Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 734927 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4170 -: Август 15, 2018, 07:25:07 pm »
Ще имам ли сериозна връзка скоро?

Този хорар говори за големи очаквания. И в случая не става въпрос просто за сериозна връзка, а за желана промяна в статуса. Предполагам, че в контекста на потенциален бъдещ брак е зададен въпросът.

Струва  ми се, че на този етап очакванията са повече от възможностите. Но не са изключени нови запознанства, приятни срещи. Просто не трябва да се изолираш. Може и социалните контакти да те срещнат с някой човек. Но за сериозни и перспективни отношения засега е рано да се говори.

Аспект между Венера и Марс ще има – квадратура, така че е възможно някой мъж да се завърти покрай теб. Но може би няма да е принцът с годежния пръстен. Просто някакво запознанство с тенденция да премине във флирт и още нещо. Поне в рамките на действие на този хорар.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #4171 -: Август 16, 2018, 03:35:33 pm »
Този хорар говори за големи очаквания. И в случая не става въпрос просто за сериозна връзка, а за желана промяна в статуса. Предполагам, че в контекста на потенциален бъдещ брак е зададен въпросът.

Струва  ми се, че на този етап очакванията са повече от възможностите. Но не са изключени нови запознанства, приятни срещи. Просто не трябва да се изолираш. Може и социалните контакти да те срещнат с някой човек. Но за сериозни и перспективни отношения засега е рано да се говори.

Аспект между Венера и Марс ще има – квадратура, така че е възможно някой мъж да се завърти покрай теб. Но може би няма да е принцът с годежния пръстен. Просто някакво запознанство с тенденция да премине във флирт и още нещо. Поне в рамките на действие на този хорар.
Благодаря,от сърце! :58:
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #4172 -: Август 17, 2018, 11:36:52 pm »
Ще ме обича ли някой?Чувствам се зле просто.........

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4173 -: Август 18, 2018, 12:58:38 am »
За нов мъж в живота ли питаш или друг е контекстът?
Според мен по-вероятно е някой от близкото обкръжение да те е натъжил.
Ще има още цупене, може малко да си поплачеш, но ще ти мине.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #4174 -: Август 18, 2018, 07:46:03 am »
За нов мъж в живота ли питаш или друг е контекстът?
Според мен по-вероятно е някой от близкото обкръжение да те е натъжил.
Ще има още цупене, може малко да си поплачеш, но ще ти мине.
Натъжил ме е и твърди че ме обича безкрайно,но не вярвам предвид това,което ми причини.Не съм сигурна за какво питам.Може би дали съм обичана,ще ме обича ли Той,друг,въобще обича ли ме някой,незнам,ето такива неща.Чувствам се необичана,измамена,мамена през целият ми живот,научих гадни неща,видях ги.
Благодаря Лили!

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Любовни хорари
« Отговор #4175 -: Август 18, 2018, 08:26:13 am »
Натъжил ме е и твърди че ме обича безкрайно,но не вярвам предвид това,което ми причини.Не съм сигурна за какво питам.Може би дали съм обичана,ще ме обича ли Той,друг,въобще обича ли ме някой,незнам,ето такива неща.Чувствам се необичана,измамена,мамена през целият ми живот,научих гадни неща,видях ги.
Благодаря Лили!

И при мен моментното положение е подобно,но не става дума за любов или обич... Просто е лошо и потискащо,самотно.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #4176 -: Август 18, 2018, 11:02:59 am »
Как ще се развият отношенията ми с Н.? Отношенията ни от приятелски може ли да прераснат в нещо повече?
От датата на този хорар мина един месец, затова давам ОВ - че с човека не общуваме и престанахме да се виждаме.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4177 -: Август 18, 2018, 11:07:31 am »
Натъжил ме е и твърди че ме обича безкрайно, но не вярвам предвид това, което ми причини.Не съм сигурна за какво питам. Може би дали съм обичана, ще ме обича ли Той, друг, въобще обича ли ме някой, не знам, ето такива неща.Чувствам се необичана,измамена, мамена през целият ми живот, научих гадни неща, видях ги.
Нептун У7 в 6д , до ДС - видно е, че си разтроена, чувстваш се измамена от партньор/и.
Питаш ли мен и мъжа ми с Риби на ДС - който не е искал, той не ни е измамил в живота  :)
СЗ от 11 август в 4-ти дом ли беше при теб? Взе да се проявява и да осветлява неща от миналото, имащи връзка със семейство, родата... Тези водолейско-лъвски лунации от миналата година здраво ви подпукаха- само в моето семейство две водолейки се разделиха с половинките. Свекъра миналия август инфаркт, едва го спасиха без операция, познат лъв тези дни също закъса със здравето- жена му вчера писа да се молим за него...
По картата- Юпитер У4, У7 в разходящ квадрат с твоя У1, Луната го повтаря, а тя е У5 за отсрещната страна- макар да си в негов 5д, с този квадрат не е убедителен в чувствата си към теб. Луната с последен аспект секстил с Марс У3, У8 в 5д - може да има среща, общуване, флирт с някой млад мъж от миналото, когото харесваш. Достави си малко развлечение и удоволствие за разтуха. А любовта скоро може да почука на вратата ти- Венера от 1д в сходящ секстил с Меркурий У1 , може да има връзка с чужбина, с твои приятели и пътуване в чужбина, самият той да е чужденец и венерин типаж. Не тъжи- успокоявай се, че всяко зло е за добро. Като си хванала него в крачка, имаш повод да закрачиш и ти, дори да подскачаш :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4178 -: Август 18, 2018, 11:13:19 am »
От датата на този хорар мина един месец, затова давам ОВ - че с човека не общуваме и престанахме да се виждаме.
  Луната е в самото начало на знака, до последния хармоничен аспект със Слънцето в 5д има много път... може по-нататък да се реализира любовта, за която питаш.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4179 -: Август 18, 2018, 11:34:23 am »
Към WhiteRose

Много интересно, сега погледнах въпроса. В хорара вашите отношения са представени от Юпитер и Меркурий. Квезитът е по Меркурий. И даваш отговор по стационарен Меркурий, утре тръгва в директно движение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Любовни хорари
« Отговор #4180 -: Август 18, 2018, 01:09:21 pm »
Ще ме обича ли някой?Чувствам се зле просто.........
Аз мисля, че този някой те обича , въпреки че в момента има квадратура между вашите У1, вероятно не говорите на един език и не може да се разберете , колкото и да опитваш .
Като тръгне Мерка в пътя, ще се почувстваш по- добре и ще опиташ да намериш разрешение на проблема.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #4181 -: Август 18, 2018, 04:54:53 pm »
Ще ме обича ли някой?Чувствам се зле просто.........
Toзи Някой те обича.

petra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Любовни хорари
« Отговор #4182 -: Август 20, 2018, 01:56:47 pm »
Моля Ви кажете ... "Х среща ли се отново с Б /познавам я задочно/ ?"
Благодаря предварително!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4183 -: Август 20, 2018, 03:17:40 pm »
А къде и в колко часа е зададен въпросът? Или пак конспирации?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

petra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Любовни хорари
« Отговор #4184 -: Август 20, 2018, 03:52:51 pm »
А къде и в колко часа е зададен въпросът? Или пак конспирации?


Извинете, не е умишлено - Шумен/13,29 ч/20.08.18г ::)