Автор Тема: Забавни тайни във Форума  (Прочетена 44953 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #270 -: Ноември 16, 2015, 06:46:36 pm »
Наистина е забавно, тайни и  форум в едно  изречение.  :13:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #271 -: Ноември 16, 2015, 08:26:02 pm »
Тук сякаш всеки е на 100% себе си, те в живота не са.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #272 -: Ноември 26, 2015, 05:36:42 pm »
Хубав експеримент. Просто си хареса тонално някаква непозната групичка и отиде при тях? :)

Не, нямам такова време за губене, за съжаление. ; ))) Аз писах - имах подходящ случай. Попаднах сред нови хора във връзка с едно обучение.   
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #273 -: Ноември 26, 2015, 05:40:06 pm »
По повод обученията  :)

Ненужните хора - в смисъл тия, които не са синхрон с основното ядро на групата и със същността на учението, също в един момент отпадат. По естествен път.

Останах с такива впечатления от едни семинари, там още в началото се минава през една цедка и от мнозинството се формира една групичка с траен интерес, други се отцепват - или губят интерес, или отиват при друг учител.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #274 -: Ноември 26, 2015, 05:49:51 pm »
По повод обученията  :)

Ненужните хора - в смисъл тия, които не са синхрон с основното ядро на групата и със същността на учението, също в един момент отпадат. По естествен път.

Да, помня че тук го коментирахме преди покрай семинарите на Р. Колев.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #275 -: Септември 11, 2017, 10:59:00 pm »
Възможно ли е да се готви някъде нов астро форум, все още скрит от Гугъл и затова вече почти никой да не влиза в този форум?  :017: Тази вечер примерно е доста тихо, а преди това рядко се случваше. Дори Лили не е влизала във форума от два дена.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4532
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #276 -: Септември 11, 2017, 11:27:16 pm »
Аз в друг няма да ходя, писна ми от вечното дежа вю, привидно новите персонажи със стари прототипи и никакво развитие .Царството на тинята и регреса. Никакво развитие, само виртуална логорея и минимум практически прогрес.  Мъртвородена атмосфера, та не виждам смисъл от друг привидно нов.. ако някой така си отработва транзити и натал -не мисля, че вече е ефикасно. Живота изтича покрай нас ,докато се взираме в злокобните си солари, лунари и транзити.Сори ,но аз излизам в Анархия писна ми от тези форуми и тайните им клики. Не, не искам да ми пиишете на лични адреса на новия Ви форум, ако има такъв.. прогреса е преди регреса и реала преди виртуала ,а от форуми файда няма в реала .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #277 -: Септември 12, 2017, 12:00:57 am »
Възможно ли е да се готви някъде нов астро форум, все още скрит от Гугъл и затова вече почти никой да не влиза в този форум?  :017: Тази вечер примерно е доста тихо, а преди това рядко се случваше. Дори Лили не е влизала във форума от два дена.
Лили дори да влиза на ново място, продължава да е активна на старите места, явно причината е друга, за да я няма два дни. Мен също няма да ме има другия месец, че ще ставам тиролска баба, а дъщерята отсега ме предупреждава- никакво киснене в интернет, но докато е денем на курс, все ще намеря време да се накисна, бебето няма как да ме издаде  :012:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3343
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #278 -: Септември 13, 2017, 08:50:03 am »
Последните дни при мен форума все е с проблеми при влизането, и от компа и от телефона. Вчера цял ден нямах достъп.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #279 -: Септември 13, 2017, 08:52:42 am »
И при мен беше същото вчера. Даже си помислих, че вече са решили да го закриват.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #280 -: Септември 13, 2017, 11:08:25 am »
Май някакъв сървърен проблем имаше

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #281 -: Септември 15, 2017, 11:20:25 am »
Форумът Близнаци с асцендент Дева ли беше ,че всички умряха и само аз съм жива. Сега поне ще го завладея и ще си правя безнаказано каквото искам  :012: Преди- рождени дни, песни, танци, сега -призрачна къща, ще почна да пускам възпоменания на рождените дни на бившите потребители  :D Може би повечето вдигнаха много нивото и отидоха в един по-добър и светъл свят-Фейсбук  :012: Ще открия тема Разговори с Бога, ако някой дойде от оня свят да си говори с мене .

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #282 -: Септември 16, 2017, 01:05:51 am »
Не бързай да се радваш, за някои сега е време на силна организация, за други-време за слаб интернет, така че-временно е

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #283 -: Септември 18, 2017, 08:54:19 pm »
Счупи се
Има работа, едно по едно

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Забавни тайни във Форума
« Отговор #284 -: Септември 18, 2017, 10:07:26 pm »
Не мога да виждам прикачените карти.