Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021948 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6630 -: Май 26, 2018, 02:26:09 pm »
Акрукс,Меркурий е у10,у8 д.за теб.Мисля ,че не е лично Х,той е подшушнал на някой,който е бил при него.Слънце в негов 1ви в раз.аспект с Луна.Марс в твой 3 ти също раз.аспект Луна.Някой е идвал при Х.
Да, объкала съм се, Луната е У9, пък и племенника ми никога няма да си нацапа ръцете с работа. Навремето му давах два разглобяеми дъмбела, за които с моя мъж бяхме похарчили една стипендия като студенти, а той ги погледна намръщено и дори не се наведе да ги докосне- имало прах и паяжинка по гумираните дискове. На 35г е и досега е работил за кратко като охрана, и е станал доста охранен, с бирено коремче  :)
Относно другото, че Х е подшушнал на някого- колко струва метър стара, поцинкована водопроводна тръба, та чак да дели с друг клошар плячката? Нали е сложена 70-та година, ползвах я като правостоящ микрофон и по цял ден се дерях с пълно гърло да имитирам Лили Иванова, как пее "Аугуста", докато комшиите пропищяха от моите сценични изяви на естрадна певица  :)

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #6631 -: Май 26, 2018, 05:42:57 pm »
Ще си сменя ли квартирата до 2 месеца

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Общи хорари
« Отговор #6632 -: Май 26, 2018, 05:47:02 pm »
Мисля, че не.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6633 -: Май 26, 2018, 07:11:48 pm »
Ще си сменя ли квартирата до 2 месеца
и аз мисля, че не

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #6634 -: Май 26, 2018, 07:13:49 pm »
Не можах да се свържа с хазяите по телефона и им изпратих смс уведомление за едномесечно предизвестие.
И ще ходя на оглед. След време ще дам ОВ.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #6635 -: Май 27, 2018, 11:14:58 am »
Ще замина ли в чужбина на екскурзия до 10 дни.Часът е 11:17 днес.По късно ще кача карта,че не съм в къщи,но на някой ако му се занимава, ще съм благодарна.Ако пътувам,ще съм доволна ли?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6636 -: Май 27, 2018, 02:07:50 pm »
Ще замина ли в чужбина на екскурзия до 10 дни.Часът е 11:17 днес.По късно ще кача карта,че не съм в къщи,но на някой ако му се занимава, ще съм благодарна.Ако пътувам,ще съм доволна ли?
тц, ще си останеш вкъщи с детето - Луната в сходящ съвпад с Юпитер в 4д. и сходящ секстил с Плутон У4, последен аспект опозиция с Меркурий У2, У11 в 10д.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #6637 -: Май 27, 2018, 04:00:08 pm »
тц, ще си останеш вкъщи с детето - Луната в сходящ съвпад с Юпитер в 4д. и сходящ секстил с Плутон У4, последен аспект опозиция с Меркурий У2, У11 в 10д.
Благодаря Акрукс!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6638 -: Май 27, 2018, 04:18:01 pm »
Благодаря Акрукс!
не си написала населено място, картата правих за столицата

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #6639 -: Май 28, 2018, 12:24:24 pm »
не си написала населено място, картата правих за столицата
ОВ.Акрукс, беше много точна,благодаря!

galia22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Общи хорари
« Отговор #6640 -: Май 31, 2018, 03:14:27 pm »
Здравейте,
Моя въпрос е ще си купя ли дом? Успешна ли ще е покупката?
Надявам се правилно да съм построила картата. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #6641 -: Юни 01, 2018, 07:57:10 am »
Въпросът ми е, Ще си опитат ли да ми отмъстят от ръководството на училището? Или пък главната счетоводителка?

Неотдавна писах, че от много години не работя в едно училище, обаче наскоро научих случайно, че още ме водят на трудов договор и дори наскоро са сключили с мен допълнително трудово споразумение, без да знам. Като научих, положих много усилия, обаждах се много пъти на главната счетоводителка, ходих до училището много пъти, писах молба до директорката. Всичко напразно. Не ми прекратиха договора, нито допълнителното трудово споразумение. Директорката дори ми се караше и каза, че молбата ми до нея, с която моля да се прекрати незаконно сключеното допълнително споразумие, е глупост. Молбата ми е глупост. До този момент смятах, че е слуайна грешка и просто очаквах да я поправят. Дори от училището казаха, че са пращали човек в НАП да прекрати договора и че имали документи от НАП за това. Обаче сега, вече няколко седмици по-късно, откакто уж подали документи за прекратяване на договора, като влизам с електронния си достъп до документите ми в НАП, виждам, че все още не е прекратен този договор. И пуснах жалба до инспекция по труда. И от инспекцията днес са ходили в училището.

Та, въпросът ми е, понеже се чудя, дали някой от ръководството на училището би се опитал да ми отмъсти за това, защото те определено са в нарушение. Дали биха наели някой да ми направи нещо, дали някой би ми направил магия, дали биха злоупотребили с личните ми данни някак, понеже ги имат?
Гледам ръководството по 10 дом,везни в критичен градус,представено е от Венера в рак,много емоционално,лично и обидчиво приемат нещата.Венера отива към тригон с твоят управител Юпитер,в сх.аспект и с Нептун упр.на твой 3дом интерсептиран.Относно магиите,Венера е опозиция на черна луна и сходяща опозиция плутон,тези хора не ти правят магии,нито ще наемат някой да ти отмъщава.Ще се срещнат с теб и ще оправят нещата документално на по късен етап.Ти си представен от Юпитер в скорпион,ретрограден,което показва твоето състояние,това какъв си ти.Знакът скорпион се свързва с ревност и отмъщение.Луната у8ят ти дом е при теб,не добре поставена в козирог,което показва твоето поттиснато емоционално състояние и мисли за магии.Имаш ли операции някакви?Да не би ти да се занимаваш с магии и подобни низости,предвид това че черна луна е разх.секстил с твоя упр.Юпитер,7градуса.Ако не,нещо ти е направено отпреди 7дни,седмици,или месеца.
« Последна редакция: Юни 01, 2018, 08:16:03 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #6642 -: Юни 01, 2018, 10:38:22 am »
Нямам операции. Не се занимавам с магии.

Направих всичко възможно, за да поговорим и да уредим въпроса с главната счетоводителка и с директорката по нормален начин и допусках, че просто е случайна грешка. Но директорката се държа много лошо с мен. Освен това ми казаха, че вече са уредили въпроса в НАП и е въпрос на време оттам да прекратят договора. Минаха седмици и все още имам непрекратен договор при тях, което е абсурдно. Те нямат никакво намерение да прекратяват договора с мен. Единственото, което направих, след като от училището ме разиграваха е, че информирах инспекцията по труда.

Сигурна ли си, че някой ми е напривил магия преди 7 дни, седмици или месеца? Имала ли си други случаи на хорари, където при такъв аспект да е имало магии?

Ще чакам и останалите да кажат дали ми е направено нещо.
Не не съм  сигурна.  При напускане от работа не се ли получава документ за прекратяване на трудови отношения?Ако си в правото си няма ЗА какво да се притесняваш.Луната У8 дом е в твоя 1,лабилно емоционално състояние и психика,хубаво е да се провериш някъде.Мда дано се включи и друг с мнение по въпроса. Чистачка ли беше в училище, или охрана?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #6643 -: Юни 01, 2018, 11:06:26 am »
Психическото ми състояние е достатъчно добро, за да не ми се налага да се проверявам.

Не получих документ за прекратяване на договора, защото работих на хонорар по заместване, а това не се отбелязва в трудовата книжка. Работих в това училище преди 8 години. Чак сега научих, че не ми е прекратен договора. Освен това миналата година НАП са поискали предеклариране на всички сключени трудови договори. И от училището по това време са сключили с мен допълнително трудово споразумение миналата година. За това не се искал моя подпис. И се водя на безсрочен трудов договор при тях.
7дом в близнаци с тронов Меркурий, посъветвай се с адвокат.

galia22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Общи хорари
« Отговор #6644 -: Юни 01, 2018, 12:26:10 pm »
не е това картата
трябва карта на въпроса- построява се за времето когато е зададен и мястото, където се намираш
Благодаря Akrus,
Пуснала съм тип: Natal Chart Wheel