? На мен не ми го побира ума  ::)

КАРТА
Акрукс,Меркурий е у10,у8 д.за теб.Мисля ,че не е лично Х,той е подшушнал на някой,който е бил при него.Слънце в негов 1ви в раз.аспект с Луна.Марс в твой 3 ти също раз.аспект Луна.Някой е идвал при Х.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #6627 -: Май 26, 2018, 08:52:20 am »
По хорара нещо не се ориентирам по тази карта, по-късно ще погледна, че не съм на компютъра.
Лично мнение, някой от семейството е бил. Разпитай съседите, все някой е видял нещо. За да се изкопае чешмата изисква време и усилие, едва ли някой ще рискува да го арестуват за една чешма, а няма да претършува къщата. Портата заключена ли беше, след като отиде, щото от някъде трябва да я изнесат тая чешма, а и сам човек едва ли ще се справи.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12463
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #6628 -: Май 26, 2018, 09:38:11 am »
Давам обратна връзка по хорара- Х. няма да присъства на събитието. Благодаря, на всички за включването.  :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6629 -: Май 26, 2018, 02:08:49 pm »
По хорара нещо не се ориентирам по тази карта, по-късно ще погледна, че не съм на компютъра.
Лично мнение, някой от семейството е бил. Разпитай съседите, все някой е видял нещо. За да се изкопае чешмата изисква време и усилие, едва ли някой ще рискува да го арестуват за една чешма, а няма да претършува къщата. Портата заключена ли беше, след като отиде, щото от някъде трябва да я изнесат тая чешма, а и сам човек едва ли ще се справи.
Сатин, не си разбрала, не е чешма, а тръба, която беше в Г-образна форма и завършваше, навремето, с кранче. Открадната е една тръба, чешма в класическия смисъл на думата не е имало, тръбата беше в друга- керамична тръба за отходна вода.
Портата не се заключва и в съседните къщи, които са на границата на двора, точно където беше чешмичката, в момента не живее никой, че стопаните починаха тази година.
Този, за когото питам, зимата го бях извикала да вземе един паднал голям клон от черешата, след като се топли на дърва. Дойде и за нула бройки с малко трионче го наряза. Гледала съм пред тях на улицата как бързо и сръчно разглобява всякакви неща за скрап. Той разпродаде всичко от етажа на сестра си, накрая изби прозорци и врати, като обвиняваше мъжа, с когото тя се беше събрала тогава, докато я принуди да се махне от къщата и от години не съм я виждала, а беше много възпитана и добра жена, а този е закоравял престъпник- крадец, тип кокошкар. Имахме уговорка с него тази седмица да ми завари една здрава ламарина на моята порта, срещу заплащане, а вчера каза, че някой бил откраднал ламарината, която пазеше за мен, опнеже на портата ми долната част е с проядена от ръжда ламарина, децата като ритат топка по нея и едва се крепи, вързала съм я с тел.